ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в травні 2023 допоможуть надолужити згаяне в небезпечні дні

Останній місяць весни подарує шанс надолужити згаяне, те, що було неможливо зробити в інший час. Точні дати, коли настають дні сили в травні 2023 року, назвали астрологи. І ця інформація підкаже, на який день краще запланувати найважливіші дні травня, адже тоді буде максимальна підтримка вищих сил

6 травня 2023 максимум потоку Ета-Акваріди – це день сили, який сприяє інтелектуальній праці

Астрономічна подія – радіант потоку Ета-Акваріди – сузір’я Водолія. Астрологи день максимального потоку віднесли в дні сили травня й зазначили, що 6 травня сприятливо займатися інтелектуальною роботою. Цього дня добре знайомитися та вчитись чомусь новому. Крім того, 6 травня легко проходить підготовка до заліків та іспитів, співбесід.

В день сили 6 травня 2023 року, якщо не лінуватися, буде легше долати перешкоди на шляху до своєї мети.

Дні сили в травні 2023: 7 травня – день переходу Венери в знак зодіаку Рак

Планета краси, кохання та грошей з 7 травня по 4 червня перебуває в знаку зодіаку Рак. Подія, яка відбувається 7 травня, а саме перехід, а потім й перебування Венери в знаку водної стихії, дуже сприятливе, особливо, для сфери кохання та відносин. Тому цього дня варто спілкуватися з коханою людиною, рідними та близькими. Також можна знайомитися, фліртувати, «закручувати» роман. Багато людей будуть відчувати 7 травня підйом сил і тому можна займатися складними справа, які раніше відкладалися, щоб надолужити згаяне.

Меркурій виходить з ретрограду 15 травня 2023 і це день сили

15 травня 2023 Меркурій розвертається в прямий напрямок руху, тобто виходить з ретрограду. Астрологи внесли цю дату в дні сили, тому що ця подія спровокує сплеск позитивної енергетики. Багато людей відчують, що в фінансові та робочій сфері закінчиться смуга перепон. А ще багато хто відчує бажання спілкуватися та знайомитися й на це будуть сили. Планета Меркурій в прямому напрямку руху поверне те, що було забрано, коли Меркурій був ретроградним. І завдяки цьому люди відчують полегшення та більше сил для різних справ.

Дні сили в травні 2023: 16 травня Юпітер змінює знак на Тельця

З 16 травня велика планета Юпітер починає свій транзит по знаку зодіаку Телець і перебуватиме там аж до кінця 2023 року. Ця астрологічна подія дуже позитивна. Телець пом’якшить всі негативні риси Юпітера й він припинить втручатися в життя людей та не буде контролювати думки.

Сам день переходу 16 травня стане днем сили. Астрологи рекомендують присвятити цей день очищенню думок від негативу і тоді неприємні помисли та погані спогади полишать вас.

День переходу Марса в знак Лева 20 травня 2023 теж являється днем сили

Ще одна планета, яка має серйозний вплив на астрологічну ситуацію, Марс, змінює знак зодіаку. З 20 травня по 9 липня Марс перебуватиме в знаку Лева. Зазначається, що це гарна ситуація для планети Марс.

В день сили 20 травня люди відчують дуже потужний сплеск енергії. Хтось навіть вирішить кардинально змінити своє життя. Інші, завдяки впливу Марса в Леві, отримають мотивацію та сили для роботи й домашніх справ. Марс допомагатиме якнайшвидше досягти успіху в справах, тому важливо в дні сили не лінуватися.

Дні сили в травні 2023: 21 травня – Марс в опозиції з Плутоном

21 травня Марс і Плутон вишикуються по різні боки від Землі, це так звана опозиція планет. Зрозуміла, що завдяки такому розташуванню вони не будуть заважати одна одній. А енергетично будуть співпрацювати. Тому астрологи включили 21 травня в дні сили й прогнозують, що це буде дуже яскравий і динамічний день, коли може відбутися багато цікавих подій. Деякі з цих подій стануть несподіванкою, тому їх можна сприймати я подарунок Всесвіту. Цього дня важливо бути пильними до дрібниць, вони підкажуть найкращі варіанти розвитку подій.

На відміну від інших періодів, дзеркальна дата 5 травня – 05.05. не включена в дні сили. Це пов’язано з тим, що на цю дату припадає напівтіньове місячне затемнення. Про це більш детально можна дізнатися за посиланням – Небезпечні дні травня 2023.

Ви не можете копіювати текст