ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в серпні 2023, точні дати яких назвали астрологи

Дні сили в серпні 2023, точні дати яких назвали астрологи

Найсприятливіші дні місяця астрологи називають Дні сили й в серпні 2023 ми маємо чотири такі дні. Точні дати, названі фахівцями та їх тлумачення того, на що можна очікувати та де краще докласти свої зусилля, допоможуть нам в поточних справах. Плануючи найважливіше на день сили, ми тим самим отримуємо підтримку Всесвіту

День сили 2 серпня 2023: протистояння (опозиція) Меркурія та Юпітера

На початку серпня, 2 числа, відбувається потужна астрологічна подія, яка має суттєвий вплив і це –  протистояння (опозиція) Меркурія та Юпітера. Це дуже гарне поєднання, тому що під впливом цієї астрологічної події, важливі рішення приймаються зважено та вдумливо. Швидкий Меркурій та планета великого щастя Юпітер об’єднають зусилля, щоб допомогти нам змінити своє ставлення до життя, переглянути найближчі плани, цілі. Принаймні, 2 серпня в нас буде така змога за підтримки Меркурія та Юпітера.

Дзеркальні дати щомісяця входять в дні сили: 8 серпня 2023 або день сили 08.08.

Ми вже звикли та знаємо, що дзеркальна дата включається в дні сили поточного місяця, не виключення і серпень. Акценти робляться в залежності від того, яка дата випала. На думку нумерологів поточне 8 серпня – 08.08., вівторок, ідеальний день для ефективної роботи, успішними будуть фінансові операції та вдалі покупки.

Дні сили в серпні 2023: 22 серпня ще одна опозиція серпня – протистояння Марса і Нептуна

Серпень – багатий місяць на астрологічні події. Ми маємо дві Повні (детальніше про найважливіші астрологічні події серпня 2023 можна читати за посиланням ТУТ) та вже друга опозиція, яка є днем сили, це опозиція енергійної планети Марс та планети ілюзій Нептун. Фахівці з езотерики вважають таку ситуацію дуже сприятливою і потужною для того, щоб зробити вирішальний ривок назустріч мрії. Під впливом опозиції Марса та Нептуна зросте впевненість у собі зміцниться. Особливо це позначиться на тих людях, хто знає, чого хоче від життя та від цього дня зокрема. Тому дуже корисно спланувати на цей день сили всі важливі справи й вірити в те, що вони будуть розв’язані на вашу користь.

27 серпня 2023 день сили, коли Сонця та Сатурн в опозиції

Останній четвертий день сили – протистояння Сонця та Сатурна. Це вже третя опозиція серпня й дуже сприятливий час, щоб отримувати нові знання, набувати нового життєвого досвіду. Успішними будуть прагнення та спроби змінитися на краще. Цей день сили – останній в серпні 1 загалом цього літа, передбачається потужним на яскраві  емоції, які багато хто з нас запам’ятає надовго.

Календар небезпечних днів серпня 2023

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст