ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в червні 2023: коли найкращий день літа 2023?

Дні сили в червні 2023: коли найкращий день літа 2023?

В українців кожен день – це день прояву сили. Разом з тим, варто знати ще й астрологічні дні сили в червні 2023 року, щоб в цей день планувати найважливіші справи. Крім того, червень нам дарує найкращий день літа 2023 року з астрологічної точки зору. Ще одна хороша новина – днів сили у червні буде більше, ніж небезпечних.

5 червня відбувається протистояння Венери та Плутона – найкращий день літа 2023

Астрологи зазначають, що перший день сили червня є ще найсприятливішим днем всього місяця та всього літа загалом. 5 червня 2023 Венера та Плутон стають у дуже сприятливий аспект (в астрології, аспект, якщо говорити простими словами, – це відносини між планетами, характер їх взаємодії між собою, а також знаками, в яких вони перебувають) – в опозиції.

Венера й Плутон мають дуже позитивне поєднання, але в усіх сферах. Найголовніша тема цього дня сили – кохання, спілкування. Астрологи рекомендують знайти в собі сили для того, щоб попросити вибачення, якщо ви зробили щось негарне в минулому, згадати неправедні вчинки і перепросити за них. Цього дня можна припинити «війну з ворогами» – день сприятливий для діалогу й пошуку компромісів. Завдяки чому можна раз і назавжди припинити ворожнечу й більше  ніколи до неї не повертатися.

Дні сили: 6 червня дзеркальна дата

Майже щомісяця ми маємо день дзеркальної дати, як правило, це завжди гарний день для творчого розвитку, спроб розв’язувати життєві проблеми за допомогою слів, креативу, добра.

Агресія в цей день відсутня. Як і попереднього дня, 6 червня буде легше налаштувати себе на позитив. Багато людей відчують сенс свого життя, наші дії будуть наповнені змістом, а наші цілі почнуть втілюватися в реальність. Головне цього дня – не поспішати із прийняттям важливих рішень.

7 червня максимум потоку Арієтиди входить в дні сили в червні 2023

Астрологи зазнають, що потік Арієтиди нерозривно пов’язаний із нашим світовідчуттям. Завдяки цьому зорепаду, можна позбутися стереотипів мислення. Якщо ви давно не відчували натхнення, не розуміли свої життєві цілі та орієнтири, максимум потоку Арієтиди 7 червня може допомогти виправити це. Будуть успішними вправи на відновлення енергетики, духовні практики.

Крім того, цього дня сприятливими будуть спроби змінити свій імідж. Наприклад, змінити зачіску, підібрати новий гардероб.

Меркурія змінює знак на Близнюки 11 червня – найкращий день місяця

11 червня – один із найважливіших днів червня. Цього дня швидкий Меркурій входить в свій «підопічний» знак зодіаку Близнюки. З 11 числа починається важливий етап у житті, тому що Меркурій дуже позитивно впливає на нашу енергетику, долю і удачу. І це триватиме, поки ця планета буде в Близнюках, але день сили, найважливіший день — 11 червня. Меркурій в багато разів збільшить потужність позитивного впливу. Це найкращий день місяця для роботи, бізнесу, ділових переговорів, відряджень, особистого життя.

Дні сили в червні 2023: 21 червня відбувається літнє сонцестояння

Це дуже важливий день в астрології – день літнього сонцестояння. Існують народні традиції, як відзначати цей день. Астрологи ж вважають, що він гарний для будь-яких домашніх справ, для змін у зовнішності, спроб позбутися поганих звичок.

21 червня в день літнього сонцестояння продуктивність суттєво зросте. В більшості людей буде чудовий настрій. Звичайно, можуть виникнути моменти, які можуть засмутити. Проте, якщо не зосереджуватися на негативі, всі ці думки про негаразди швидко зникнуть.

28 червня – максимум зорепаду Акваріди

Ще один «зорепадний» день сили припадає на 28 число – це день, коли найактивнішим буде потік південних дельта-Акварид. Чому астрологи внесли його до сильних днів? – тому що завдяки цьому зорепаду, в його пікові значення, ми отримаємо допомогу щоб ставити собі правильні цілі. Тому цього дня дуже добре творити плани, а також приймати важливі рішення – підтримка Всесвіту буде з нами. Єдине застереження астрологів: не можна боятися, що ви не впораєтеся, тому що страхи – це найбільший ворог успіху.

Небезпечні дні червня 2023

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст