ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в березні 2024 року, коли потужна творча енергія буде допомагати...

Астрологи констатують, що перший місяць весни має чотири потужних дні, які несуть позитивну енергію. То ж які дати, коли настають дні сили в березні 2024 року? Вашій увазі прогноз астрологів та їх поради на ці сприятливі дні. Особлива увага на 10 та 11 березня, тому що ці дві дати формують, як розвиватимуться події. Отже, який сприятливий день березня найбільше підходить саме для ваших справ?

Дзеркальна дата 3 березня (03 03) відкриває дні сили в березні 2024 року

Перший сприятливий день астрологи називають 3 березня – 03.03. тобто дзеркальна дата. Це день духовності, коли відкривається можливість відкрити двері в новий світ. Нумерологи стверджують, що трійка – королева цього дня, допоможе людині усвідомити, де вона перебуває та зрозуміти, яким шляхом рухатися далі, осягнути, що відбувається навколо.

Астрологи рекомендують 3 березня прислухатися до своєї інтуїції, адже Всесвіт цього дня підсилить наш внутрішній голос.

10 березня 2024 – це самий сприятливий і важливий день місяця

Швидкий Меркурій 10 березня переходить у вогняний знак Овна, завдяки чому планета знову стане творчою та поверне собі значну силу, яка Меркурій втратив, перебуваючи в Рибах. Це чудовий день для покупок, поїздок, спілкування, тобто тих справ, якими опікується Меркурій. І цей позитив буде тривати, але найсильніше він проявиться саме 10 березня. Саме тому ця дата віднесена в дні сили.

Якщо ви планували робити важливі покупки, цей день саме для вас.

Дні сили в березні 2024 року: 11 березня Венера переміщується в знак зодіаку Риби

Ще один дуже сприятливий день настає відразу після переходу Меркурія в Овна, а саме 11 березня планета кохання, краси та грошей Венера заходить у водний знак Риб. Астрологи очікують, що це не просто зміна знаку Венерою, а її шалений потенціал запрацює на повну.

11 березня люди відчуватимуть душевний підйом, буде гарний настрій. Багато хто відчує відновлення фізичних і духовних сил.

Тож, якщо на вас очікують дуже важливі справи, енергозатратні, з нервами, можна їх запланувати на день сили 11 березня, тому що Венера підтримає вас.

Рівнодення 20 березня 2024 входить в дні сили місяця

Цей день – рівнодення, завжди являється днем сили та потужного відродження. День однакового Місяця та Сонця – це дуже гармонійний день, коли є баланс всього і в усьому. Це дуже енергетично комфортний день.

Астрологи рекомендують 20 березня провести в колі близьких людей, займатися тими справами, які до душі. Всесвіт буде підтримувати тих, хто буде ділитися добром та радістю.

Отже, знаючи, коли та що можна очікувати від Всесвіту, краще планувати свої справи в ці сприятливі дні. Адже тоді буде багато підтримки від небесних світил.

Ви не можете копіювати текст