ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили у грудні 2023 року: дата дня, коли найкраще вдаються всі...

Дні сили у грудні 2023 року: дата дня, коли найкраще вдаються всі справи

У грудні 2023 року будуть дні сили, в які підтримка Всесвіту буде найбільшою. Тому варто записати дати таких днів, щоб саме на них планувати найважливіші для вас справи. А саме які справи та в який день сили будуть найбільш успішними, дізнаємося нижче

1 грудня – Меркурій заходить в знак Козерога

Астрологи вважають, що перший день зими досить сприятливий, тому що Меркурій переносить свою енергетику переходом зі Стрільця до Козерога. В цьому земному знаку Меркурій почуває себе добре й  тому на всіх чекає дуже і дуже продуктивний період. Цього дня слід варто братися за найскладніші справи та проєкти, які потребують сил та енергії. Можна змінювати роботу та виявляти підвищену активність.

6 грудня – Нептуна починає виходити з ретроградності

Нарешті Нептун зупиняється, розвертається й розпочинає фазу прямого руху. Це дуже сприятливий день, коли всім нам буде набагато простіше зробити над собою зусилля для того, щоб подолати згубні звички. Не бійтеся ставити собі ультиматуми, давати обіцянки. Якщо й намагатися стати краще в якийсь із днів, то точно цього.

10 грудня – Венера в протистоянні з Юпітером

Опозиція цих двох планет надзвичайно потужну синергію. Це чудова нагода для того, щоб почати займатися спортом, та й просто проявити фізичну активність — піти погуляти, відвідати басейн, вийти з дому. Цього дня найбільш фізично активних людей чекають сприятливі зміни у багатьох інших сферах життя. Це день гарного настрою.

12 грудня – дзеркальна дата традиційно входить в дні сили

12.12 — дуже важливий духовний день, коли особливої сили набудуть люди, які займатимуться духовними практиками. Світом почне правити число Три, тому можна молитися, проводити різноманітні ритуали, обряди залучення любові, добра, удачі.

21 грудня – протистояння Венери з Ураном

Знову Венера в опозиції, цього дня з Ураном. Це буде день важливих змін у світогляді. Астрологи рекомендують прислухатися до інтуїції 21 числа. Венера та Уран дадуть вам сили на будь-які нові починання. Найголовніше — боротися зі зневірою і не дозволяти нікому вчити вас життю.

31 грудня – завершення ретроградної фази Юпітера

Найбільша планета подарує нам невеликий подарунок на початок 2024 року. Юпітер Почне рухатись у прямому напрямку, що зробить нас з вами більш усвідомленими, натхненими, сильними духом. 30 та 31 числа буде корисно загадувати бажання і думати про майбутнє. Це велика та повільна планета, то розвертається досить довгий час. Велика планета перейде в директний (прямий) рух із 5 січня 2024 року.

Дати небезпечних днів грудня 2023 та пояснення астрологів

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст