ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили жовтня 2022 - це дні, коли Всесвіт сприятливо ставиться до...

Кожного місяця астрологи називають найкращі і найбільш негативні дні, коли вплив небесних світил на життя особливо помітний. В жовтні 2022 також названі дні сили, коли Всесвіт сприятливо ставиться до нас. Астрологи назвали дати, коли настає кожен день сили цього місяця, та пояснили як варто поводитися, щоб максимально збільшити свої шанси на успіх в різних справах.

1 жовтня – це день сили, коли Венера та Юпітер в опозиції

Вже першого числа другого місяця осені ми маємо позитивний день, коли Венера і Юпітер розташуються по різні боки від Землі – таке розташування називається опозиція. Це гармонізує їх силу, через що багатьом з нас простіше даватиметься вирішення складних завдань на роботі, в бізнесі. Багато хто з нас зможе цього дня зрозуміти, чого вони хочуть від життя.

Дні сили – 3 жовтня 2022 Меркурій дискретний

Це дуже важливий день жовтня, тому що Меркурій нарешті повернеться в дискретний (прямий) напрямку руху, завдяки чому можна буде знову займатися будь-якими справами. Це чудовий день для поїздок, покупок, ділового спілкування, співбесід, розсилки резюме. Не виключено, що ті люди, які останні два тижні старанно працювали, зможуть отримати за це заохочення — гроші, підвищення, удачу.

День сили 10 жовтня 2022 – найсприятливіший день місяця та осені в цілому

Цього дня відбудеться аж три сприятливі події.

  • Перше – дзеркальна дата. 10.10 – ідеальний день для спілкування, побачень, знайомств, флірту. Астрологи рекомендують намагатися проводити більше часу з близькими та родиною. Якщо виникли якісь непорозуміння, то одиниця, яка буде біля керма, допоможе їх вирішити.
  • Друга подія 10 жовтня – максимум потоку Драконіди. Цей день астрологи називають ідеальним для дорогих придбань, перетворення свого зовнішнього вигляду та початку ремонту в будинку.
  • Також 10 числа Меркурій здійснить перехід в знак зодіаку Терези. Його енергетика не стане негативно, але значно ослабне, тож у цей день можна буде присвятити вільний час відпочинку та приємним лінощам. Планета заспокоїться, тому ми заспокоїмося за нею. Цього понеділка буде простіше приймати складні рішення та вирішувати дилеми.

12 жовтня – опозиція Меркурія та Юпітера

Ще одне протистояння планет жовтня торкнеться наше з вами життя 12 числа. Меркурій і Юпітер чудово почуваються в такому становищі, ідеально доповнюючи один одного і роблячи все можливе для того, щоб люди зближалися. Якщо є якісь «напряги» та складні стосунки з друзями, родичами чи другою половинкою, то цього дня можна спробувати вивести їх на спокійну серйозну розмову, щоби розставити всі крапки над «i».

Дні сили включають 21 жовтня 2022 – максимум потоку Оріоніди

Пік активності цього яскравого, але не особливо потужного зіркового потоку припадає на 21 число.

Астрологи вважають, що в період пікової активності Оріонід важливо приділяти особливу увагу сфері кохання. Цей день чудово вибрати для освідчення та для романтичних знайомств.

Астрологи радять 21 жовтня творити добро для родичів та близьких людей, друзів. Дуже добре, якщо знайдете сили, щоб йти на примирення з ворогами. Сузір’я Оріона, в якому знаходиться радіант потоку, наділяє метеори особливою силою. В цей день сили езотерики радять загадати бажання, якщо не побачите жодної зірки в цей день.

24 жовтня 2022 важливий день сили, коли завершується ретроградність Сатурна

Останній сприятливий день жовтня буде дуже важливим. 24 числа у свідомості багатьох людей станеться важливе зрушення. Вони зрозуміють важливість якихось подій з минулого. Не виключено, що багато хто з нас зможе взяти новий курс до мрії. Багато хто з нас стане самостійнішим. Безперечно, це буде дуже важливий і приємний день, в який у нас з’явиться багато мотивації у сфері кохання та роботи. Він відмінно підходить для прибирання, перестановки меблів та зміни обстановки загалом.

Ви не можете копіювати текст