ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в жовтні 2021 дають шанс здійснити неможливе

Кожного місяця є час, коли немає нічого нездійсненного, тому що Всесвіт допомагає у всіх справах, надає енергію і відкриває нові можливості. Дні сили в жовтні 2021 дають шанс здійснити неможливе. Це не означає, що фантастична мрія буде кимось виконана. Але шанси наблизитися до своєї мети дуже зростають. Тому всі по-справжньому важливі справи краще планувати на дату, на яку припадає день сили жовтня. Особливість цього місяця в тому, що аж 4 планети стануть на прямий напрямок руху – вийдуть з ретроградності.

Жовтень 2021: дні сили – 6 жовтня Плутон виходить з ретрограду

Вже на початку жовтня перша планета розвертається з ретроградного руху в прямий напрямок – Плутон. І ця астрологічна подія відбувається 6 жовтня і астрологи включили її у дні сили жовтня. В цей день стане легше знайомитися, романтичні стосунки піднімуться на новий рівень, буде прогрес в коханні і відносинах. І ще приємний бонус – такий позитивний вплив буде кілька тижнів. Тож скористайтеся можливістю і налагоджуйте стосунки з оточуючими людьми – це буде робити значно легше.

Дні сили в жовтні 2021 включають дзеркальну дату 10.10. – 10 жовтня

Часто протягом календарного місяця ми маємо дзеркальну дату. Не виключення і жовтень 2021 – це 10 число. 10.10 – гарний день для нових планів і нових справ. Нумерологи трактують цю дату так: число 1 править світом, тому успішними будуть ті люди, які не бояться просити про допомогу і самі допомагають тим, хто потребує підтримки. Астрологи вважають, що 10 жовтня великий успіх очікує на відповідальних людей, які не звикли відкладати справи, а роблять все вчасно.

Дні сили в жовтні 2021: Сатурн розвертається з ретроградного руху 11 жовтня

Дуже гарний день для багатьох сфер життя. Сімейні люди відчують покращення у стосунках з рідними, тому що непорозуміння зникнуть чи відійдуть на другий план. В бізнесі і на роботі зменшиться вірогідність дрібних проблем і негараздів.

Поради астрологів, що можна робити в день сили 11 жовтня

  • починати нові справи;
  • вирішення старих проблем;
  • спілкування принесе позитив, навіть з тими, з ким були непорозуміння.

Прямий напрямок руху Сатурна позбавить багатьох людей лінощів і страху, невпевненості в собі. Спілкування з рідними, колегами буде значно легшим і приємнішим. Астрологи вважають, що найбільший позитив відчують знаки зодіаку (по спадаючій по силі впливу)

  • Близнюки
  • Терези
  • Водолій
  • Риби
  • Рак
  • Скорпіон.

Але й інші представники зодіакального кола будуть відчувати позитивні зміни від розвороту Сатурна з ретрограду у прямий напрямок руху.

Дні сили жовтень 2021: 18 жовтня одразу дві планети виходять з ретрограду – Меркурій і Юпітер

Дуже потужний день 18 жовтня: швидка планета Меркурій і потужна велика планета щастя Юпітер – стають на прямий напрямок руху, тобто перестають бути ретроградними. І тому 18 жовтня вважається найкращим днем сили у жовтні. Загалом – це найсприятливіший день другого місяця осені.

Вихід Меркурія з ретрограду означає, що можна починати нові справи, підписувати важливі угоди, все, що ніби призупинилося на період ретроградного Меркурія, почне рухатися. Крім того, завдяки прямому руху Меркурія, зменшиться кількість обману і пліток навколо вас (саме ретроградний Меркурій наприкінці з 27 вересня розпочав цей негатив – він же і позбавить нас від нього).

18 жовтня багато людей дізнаються правду або важливу для них інформацію, що суттєво спростить їх життя.

Розворот з ретроградного руху великої планети Юпітер, яку астрологи називають планетою щастя, зробить багатьох людей більш щирими, щедрими, добрими і поступливими. Також Юпітер поверне натхнення і здатність творити, мати сили і емоції для самореалізації.

Дні сили в жовтні 2021: 21 жовтня максимум потоку Оріоніди дають шанс здійснити неможливе

Неймовірне красиве і магічне вище – зорепад – метеоритний потік, утворений фрагментами комети Галлея, можна побачити в ніч на 21 жовтня. Це пік потоку Оріоніди. Це астрономічне явище відбувається щороку. Астрологи вважають, що задумане на падаючі зірки (насправді, частинки комети), обов’язково здійсниться. В цей день – 21 жовтня важливо налаштувати себе на позитивне мислення і віру в чудо, адже воно може трапитися і з вами.

Крім днів сили, у жовтні 2021 року є 5 небезпечних днів, коли астрологи рекомендують бути пильними і обережними.

Ви не можете копіювати текст