ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в серпні 2021: сприятливі дні, коли удача посміхається нам

Дні сили – це сприятливі дні, коли удача посміхається нам більше, ніж в інші дні і в серпні 2021 року таких днів буде п’ять. Звичайно, сприятливих днів протягом місяця буде більше, але саме ці 5 днів дають можливість для позитивного результат у ваших справах.

Дні сили в серпні 2021: 8 серпня дзеркальна дата 08.08.

Нумерологи зазначають, що дзеркальна дата місяця – один з найкращих днів, у серпні ця дата припадає на 08.08.2021. і буде дуже гарною для покупок. Планувалося купувати щось дороге, слід скористатися цим шансом. Фахівці рекомендують 8 серпня займатися всіма важливими питаннями у сфері фінансів і роботи. Також корисно буде спробувати знайти нові або додаткові можливості для заробітку. Вісімка буде на нашому боці.

11 серпня – Меркурій переходить в знак Діви і цей день входить в дні сили серпня 2021

Це дуже сприятливий день, оскільки Меркурію вкрай комфортно перебувати в Діві. Цей знак зодіаку впорядковує енергію швидкої і сильної планети. 11 числа і в наступні дні буде простіше ставити перед собою нові цілі, розробляти нові ідеї. У цей день можна і навіть потрібно зробити прибирання в будинку, зайнятися своїм здоров’ям. Не можна нехтувати роботою, тому що 11 серпня є можливість зробити в два, а то і в три рази більше, ніж зазвичай. Продуктивність неймовірно злетить у тих, хто працює у творчій і науковій сфері.

12 серпня – максимум потоку Персеїди

12 і 13 серпня – час максимальної активності Персеїд – одного з найважливіший метеоритних потоків року. 13 число в цей раз буде п’ятницею, тому сприятливим буде тільки 12 число, четвер. У цей день варто загадувати бажання, пов’язані з любовної сферою життя. Це прекрасний день для пошуків другої половинки, спілкування з протилежною статтю, проведення часу з сім’єю і близькими.

16 серпня – Венера переходить в знак Терезів і ця дата теж входить у дні сили серпня 2021 року

Венера в Терезах – це велика удача для всіх, особливо в сам день переходу – 16 числа. Друга половина серпня почнеться з дуже сприятливою ноти. Це буде час яскравих емоцій, кохання, позитиву. 16 серпня можна вирушати в далеку дорогу, спілкуватися, знайомитися з людьми, зізнаватися в коханні, переводити відносини на новий рівень. Удача людей зросте неймовірно. Це буде найяскравіший і найкращий понеділок за останні пару місяців.

17 серпня – Місяць в перигеї

У вівторок, 17 серпня 2021 року, Місяць опиниться на дуже малій відстані від Землі – це і є перигей. Це означає, що сила нічного світила виросте. З огляду на те, що Місяць буде у зростаючій фазі в знаку Стрільця, можна сказати, що нас очікує дуже яскравий і позитивний день, який прекрасно підійде для будь-якої активної роботи і виїздів на природу, спілкування. Місяць допоможе нам поставити перед собою правильні цілі, зрозуміти свої помилки, зроблені раніше.

Як і дні сили, в серпні2021 року є небезпечні дні.

Ви не можете копіювати текст