ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в грудні 2022: дата, коли день сили

Успішні дії мають більше шансів реалізуватися, якщо використовувати дні сили в грудні 2022 року, дата дня якого назвали астрологи. В такий день вплив Всесвіту позитивний і розташування небесних світил більш сприятливе для реалізації планів, тому так важлива дата, коли настає день сили для планування важливих справ. В останній місяць року ми маємо 7 потужних днів сили

День сили 1 грудня 2022, коли Венера в опозиції з Марсом

Початок зими порадує нас дуже сприятливою ситуацією в сенсі енергетики дня, оскільки він пройде під егідою дуже потужного аспекту між двома діаметрально протилежними для нас планетами. Крім того, Венера і Марс будуть розташовані максимально близько до Землі.

Опозиція планет означає, що вони виявляться якраз по різні боки, чим урівноважать та гармонізують свій енергетичний вплив на нас.

Поради астрологів на дні сили 1 грудня

Цього дня рекомендується якомога більше часу проводити в оточенні близьких і друзів. Це чудовий день для кохання, переведення відносин на новий рівень. Гармонійний Марс і Венера говорять про те, що можна буде спробувати вибачитися один перед одним, отримати і подарувати прощення. Астрологи вважають, що складно отримати настільки сприятливий аспект цих двох планет.

Нептун стає на директний напрямок руху, тому 5 грудня 2022 включено в днів сили

Планета Нептун, яка відповідає за духовність, інтуїцію, чарівність, гламур, розкіш і здатність знаходити вихід навіть у, здавалося б, безвихідних ситуаціях, 5 грудня розпочне прямий рух. Вихід Нептуна з  ретроградності спонукає пробудження в людях доброти та чесності. У світі стане істотно менше брехні та вдавання. Цей ефект буде дуже сильним і помітним у перші дні прямого руху цієї планети. Астрологи зазначають, що якщо хтось вестиме проти вас негативну та агресивну гру, можна буде відповідати цій людині так само. Якщо ви мріяли про встановлення справедливості, то великий шанс, що це станеться саме цього дня – 5 грудня.

Ще одне протистояння входить в дні сили в грудні – опозиція Сонця та Марса 8 грудня 2022

Друге протистояння місяця відбувається 8 грудня. Цього разу це войовничий Марс і зірка нашої сонячної системи – Сонце. Опозиція Сонця та Марсу створять ідеальні умови для того, щоб людина змогла знайти нові джерела щастя, натхнення та мотивації. Цього дня неприємні спогади не будуть докучати і затьмарювати такий гарний день.

8 грудня – вкрай емоційний день. Астрологи радять освідчуватиметься в коханні, ділитися почуттями з другою половинкою, заводити нових друзів.

Дні сили в грудні 2022: дата, коли день сили припадає на дзеркальну дату 12 грудня – 12.12

Традиційно дзеркальна дата вважається днем сили. Нумерологи таким чином розшифровують цей день: 1 та 2 в сумі дають 3. Отже день сили 12 грудня пройде під управлінням Трійки.

Трійка вказує на те, що Всесвіт намагатиметься дати нам зрозуміти, що зараз важливо, а що не варте уваги. В багатьох людей цього дня знову прокинеться цікавість до життя.

Астрологи вважають, що 12 грудня гарно підходить для боротьби зі страхами і невпевненістю в собі. І слід скористатися такою можливістю. Успішними будуть ті люди, хто вірить в свої сили і в краще життя. Щоб залучити удачу цього дня, слід все робити на совість, тому що Трійка нерозривно пов’язана з кармічними процесами.

14 грудня 2022 року день сили – максимум зорепада Гемініди

Радіантом є сузір’я Близнюків. (Радіант – це точка на небі, з якої з’являються метеорити з точки зору спостерігача) . це дуже гарний день, що вирушити подорожувати. Астрологи не радять проводити час вдома на одинці. Буде добре проводити/відвідувати будь-які заходи для духовного зростання, наприклад, відвідувати лекції, читати книги, отримувати нові знання та здобувати навички.

Дні сили в грудні 2022: дата 20 грудня, коли день сили ознаменований поверненням великої планети Юпітер в знак Овна

Планета великого щастя, як часто називаю Юпітер астрологи, 20 грудня заходить в знак Овна. Передбачається, що цього дні слід присвятити час самоаналізу та спілкуванню. Успішними будуть спроби розв’язати непорозуміння, вирішити розбіжності, в тому числі й в судовому порядку.

29 грудня 2022 року – дуже сприятливий день для юридичних консультацій, спроб домовитись.

Дні сили в грудні 2022: дата 22 грудня, коли день сили – максимум потоку Урсіди

Ще одне зорепадне явище, яке також є днем сили – це ще один потік — Урсіди. Радіант цього зорепаду знаходиться в області сузір’я Малої Ведмедиці. Цього дня зорепад Урсіди вийде на свій максимум.

Астрологи рекомендують підготуватися, щоб загадувати бажання, формулювати нові цілі на початок 2023 року, тому що це буде чудовий час для таких дій.

Загалом, дні сили сприяють тому, щоб подолати негативні установки і спробувати змінити своє життя на краще. І вірогідно це буде легше зробити ніж в інші дні місяця. Хоча ніхто не дає гарантії, що дні сили в грудні 2022 року обов’язково принесуть вам щастя та успіх, але ймовірність цього суттєво зростає. Перше і найголовніше правило будь-якого дня сили – не сидіти на місці і рухатися до мрії.

Ви не можете копіювати текст