ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в червні 2022 року найкращі дні місяця

Дні сили в червні 2022 року найкращі дні місяця

Кожного календарного місяця є дні сили, коли важливі справи вдаються найкраще і в червні 2022 року таких днів п’ять. Знаючи дату, коли настає день сили, в залежності від астрологічної події, яка його утворює, слід використати на повну

Загальна характеристика червня 2022 з астрологічної точки зору

Спираючись на календар астрологічних подій і тенденції в небесних сферах, астрологи зробили певний висновок щодо загальної ситуації в червні. Отже, відповідно до загальних астрологічних прогнозів, прийдешній червень ідеально підходить для духовного розвитку та постановки нових цілей.

В залежності від зодіакального знаку, гороскоп на червень 2022 року для кожного з них, більш конкретно вказує ймовірні важливі події в житті. Але, знаючи точну дату, коли настають дні сили, можна все важливі для вас справи, запланувати саме на ці дати. Так ви додатково отримаєте підтримку Всесвіту і виконати поставлені задачі буде легше.

Сприятливі поді – дні сили, вказані нижче, допоможуть зрозуміти, в якому напрямі треба рухатися далі.

День сили 3 червня 2022, тому що Меркурій стає на директний напрямок руху

Швидка планета комунікацій Меркурій нарешті 3 червня 2022 року зупиняється і розвертається в директний (звичайний) напрямок руху. Ця астрологічна подія принесе зміну у справах – врони почнуть вирішуватися, все нарешті зрушить з місця. Астрологи вважають, розворот Меркурія з ретроградного напрямку руху чи не однією з найважливіших подій місяця. Після 3 червня люди нарешті зможуть роззирнутися та подивитися правді у вічі, щоб почати діяти. Цей день принесе сили, оскільки весь наш інтелектуальний потенціал стане доступним у повному обсязі. Це буде день появи нових ідей, яскравих думок, позитивних спогадів та об’єктивної оцінки майбутнього.

Український астролог Катерина Солоняк передбачає, що після 3 червня ми можемо сподіватися на позитивні зміни у вигляді активізації допомоги, яку буде отримувати Україна від наших партнерів.

День дзеркальної дати 6 червня – 06.06. – також влючено в дні сили

6 червня настає перша дзеркальна дата прийдешнього літа. В цей день є великі шанси знайти вирішення проблем, які давно турбували нас. Тому, якщо є застарілі проблеми і не вирішені питання, цей день один з найкращих для їх розв’язання.

06.06. у багатьох людей можуть з’явитися незвичайні ідеї та цікаві думку. Астрологи рекомендують обов’язково записувати їх, тому що вони можуть бути насправді дуже потужними і можуть принести зиск у майбутньому.

День сили – дзеркальна дата 6 червня – дуже сприятливий день для інтелектуальної роботи, креативної діяльності, розробки нових концепцій.

Дні сили – максимум зорепада Арієтиди припадає на 7 червня

Це чудове астрономічне явище – зорепад Арієтиди знайшло своє тлумачення і в астрології. Цей зорепад пов’язаний із сухір’ям Овна – сміливого представника вогняної стихії. Тому астрологи рекомендують в період максимуму зорепада Арієтіди діяти активно і максимально  рішуче. Сміливість в даному випадку – це не синонім нерозсудливості. Саме сміливі і рішучі люди в цей день сили зможуть подолати труднощі та стати кращими.

13 червня – Меркурій заходить у свій знак Близнюків

Дана астрологічна подія принесе багато позитиву. Особливо це стосується тих людей, хто подорожує, або робота яких пов’язана зі спілкуванням, комунікаціями.  Астрологи зазначають, що, починаючи з 13 червня і наступні кілька тижнів, буде корисно заводити нові ділові зв’язки. Також можна спробувати познайомитись з новою людиною для створення романтичних відносин. Сам день сили – перехід 13 червня можна вважати одним із головних днів сили цього місяця. Цього дня у багатьох з нас здійметься настрій, з’явиться потужна мотивація.

21 червня – день літнього сонцестояння

Літнє сонцестояння – це один із найголовніших днів літа. З давніх давен це день відзначався в народі. Цього дня наше світило буде найсприятливішим і найсильнішим. День літнього сонцестояння наповнений енергією і силою, яскравими емоціями. Ми відчуємо як смуток, тривога і переживання покидають нас. 21 червня астрологи наполегливо рекомендують звільнитися від думок про минуле. Це стане підґрунтям для розбудови щасливого майбутнього.

Дні сили 23 червня – перехід Венери на Знак Близнюків

Цього дня в знак зодіаку Близнюки заходить ще одна планета – Венера. Ця планета відповідає за гармонію, кохання, красу та фінанси. Перебування у повітряному знаку для неї менш комфортне, ніж було в Тельці. Проте в цілому астрологи не прогнозують погіршення ситуації. Скоріше навпаки, Венера додасть нам сил і терпіння, а також намагатиметься допомогти у створенні міцних відносин. Багато людей відчують себе краще, позбудуться втоми та зневіри.

Небезпечні дні червня 2022

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст