ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили у вересні 2022 року – дата, коли Всесвіт допомагає

Дні сили у вересні 2022 року – дата, коли Всесвіт допомагає

Дні сили – це дні, коли завдяки астрологічним подіями, ми отримуємо підтримку небесних світил. У вересні 2022 року ми маємо аж 9 днів, коли Всесвіт допомагає нам, а названа дата кожного такого дня має своє пояснення, чому цей день таким вважається. Дні сили в такій кількості вперше визначено протягом всього 2022 року.

3 вересня – Меркурій в опозиції з Юпітером

Опозиція планет (або протистояння) – це коли вони знаходяться одна навпроти одної і, як  в нинішній ситуації, коли Меркурій в опозиції до Юпітера, а між ними наша Земля. 3 вересня включено в дні сили, тому що цього дня  енергетика буде дуже гармонійна, позитивна та сприятлива.

3 вересня – ідеальний день для поїздок та подорожей, спілкування, торгівлі, роботи, для вирішення організаційних завдань, пошуків натхнення.

Порада астрологів: якщо людина прагнула знайти для себе щось нове в житті – нову мету, інші шляхи, тоді в цей день сили треба діяти.

5 вересня – Венера переходить в знак Діви

Майже весь місяць – з 5 по 28 вересня планета кохання, краси та грошей Венера перебуває в знаку Діви. Завдяки тому, що Венері добре в цьому знаку зодіаку, на нас в цей період очікує багато позитивного.

Астрологи рекомендують займатися спортом, відвідувати лікарів. Тобто слід присвятити час своєму здоров’ю і покращенню самопочуття.

9 вересня – дзеркальна дата 09.09.

Зазвичай всі дзеркальні дати – це дні сили, але вони мають своє трактування. Так, 9 число буде вісником великих змін, причому в усіх можливих сферах життя.

Насамперед життєві зміни відчують ті, хто по-справжньому цього хоче. Дев’ятка допоможе знайти спосіб досягти поточних цілей.

Астрологи радять в день сили 9 вересня:

  • не лінуватися та не перекладати відповідальність на колег, друзів та близьких;
  • якщо у минулому були конфлікти з друзями або родичами, Дев’ятка намагатиметься їх вирішити.

День сили 16 вересня – протистояння Нептуна та Сонця

16 числа Нептун та Сонце утворюють дуже потужний тандем, який допоможе ухвалювати важливі рішення завдяки потужній інтуїції. Цей день буде наповнений дуже сильною творчою енергетикою, тож усім, хто зайнятий у креативній сфері, варто проявити максимум активності.

18 вересня – день протистояння Меркурія та Юпітера

Вдруге за вересень Меркурій стане в опозицію до Юпітера. Ця астрологічна подія відбудеться, тому що з 10 вересня Меркурій розвертається в ретроградний напрямок руху, тобто повертається і йде назад і знову стане навпроти Юпітера.

Астрологи стверджують, що незважаючи на ретроградність Меркурія, 18 вересня на нас знову чекатиме дуже сприятливий час для зміни обстановки, фінансової активності, роботи, знайомств, романтики та флірту.

Дні сили у вересня: 23 вересня – день осіннього рівнодення та перехід Меркурія

Важливий день 23 вересня і астрологи вважають його найсприятливішим днем першого місяця осені.

Осіннє рівнодення – це момент, коли енергія Сонця та Місяця врівноважена. Це буде спокійний і продуктивний день, коли можна і потрібно працювати, не покладаючи рук.

В цей же день, 23 вересня, ретроградний Меркурій знову повернеться до знаку Діви, чим спровокує ще більший потік позитивної енергії.

24 вересня – опозиція Венери з Нептуном

Це день сили, причому більше не в переносному, а в прямому значенні. Венера подарує  величезний заряд фізичних сил та бадьорості. Багатьом вдасться подолати хвороби, фізичні недуги.

Астрологи радять бути активними цього дня. Наприклад, збільшити фізичні навантаження на тренуваннях, їздити на велосипедах, багато ходити, плавати у басейні.

29 вересня – день переходу Венери в знаку зодіаку Терези

З 29 вересня і по 22 жовтня Венера перебуватиме під впливом Терезів. Це найсприятливіше перебування для цієї планети. Завдяки цьому, багато людей стають більш позитивними, сильнішими ментально та фізично. Не лише кінець місяця загалом, а й сам день переходу буде вкрай сприятливим. Це гарний час, коли важливо рухатися вперед і не боятися труднощів.

Небезпечні дні вересня 2022: дата і в чому полягає негатив

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст