ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили у травні 2021: точні дати самих сприятливих днів

Дні сили у травні 2021: точні дати самих сприятливих днів

Точні дати самих сприятливих днів травня допоможуть заплановати важливі справи, адже це дні сили у травні 2021року. Дні сили – це найкращі дні місяця, коли справи робляться ніби самі по собі. Це пов’язано з тим, що енергетика нічних світил найбільш позитивна, творча і прихильна до вас. Хоча й інші дні можуть стати для ас днями сили, слід бути обережними лише в небезпечні дні, яких в травні очікується 5. Всі дні сили у травні зосереджені в першій половині місяця. Стежимо уважно і вирішуємо найважливіші для нас питання в енергетично найкращі дні.

Дні сили у травні 2021: 4 травня Меркурій переходить у знак Близнюків

Астрологи визначили перший день сили останнього місяця весни – 4 травня, коли швидка планета Меркурій переходить у знак Зодіаку Близнюки. Ця астрологічна подія вважається позитивною, тому що Меркурій – покровитель Близнюків і його перебування у цьому знаку Зодіаку дуже комфортне для них.

Завдяки такому розташуванню, Меркурій буде на одному з максимумів своєї сили. В цей час багато людей відчують загострення пам’яті, з’явиться відчуття важливості своєї справи, будуть нові прагнення, цілі і бажання.

Дзеркальна дата 5 травня включена у дні сили у травні 2021

Дзеркальна дата травня 05.05., нумерологи кажуть, що в цей день світом управлятиме цифра «п’ять». П’ятірка уособлює в собі золоту середину. Цей день, 5 травня, ідеальний для відпочинку і спілкування з близьким, щоб змінити обстановку. За бажанням чи необхідністю, можна і працювати, але важливо не перенапружуватися.

5 травня буде сплеск творчої енергії, тому можна сміливо змінювати свій імідж.

Дні сили у травні 2021: 6 і 7 травня максимум метеоритного потоку Ета-Аквариди

Ця астрологічна подія – метеоритний потік Ета-Аквариди, відбувається щорічно наприкінці квітня – на початку травня. У цьому році пік метеоритного потоку очікується 6 і 7 травня. Астрологи зазначають, що в ці два дні успіх очікує на тих людей, хто навчає, займається наукою і інтелектуальною працею. Радіант (місце не небосхилі, яке візуально здається витоком метеоритів) цього потоку знаходиться у сузір’ї Водолія. Тому в ці дні можна проводити ритуали і задумувати бажання стосовно роботи і бізнесу. Буде корисно читати афірмації на роботу.

Молодик у травні 2021 року відбувається у знаку Тельця і буде позитивним

Дні сили у травні включають в себе і день Молодика – 11 травня. Ця щомісячна астрологічна подія проходить у знаку Тельця і вважається особливо позитивним, тому що Місяць спровокує зростання гарних думок. Місяць буде знаходитися на найменшій відстані до Землі, тобто в перигеї.

Астрологи говорять: знаходження Молодика у знаку Тельця допоможе залучити фінансову удача. Багато людей відчують бажання змінити своє житло, зробивши ремонт чи змінити облаштування за допомогою декору. В цей день дуже корисно позбуватися зайвих речей і токсичних стосунків. Можна міняти роботу і братися до справ, які довгий час відкладалися.

Дні сили у травні 2021: 13 травня велика планета щастя і удачі Юпітер переходить у знак Риб

У четвер, 13 травня 2021 року відбувається важлива астрологічна подія – велика і повільна планета Юпітер переходить у сузір’я Риб. Глобально це говорить про те, що починається епоха протистояння негативним емоціям, боротьба з ними. Юпітер буде допомагати в цьому і підтримувати людину на шляху покращення життя. Це проявиться у тому, що зросте оптимістичний погляд на життя, посилиться інтуїція. Юпітер допоможе нам стати більш організованими і емоційно стабільними. І не тільки 13 травня, а й на весь період перебування в Рибах.

Небезпечні дні травня 2021

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!