ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили у квітні 2021: точні дати самих сприятливих днів квітня

Дні сили у квітні 2021: точні дати самих сприятливих днів квітня

Кожного місяця є дні сили – це дати самих сприятливих днів квітня, коли творча енергія людини переважає деструктивні настрої. У квіті 2021 астрологи очікують чотири дні сили, коли всі справи будуть вирішуватися значно легше. В інші дні квітня також ситуація небесних світил буде досить непоганою, крім небезпечних днів квітня.

Дзеркальна дата 4 квітня – 04.04. входить у дні сили

Астрологи вважають, що 4 квітня один із найкращих днів другого місяця весни, тому що в дзеркальній даті 04.04. закладена потужна енергетика, цей день буде насичений гармонією і коханням.

В цей день чотири стихії – Вогонь, Вода, Повітря і Земля, будуть доповнювати одна одну, а не пригнічувати, як це зазвичай відбувається. 4 квітня – ідеальний день, щоб починати нові справи, роботи, щоб шукати нові захоплення, чудовий день для знайомств. В цей день можна ходити на співбесіди, здійснювати дорогі покупки, витрачати гроші на розваги, поїздки.

4 квітня 2021 року відбувається важлива астрологічна подія – швидка планета Меркурій переходить у знак Овна. Завдяки цьому Меркурій отримає нові сили і енергію. Це явище посприяє покращенню у фінансовій і в діловій сфері життя.

Дні сили у квітні 2021: 14 квітня Венера переходить у знак Тельця

З 14 квітня планета кохання, краси і грошей Венера, позбудеться негативного впливу Овна, перейшовши у сузір’я Тельця. Завдяки цьому закінчиться складний період, коли часто відбувалися безглузді сварки і проявлявся негатив. Люди відчують приплив сил, з’явиться енергія, можна спрямувати як в робочі процеси, так і в особисті справи, кохання.

День 14 квітня подарує багато сил і сподівань на покращення життя.

22 квітня пік зорепаду Ліріди – це дні сили у квітні

Красиве явище – зорепад Ліріди, пік якого припадає в ніч з 22 на 23 квітня, принесе удачу людям творчих професій і просто творчим особистостям. Багато хто з таких неординарних людей в цей день відчують натхнення, прилив сил, потужну енергію.

День сили 22 квітня вдалий для прийняття важливих рішень.

Дні сили у квітні 2021: 23 квітня Марс заходить у знак Рака

Планета активності, войовничості і рішучих дій з 23 квітня перебуває у знаку Рака. До цього Марс був у сузір’ї Близнюків, що привносило у життя сумбур. Але вже з 23 квітня, на думку астрологів, можна буде звільнитися від негативу, який створювало таке поєднання Марса.

День 23 квітня буде сприятливим, передбачуваним і спокійним. Багато людей відучують значне покращення настрою, забудуть про негаразди проблеми, зможуть відпочити і душею, і тілом.

Астрологи радять в цей день раніше звільнитися від робочих справ, щоб провести час у колі сім’ї і близьких людей. Це дасть позитивний заряд на довгий час.

Квітень 2021 принесе удачу 4 знакам Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст