ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили липень 2022: точні дати назвали астрологи

Дні сили липень 2022: точні дати назвали астрологи

Крім небезпечних днів липня, про які ми вже розповідали, липень 2022 має ще й дні сили – це найкращі дні, точні дати яких назвали астрологи. В сприятливі дні всі справи йдуть добре, енергетика потужна і Всесвіт прихильний до нас.

Липень 2022: дні сили

Як вже зазначалося, дні сили – це найкращий день періоду, коли те, за що ми беремося, виконується найкраще. А все завдяки тому, що в такі енергетично потоки налаштовані на позитивний лад. Отже, які астрологічні події спровокують підвищення успіху у дні сили липня, яких, до речі, буде аж шість штук.

В названі дні буде набагато простіше формувати правильне і позитивне мислення, залучати удачу, ставати кращими. Варто дотримуватися простих рекомендацій фахівців, щоб втілити у життя задуманий вами позитив.

Дзеркальна дата 07.07, відкриває дні сили липня 2022

Як правило, дзеркальні дати часто включається в дні сили і 7 липня або 07.07. не виключення. Фахівці з нумерології зазначають, що цим днем буде управляти сімка, яка може залучити багато удачі.

7 липня дуже вдалий день для

  • спілкування;
  • роботи;
  • важливих справ;
  • розваг.

Цього дня кожен має шанс отримати те, чого хоче, якщо його бажання не пов’язані з чимось поганим. Якщо в минулому було зроблено якісь помилки, Сімка допоможе їх виправити. Багато приємних речей відбуватимуться самі по собі. Цього дня корисно робити добрі вчинки, це допоможе очистити карму.

Два важливі астрологічні події 18 липня 2022

В цей день сили відбуваються дві події, які і роблять енергетику дня такою потужною – це перехід Венери в знак зодіаку Рак та протистояння Меркурія з Плутоном

Цей день поділяє перше місце з 7 липня за рівнем сили сприятливої ​​енергетики. Найпотужнішим днем ​​сили його роблять одразу дві добрі астрологічні події: перехід Венери на Знак Раку та опозиція Меркурія з Плутоном.

Перехід Венери в знак Рака

— це той самий день, коли можна сміливо присвячувати весь свій вільний час спілкуванню, сім’ї, зміцненню кохання та його пошукам. Цей день ​​починає період, який ідеально підходить для романтики та любовних зізнань. Сам день переходу можна назвати часом осяянь та набуття віри в себе. Багато хто з нас стане кращим, усвідомить свою силу і знаходить своє призначення.

Нарешті починається час, коли нескінченні з’єднання (негативний аспект в астрології) планет розбавляться протистояннями. Протистояння (чи опозиція) — це аспект двох об’єктів, у якому вони розташовані з обох боків Землі. З цієї причини їх сила максимально врівноважена. Вони дарують нам лише найкраще.

Протистояння Меркурія і Плутона

– це дуже важлива астрологічна подія: дві планети нашої сонячної системи – Меркурій найближчий до Сонця, а Плутон – найдальша планета нашої сонячної системи, утворюють тонкий енергетичний зв’язок. Ці позитивні потоки проходитимуть прямо через нашу планету і через все живе на ній, у тому числі й через людей.

18 липня буде найкращий день для співпраці, флірту. Ця подія ідеально доповнить перехід Венери, що зробить даний день найкращим для взаємодії з людьми, які нас оточують.

Перехід Меркурія в знак зодіаку Лев – 19 липня 2022: чому це дні сили?

19 липня швидка планета Меркурій заходить в зодіакальний знак Лева. Це буде другий транзит планети за цей місяць, але цього разу він виявиться позитивним. На думку астрологів, 19 липня можна буде витрачати багато грошей на розваги та на подарунки для самих себе. Це день сили, в який ми маємо можливість отримати те, чого ми так давно хотіли.

Меркурій буде залучати успіх у роботі та бізнесі.

20 липня – Сонце в протистоянні з Плутоном

Як вже зазначалося, протистояння планет, як правило, позитивна подія. Тому цю дату віднесли в дні сили липня 2022 року.

Сонце та Плутон 20 липня опиняться у такій взаємовигідній позиції. Отже, астрологи роблять цілком слушне припущення, що цей день буде наповнений аурою добра. Не виключено, що цього дня життя багатьох людей зміниться на краще. Може статися щось дуже важливе та цікаве.

Це буде друге протистояння місяця (перше відбувається 7 липня), яке сприятливо позначиться на всіх сферах нашого життя.

Дні сили липень 2022: точні дати назвали астрологи – 26 липня

26 липня буде квадратура Меркурія та Марса. Квадратура – ​​це дуже гармонійний аспект двох планет чи інших космічних об’єктів. Найсприятливішим для нас він є в тих випадках, коли об’єкти, що задіяні в ньому, розташовані близько до Землі. Меркурій і Марс є такими. Цього дня можна чекати на порушення усталених порядків, появи натхнення та мотивації, підвищення рішучості та впевненості в собі.

31 липня – протистояння Меркурія та Сатурна

Останній день липня пройде під впливом ще одного протистояння – цього разу Меркурія та Сатурна. Цього дня багато хто з нас зможе зміцнити позиції у фінансовій та робочій сферах. Астрологи відзначають, що в цей день очікується катастрофа планів, але це не нашкодить нам. Навпаки, ця подія буде на користь, хоча спочатку це не буде зрозуміло. Цього дня краще не лінуватися і намагатися виконати якнайбільше завдань.

Небезпечні дні липня 2022, коли потрібно бути обачними і пильними

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст