ГоловнаАрхів АстрологіяДіва гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на вересень 2019 року для знаку Діва від Анжели Перл допоможе представникам цього знаку планувати справи в перший осінній місяць. Вересень – це місяць народження людей Діви. Астролог дасть поради щодо певних подій вересня. Прийдешній місяць очікується досить спокійним.

Діва гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Анжела Перл вказує, що місяць і день народження – це Ваш особистий Новий рік. Ваше життя виходить у новий цикл.

З 1 по 14 вересня будуть проходити під впливом Молодика. Він 30 серпня розташований у  1 Домі гороскопу Діви. Анжела Перл вказує, що перші два тижня вересня, фокус всіх думок і вчинків повинен бути на Вас самих.

1 Дом це все, що стосується особистості: Я, як я виглядаю, мій стиль, як я спілкуюсь, кого я приваблюю. Молодик означає нове, початок, зміна. За ним Діва може змінити свій образ, пофарбувати волосся, зімнити прізвище, зайнятися самовдосконаленням і духовними практиками. Діва може обрати новий шлях в професії, а може, навіть, нові плани на життя. Астролог уточнює, що плани, це не мрії – це вже практична підготовка до змін, яких Ви прагнете.

Перші два тижні вересня будуть самими енергетично сильними для Діви, тому що у Вашому знаку (1 Домі) збереться 4 планети: Сонце, Венера, Марс і Меркурій. Коли багато планет збирається в одному домі, це говорить про те, що планети хочуть звернути увагу на найважливішу сферу Вашого життя. Тому Діва повинна звертати увагу на себе і свої особисті справи.

Також, 1 Дом це починання. Тому, якщо у Вас є бажання розпочати свою справу, чи розпочати навчання або Ви захочете вести правильний спосіб життя і відповідно харчуватися, це неймовірно вдалий період – перша половина вересня, обов’язково скористайтеся цим моментом.

В особистому житті, з 1 по 14 вересня, Молодик може принести представникам Діви нове знайомство і початок нових стосунків. Це можуть бути як романтичні стосунки, так і ділові. Знайомство і партнерські стосунки можуть стати дуже перспективними для Діви.

Діва гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня проходить у 7 Домі стосунків, партнерів і шлюбу. Які б перемовини Ви не вели, на які б співбесіди не ходили – 14 вересня буде все ясно. Адже Повний Місяць це завжди кульмінація, підсумки, завершення, ясність, коли все стає зрозуміло.

14 вересня може бути пропозиція руки і серця – кульмінація у романтичних стосунках. Після довгих переговорів, Повний Місяць підведе підсумок і Діва підпиши бізнес-угоду. Можливо, деякі представники Діви розірвуть сосунки, тому що Повний Місяць завершує цикл і Ви вирішите, що ці відносини стали Вас обтяжувати і пережили себе.

Астролог Анжела Перл звертає увагу, що 14 вересня ймовірна подія у житті Діви, яка стосується іншої людини чи групи людей. Ви приймете важливе рішення для Вас.

Якщо у Вас день народження з 12 по 16 вересня, то цей Повний Місяць – його сфери впливу 7 Дому, будуть діяти протягом всіх наступних 12 місяців.

Діва гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 30 число

15 вересня дві планети – Меркурій, це Ваша планета яка управляє Вашим сузір’ям, і Венера – планета краси, кохання і фінансів, входять у Ваш сектор грошей – 2 Дом гороскопу. Це дуже добре, тому що це обіцяє прибутки для Діви. планета Венера символізує гроші і, перебуваючи у Вашому секторі грошей, вона обов’язково принесе Вам прибуток. Це можуть бути як гроші, інвестиції, так і подарунки і приємні сюрпризи. 2Дом це ще самооцінка. Тому у Діви підвищиться самооцінка завдяки подарунку чи визнанню, або завдяки важливі і приємній отриманій інформації – Меркурій посприяє цьому.

24 вересня у цей же 2 Дом входить Сонце. Сонце символізує професію, роботу, воно надає силу, енергію. За таким розташуванням планет, Діва може отримати нове призначення чи підвищення, нову роботу або цікавий проект. У Вас буде багато роботи, або справ, які дозволять Вам отримати гарний прибуток.

Сонце принесе гарне самопочуття.

У Діви в другий половині вересня фокус переміщується на фінанси та доходи, бо 28 вересня у цьому ж такі 2 Домі фінансів і статків, у Вас відбуватиметься Новолуння, Молодик. Це дуже гарний знак для початку чогось нового, що пов’язано з прибутком. Можливо, Вам варто розпочати свій бізнес, або Ви можете знайти підробіток. Можливо, Ви підете на курси, які суттєво підвищать Ваш професійний рівень, що потім позначиться на зростанні зарплатні. Гороскоп на вересень для Діви вважає, що щось, що стосується прибутку, наприкінці місяця у Вас покращиться.

Діва гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл дає застереження

Популярний астролог Анжела Перл робить застереження: в один день, 18 вересня, не варто планувати ніяких важливих справ і краще відсторонитися від прийняття доленосних рішень. Це пов’язано з тим, що 18 вересня Сатурн, який вважається планетою карми, перешкод і наполегливої праці, розвертається з ретроградного стану. Тому в астрологічному світі буде певне збурення енергії, що спровокує хаотичні рухи. Не варто цього дня робити планові операції, чи купувати щось важливе. Взяття шлюбу також краще перенести на інший день.

При цьому, завдяки розвороту Старуну на «прямий напрямок» всі справи, які з квітня цього року «зависли», почнуть поступово вирішуватися. Сатурн перебував у Вашому 5 Домі. Це Дом – радості, відпусток, всього, що приносить нам натхнення. З 18 вересня всі Ваші креативні проекти, творчі починання знайдуть свій шлях. А ще більше пришвидшиться їх вирішення з 3 жовтня, тому що ще одна планета – Плутон, вийде з ретрограду.

Ви не можете копіювати текст