ГоловнаАрхів АстрологіяДіва: гороскоп на серпень 2020 року дає поради у всіх сферах життя

Гороскоп на серпень 2020 року для Діви рекомендує зосередитися на поточних справах, щоб встигнути їх завершити до кінця місяця. Корисні поради астрологів у всіх сферах життя значно спрощують планування справ. Також, Діва має дати сприятливих і несприятливих днів, на які слід зважати.

Сприятливі дні для Діви: 1, 8, 9, 16, 17, 24 і 25 серпня 2020 року.

Несприятливі дні для Діви: 3, 4, 5, 12, 13, 20, 21, 28 і 29 серпня 2020 року.

Діва: гороскоп на серпень 2020 року показує основні тенденції місяця

Гороскоп на серпень 2020 року для Діви попереджає, що не варто лякатися, якщо у справах доведеться зробити крок назад. Тому що це розгін перед стрибком уперед. Якщо Діва все зробить правильно, то цим самим залучить у життя щось нове і цікаве.

В першу декаду Серпня Діва повинна проявити свої лідерські риси характеру. Доведеться відстоювати свою точку зору, вірність позиції, активно генерувати ідеї і проштовхувати їх. Астрологи вважають, що для Діви не має потреби зважати на заздрісників, недоброзичливців і конкурентів.

Середина місяця буде дещо спокійнішою і це налаштує Діву на більш філософський лад. Скоріше за все, представники цього знаку будуть думати про сенс буття, про причини подій, що відбуваються, шукати підказки Всесвіту. Проте планети вказують, що не слід у всіх подіях вбачати магічні підказки. Для Діви краще займатися вирішенням поточних питань. Якщо не розбиратися з проблемами, то Діва може зіштовхнутися з неприємностями, а стосунки з рідними зіпсуються. 15 серпня завдяки сприянню зірок, Діва буде викликати довіру в оточуючих. В результаті Діва може дізнатися про якісь секрети і таємниці, якими поділяться навіть малознайомі люди.

Гороскоп для Діви не рекомендує в кінці серпня підписувати угоди, звертатися до держустанов, консультуватися з юристами, тому що ці справи будуть не дуже вдалими. Буде великий ризи зіштовхнутися зі свавіллям чиновників, грубістю і непрофесіоналізмом, що дуже зіпсує настрій Діви.

Діва: гороскоп на серпень 2020 року дає передбачення на особисте життя

На початку серпня відносини з коханою людиною Діви будуть сповнені ніжності і романтики. Астрологи не виключають, що в особистому житті Діви відбудеться харна подія. Наприклад, весілля, народження малюка, довгоочікувана відпустка. В очікуванні цієї події пара стане ще ближчою один до одного.

Діва, яка перебуває у пошуку другої половинки, може зустріти людину, яка ввійде в її життя і це знайомство може привести до шлюбу.

В середині серпня Діва може захотіти інтриги і яскравих почуттів і тому може зрадити свого партнера. В цей період розташування небесних світил буде сприяти утворенню любовного трикутника, вихід з якого буде дуже складним. Тому Діва повинна добре подумати – а чи треба зраджувати кохану людину задля швидкоплинного бажання?

Після 10 серпня у союзі Діви будуть проявлятися образи і непорозуміння, які Ви з партнером тримали в собі, щоб не псувати стосунки. Гороскоп на серпень радить Діві відверто поговорити з коханою людиною, це допоможе загоїти душевні рани і Вам, і Вашій другій половинці.

Кінець серпня зробить актуальними питання інтимного життя. Діва може урізноманітнити сексуальне життя, обговоривши і розповівши про свої фантазії коханому. Можливо, у Вашої другої половинки існують свої побажання, тому варто дізнатися про це. Тому що гармонія у сексі зміцнює шлюб.

Діва: гороскоп на серпень 2020 року дає прогноз на роботу і фінанси

Діва: гороскоп на серпень 2020 року дає поради у всіх сферах життя
Фінансовий прогноз на серпень для Діви

Діва буде змушена більшу частину серпня присвятити врегулюванню проблем, що накопичилися. Багато турбот принесуть стосунки з оточуючими, тому що ймовірні сварки з однодумцями. Непорозуміння можуть спровокувати питання власності. Гороскоп на серпень для Діви вважає, що непорозуміння вдасться подолати до кінця літа. Проте не варто розраховувати, що стосунки знову будуть такими, як були. Лише у вересні Діва відчує покращення відносин і повне залагодження конфлікту.

У фінансовій сфері серпень передбачається для Діви досить вдалим. Гроші будуть регулярно надходити, але не затримаються, тому що зростають витрати. Тому гороскоп на серпень рекомендує представникам Діви уникати великих покупок і марнотратства. Варто поговорити з рідними, щоб вести більш заощадливий спосіб життя. Астрологи попереджають Діву, яка працює з готівкою: велика ймовірність зробити помилку і втратити зароблене.

Діва: гороскоп здоров’я на серпень 2020 року

Початок серпня наповнить Діву життєвою силою і енергією. Завдяки цьому Діва порине у активний відпочинок і розваги. Результатом цього можуть стати зірваний сон, неправильне харчування і зловживання алкоголем і кавою. Через це вже 5 серпня організм може збунтуватися і самопочуття погіршиться.

У другій декаді серпня друзі і родичі будуть просити про допомогу, що суттєво збільшить навантаження. Через втому Діва може відчути погіршення самопочуття. Якщо хочете підтримувати нормальним свій стан, слід навчитися відмовляти, якщо це забирає багато сил і нервів.

Наприкінці серпня у Діви можуть виникнути погані думки і вона порине у песимізм. Астрологи вважають, що не варто вольовими прийомами намагатися позбутися негативу. Краще поговорити з близькою людиною, якій довіряєте. Якщо є змога, буде добре поспілкуватися з психологом, особливо 25 серпня. Якщо виконати ці запобіжні «заходи», тоді кінець серпня пройде у спокійній атмосфері.

Ви не можете копіювати текст