ГоловнаАрхів АстрологіяДіва: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Діва: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на липень 2019 року для Діви підготувала астролог Анжела Перл. Астролог вказує на ймовірні події, спричинені двома затемненнями: сонячним та місячним. Також, свій серйозний вплив на події буде створювати ретроградний Меркурій.

Можливий вплив сонячного затемнення 2 липня 2019 року на життя представників знаку Діви, Анжела Перл докладно виклала у своєму передбаченні для цього знаку Зодіаку.

Діва: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 7 число

Місяць розпочинається з сонячного затемнення 2 липня 2019 року. Воно проходить в 11 Домі гороскопу Діви. 11 Дом – це друзі, однодумці.

Гороскоп на липень 2019 року передбачає, що сонячне затемнення може принести представникам Діви новий колектив, нове хобі, яке може привести в Ваше життя нових друзів. Астролог вказує, що ті, хто, чи те, що прийшли до Вас під час затемнення – прийшли надовго у Ваше життя.

Сонячне затемнення гарна можливість для починань, у Вас може з’явитися цікава ідея щодо можливого нового бізнесу. Скоріш за все це буде спільний бізнес с другом чи подругою. І ця ідея призведе до реального результату. Проте, Анжела Перл застерігає – не підписуйте документи і не реєструйте бізнес до 2 серпня, коли закінчиться ретроградний Меркурій. Поки готуйте підґрунтя для цього – збирайте документи, аналізуйте ситуацію, шукайте приміщення тощо.

Діви можуть вже отримувати результат від роботи, яку Ви зробили раніше і отримати прибуток. Діви почнуть планувати своє життя не більш віддалене майбутнє.

Анжела Перл передбачає, що це сонячне затемнення принесе Діві нові знайомства, можливо Ваші друзі познайомлять з кимось – це знайомство може стати Вашим коханням всього життя.

Марс 2 липня буде сприяти поїздкам Діви – як близьким, так і далекі. Можлива поїздка за кордон на роботу чи на навчання.

В цей період вдалим буде позбавлення як від зайвих речей, так і від токсичних людей. Представники Діви відчують сильну енергію, яки сприятиме очищенню як духовному, так і фізичному. Гороскоп на липень вказує Діві, що у Вас буде величезне бажання очистити своє життя – скористайтеся підтримкою Всесвіту.

Сприятливий період розпочати дієту, щоб покращити самопочуття і стати стрункіше. У цьому може допомогти дієта і поради по правильному харчування, підготовлені астрологами і дієтологами саме для Діви.

З 4 липня Венера може сприяти виникненню кохання, романтичних почуттів. Самотні представники Діви можуть познайомитися з кимось у колі друзів і закохатися. Такрож Венера в 11 Домі вказує, що у Вас буде новий колектив, де Вам буде дуже комфортно знаходитися. Також, Венера вказує, що Ви отримаєте фінансовий результат за виконану роботу.

Діва: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, вплив Меркурія

7 липня Меркурій розвертається у ретроград у Вашому 12 Домі, там же, де був Марс. 12 Дом – це Дом завершення чогось, підбиття підсумків і підготовка до нового.

Меркурій управляє знаком Діви. Діви – знак аналітичний, це люди, які все обдумують, а Меркурій символізує наші думки. Ретроградний означає, що ми можемо повертатися до вже зробленого, чи передумати, перевирішити. Чи Вам доведеться щось переробляти, чи доведеться ще раз з’їздити туди, де Ви вже були, чи повторно провести переговори. Щоб не переробляти справи через ретроградність Меркурія, Анжела Перл радить не приймайте ніяких важливих рішень у період з 7 липня по 2 серпня.

Діві потрібно звернути увагу на здоров’я, можливо Вам потрібно знову пройти медичне обстеження чи повторно пролікуватися.

Ретро Меркурій це ситуація, коли Ви зупинилися на одному місці і, можливо, щось будете шукати: підготовка до іспитів, написання книги, програмісту – потрібно щось покращити. Ретроградний Меркурій буде сприяти всім справам, де потрібно щось покращити чи вдосконалити. Добре будуть йти справи у тих представників Діви, хто працює у продажах.

Гороскоп передбачає, що про Діву згадає хтось із минулого – чекайте на дзвінок, смс чи на лист від давніх знайомих як по роботі, так і в особистому житті.

Діва: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, з 16 числа і до кінця місяця

16 липня 2019 року відбувається Місячне затемнення у 5 Дому гороскопу Діви. Астролог Анжела Перл вважає, що ця подія буде радісною, бо 5 Дом – Дом радості, дітей. Ймовірно, Ваші діти принесуть гарну новину про них.

Місячне затемнення – завжди прояснення ситуації, уточнення інформації, кульмінація в ситуації. Тому батьки можуть очікувати, що Ваша дитина поступила до вишу чи добре здала важливі іспити; чи дитина бере шлюб або Ваш син чи донька переїде жити окремо від батьків.

Діви, які займаються творчістю, отримають позитивну інформацію щодо участі у важливих для Вас заходах: виставках, конференціях тощо.

Анжела Перл попереджає Діву – це затемнення може бути дуже емоційним. Адже 5 Дом ще Дом кохання. Діви побачать своїх коханих і їх вчинки у тому світлі, які вони є насправді, без рожевих окулярів. Вам стане зрозуміло як до Вас ставляться, які це стосунки – серйозні чи ні. Всесвіт може підказати Вам інформацію, яку Ви не знали. Наприклад, що Ваша симпатія одружена. Тому Дівам варто уважно стежити в цей день і 3 наступні дні за поведінкою Вашої другої половинки чи Вашої симпатії. Це дасть змогу зрозуміти міцність почуттів до Вас.

Можливі складні ситуації через любовні трикутники. Місячне затемнення дозволить розставити у такій плутанині всі крапки над «і» – Ви нарешті повинні вирішити з ким Вам  краще бути.

В професійній сфері Діва може вподобати хобі, яке в подальшому стане джерелом доходу. Місячне затемнення через певну ситуацію, яка відбудеться, покаже, як розвивається Ваш бізнес, чи потрібно щось змінювати. Анжела Перл радить прислухатися до підказок долі у період Місячного затемнення, адже затемнення – це завжди прогрес, що допомагає нам рухатися вперед.

Одинокі Діви матимуть знайомство і це Місячне затемнення поставить крапку у Вашій самотності.

З 23 липня Сонце прийде у 12 Дом гороскопу Діви. 12 Дом – енергетично сильний в липні 2019 року.

29 липня в цей же 12 Дім входить Венера.

В кінці липня в 12 Домі, останньому в зодіакальному колі гороскопу Діви, зберуться чотири планети: Марс, Меркурій Венера і Сонце. Це вказує на важливість для Вас підготовки до майбутнього

Кінець липня буде чудовим для Діви відправитися подорожувати, поїхати у відпустку. Дуже сприятливий час для активного відпочинку, Діви, які займаються альпінізмом чи пішим туризмом – відправляйтеся у походи.

Чотири планети в останньому, 12 Домі гороскопу Діви можуть вказувати на завершення циклу у Вашому житті. Зшідно прогнозу Анжели Перл, це завершення буде вдалим для Діви. Це може бути перездача іспитів, чи закриття проекту, чи закінчення стосунків, які вже пережили себе. Тобто, Діва закінчить те, з чим давно потрібно було розібратися – планети будуть підтримувати Вас.

Анжела Перл в гороскопі на липень 2019 року вказує Діві: цей місяць буде дуже цікавим і продуктивним для Вас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст