ГоловнаАрхів АстрологіяЧого слід позбутися до 2023 року?

Чого слід позбутися до 2023 року?

Астрологи проаналізували поточний, 2022 рік та зробили прогноз на прийдешній рік, врахувавши розташування небесних світил й очікуваних астрологічних подій. На основі цього, пояснили, що може гальмувати залучення позитиву в наше життя в рік Чорного Водяного Кролика. Отже, чого слід позбутися до 2023 року?

Що може гальмувати залучення позитиву в наше життя в 2023 рік Чорного Водяного Кролика?

Астрологи дійшли висновку, що прийдешній 2023 рік може стати більш сприятливим, але за умови, що до його настання, ви зможете позбутися деяких речей, які блокують щастя

Борги

Всім відомо побажання, що до Нового року слід роздати всі борги.

Ментальні борги

В даному випадку мова йде, в першу чергу, не про фінансові борги. Під боргами мається на увазі ті обіцянки, які були дані, але поки що не були виконані.

Астрологи наполягають, що такі ментальні борги потрібно встигнути списати з себе до кінця 2022 року.

Щоб Всесвіт був привітним до вас, слід обов’язково виконати дані обіцянки.

Грошові зобов’язання

Разом з тим, повернення матеріальних боргів – важлива складова успіху в 2023 році. Вільне від боргів життя буде мотивувати до праці і сприятиме залученню удачі в грошовій та діловій сфері життя. До святкування Нового 2023 року потрібно встигнути погасити кредити, віддати гроші, які бралися в борг.

Кармічні борги

Не менш важливо списати та не накопичувати кармічні борги. Наприклад, у 2022 році планети та зорі могли провокувати до вчинків, про які людина шкодуватимемо в майбутньому. Можливо, ви вже зробили щось погане або збираєтеся це зробити. Астрологи застерігають – не погіршуйте свою карму, відмовтеся збільшувати негатив у Всесвіті! Слід працювати над тим, щоб вона ставала чистішою. 2022 року потрібно виправити помилки або закрити їх гарними справами. Це допоможе розпочати 2023 рік із позитивної ноти.

Чого слід позбутися до 2023 року?

Аналіз 2022 року і прогноз на 2023 дає розуміння, що заважатиме

Заздрість

2022 рік – час контрастів. Одні люди на нашій планеті стають багатшими, успішнішими і щасливішими, а інші зазнають поразки. Така ситуація завжди була, нерівність людей відома з давніх часів. Але це неминуче викликає хвилі невдоволення та заздрощів. Заздрісним людям необхідно спробувати позбутися цього почуття. Настав час перестати себе порівнювати з іншими і скаржитися на долю.

Заздрість — найстрашніший ворог успіху в роботі, кар’єрі та в коханні. Езотерики кажуть, що заздрість блокує чакри, погіршує настрій, позбавляє нас удачі та погіршує долю.

Якщо намагатися позбутися заздрості, а самому активно діяти, щоб бути успішною людиною, тоді в 2023 році Всесвіт допомагатиме. Якщо ж нічого не робити для покращення свого життя, а лише заздрити сусідам, знайомим, просто успішним людям, на вас може чекати тотальний крах і постійні невдачі.

Астрологи пояснили – чого слід позбутися до 2023 року?

Ця риса характеру притаманна багатьом знакам зодіаку, але, якщо поставити за мету, можна подолати негативний вплив.

Невпевненість

Астрологи вважають, що 2023 рік Чорного Водяного Кролика з великою ймовірністю стане часом, який потребуватиме від нас усіх максимум зусиль для досягнення цілей. Ситуація на небосхилі перед багатьма відчинить двері для нових можливостей, але без впевненості в своїх силах ці нові можливості залишаться ілюзорними, а цілі недосяжними.

Впевненість у собі потрібна кожній людині. Щоб вірити в себе і свої сили, потрібно займатися саморозвитком і наполегливо працювати.

Люди, які лінуються та не працюють над справами і над собою, постраждають у першу чергу. Також негативні зміни торкнуться і тих, хто завжди у всьому сумнівається. Настав час повірити в свої сили та в те, що неможливого не буває. Є лише недостатньо зусиль.

2023 рік якої тварини, дата її приходу за китайським календарем

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст