ГоловнаАрхів АстрологіяЧервень 2022: небезпечні дні

Червень 2022: небезпечні дні

Астрологи назвали небезпечні дні, які принесе червень 2022 року. Цього місяця буде всього 4 складних дня, але слід зважати на них. Тому, знаючи дату, коли випадає небезпечний день, буде легше планувати вадливі справи, щоб уникнути неприємностей. Особливо астрологи виділяють два таких дні – початок ретроградного Нептуна і Сатурна.

Небезпечні дні червня 2022: 5 червня початок ретроградного руху Сатурна

Астрологи зазначають, в день початку ретроградного Сатурна, для багатьох людей думка сторонніх стане важливішою, ніж власна. Така ситуація може стати причиною великих проблем у справах і в різних сферах життя.

Складність цього дня полягає ще й в тому, що він може принести багато сумнівів, страхів, негараздів. Планета Сатурн досить швидко набирає обертів після розвороту в ретроградний напрямок руху.

Астрологи дали поради, як уникнути неприємностей в період ретроградного Сатурна:

  • прислухатися до себе і спиратися на свій власний досвід;
  • покладатися на себе і свої сили, не варто чека на допомогу зі сторони.

Так діяти доведеться з 5 червня аж до 23 жовтня – в період ретроградності Сатурна.

Червень 2022: небезпечний день очікується 11 червня

11 червня планета краси, гармонії і грошей Венера поєднується з Ураном.  В цей день багато людей відчують енергетичний спад і нестачу сил. Під час цього з’єднання, планета Уран може стати головною планетою-антагоністом. У його силах змінити те, що ми міняти не хочемо. Це буде вкрай непростий та непередбачуваний день.

Червень 2022: в небезпечні дні внесено дату 14 червня – супермісяць в знаку Стрілець

Нагадаємо, що супермісяць – це день Повні, Повного Місяця, але особливий. В такий день супутник нашої планети – Місяць знаходиться в астрологічній позиції – в перигеї. Тобто Повний Місяць перебуває у максимально близькій точці своєї орбіти до Землі. Астрологи такий день вважають дуже небезпечним. Астрологи зазначають, що будь-які подорожі, поїздки на автомобілі та інші види транспорту можуть стати максимально небезпечними. Також слід бути обережними, купуючи щось через інтернеті. А краще взагалі перенести ці покупки на інший день.

Червень 2022: небезпечні дні – 28 червня, ретроградний Нептуна починає свій рух

Як вже зазначалося, у червні астрологи називають два небезпечні дні, і 28 червня один з них. Це дуже складний день, тому що ретроградний Нептун може позбавити всіх нас доброти та бажання робити щось хороше заради інших.

Плануючи свої справи цього дня, слід пам’ятати, що багато людей стають більш агресивними та готовим піти на все заради наживи. З 28 червня до 4 грудня збільшиться кількість фінансових злочинів.

Астрологи застерігають: ймовірні шахрайства в інтернеті та по телефону. При цьому 28 червня треба користуватися будь-якими методами і можливостями, щоб боротися з ворогами, брехунами, маніпуляторами. Цього дня вкрай високі ризики практично в усіх сферах життя.

Отже, плануючи свої справи, слід перенести все важливе з тих дат, коли випадають небезпечні дні, які несе червень 2022.

Дні сили в червні 2022

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст