ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на жовтень 2019 року підготувала Анжела Перл для всіх представників знаку Близнюки. Відомий астролог пояснила, на які ймовірні події варто очікувати в другий місяць осені через вплив планет і зірок гороскопу. Жовтень – досить робочий місяць для Близнюків через перебування багатьох планет у секторі роботи гороскопу.

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл, розворот Плутона з ретрограду

Великий вплив на життя Близнюків буде після розвороту Плутону у прямий напрямок, який відбувається 3 жовтня. Плутон – це дуже повільна планета контролю, яка перебувала у ретрограді ще з 24 квітня цього року.

Ця подія проходить у 8 Домі (фінансовому) гороскопу Близнюків. Анжела Перл вважає, що така ситуація вказує на те, що Близнюки зможуть навести порядок у своїх фінансових справах і контролювати їх. Якщо Ви плануєте взяти кредит для великих інвестицій – купівля житла, автомобіля, то Ви отримаєте його. Близнюки можуть очікувати, що всі справи, які стосуються фінансів, зрушаться з місця і почнуть вирішуватися після 3 жовтня. Жовтень – гарний місяць, щоб брати займи, кредити.

Також, 8 Дом – сектор психологічного і кризового стану, на який впливав ретроградний Плутон. Тому, розворот Плутону 3 жовтня з ретрограду, допоможе Близнюкам вийти з кризи як фінансової, так і психологічної. Завдяки цьому розвороту, після 3 жовтня Ви зможете взяти контроль над своїми емоціями і своїм життям. Бо Плутон ще планета контролю.

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Меркурій – планета-управитель Близнюків, 4 жовтня 2019 року  приходить 6 Дом роботи і здоров’я гороскопу Близнюків. Ваш покровитель може принести нові знайомства, ідеї, співбесіди, перемовини. Меркурій буде у цьому секторі аж до 10 грудня, що зумовить в цей період багато навчання, спілкування, отримання інформації, ідей.

Здоров’я Близнюків не викликатиме якогось серйозного занепокоєння. Ймовірно, у жовтні Ви будете здавати аналізи, проходити обстеження. Можливо, Ви захочете змінити свій режим харчування, зайнятися спортом і Ви буде збирати інформацію щодо цього.

Активна планета Марс 5 жовтня входить у 5 Дом гороскопу Близнюків. 5 Дом – це радість, задоволення, змагання, конкуренції. Ймовірні поїздки на змагання Вас або Ваших діией, відвідування виставок, кінопрем’єр, або поїздка у відпустку. Також, Марс – це бажання, сексуальність, коханці. Анжела Перл не виключає, що Близнюки матимуть романтичну пригоду на відпочинку або романтичну зустріч – Вас хтось захоче завоювати.

Починаючи з 5 жовтня, гороскоп від Анжели Перл радить прикласти зусилля для розвитку свого бізнесу, своєї справи – Марс дасть наснаги і сил для цього.

Планета Венера – планета не тільки краси і кохання, а ще й грошей, 9 жовтня заходить також у Ваш Дом роботи і перебуватиме там весь жовтень. У Близнюків може з’явитися нове джерело доходу. Венера у секторі роботи може принести службовий роман деяким представникам Близнюків. На роботі буде комфортна ситуація для Вас.

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл, Повний Місяць

Повний Місяць перебуватиме 14 жовтня в 11 Домі гороскопу Близнюків. Це Дом друзів, соціуму. Це може бути зустріч друзів або Ви прийматиме участь у заході, на якому збирається багато людей. Повний Місяць іноді ставить крапку у стосунках і тому, можливо, Ви припините спілкування з кимось із друзів з якоїсь причини. Також, Повний Місяць може відкрити якийсь секрет когось з друзів.

Середина жовтня – чудовий час для реклами Вашого бізнесу, просування його в соціальних мережах.

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Сонце 24 жовтня заходить у Дом роботи і здоров’я і ще більш енергійно «запалить» Вас до праці. Але дуже добре ще й те, що Сонце додасть і здоров’я та сил, щоб Ви могли плідно працювати. Але, незважаючи на підтримку Сонця, не забувайте слідкувати за своїм самопочуттям. Сонце додасть Вам енергії і сил.

Молодик 28 жовтня відбувається також у Вашому 6 Домі роботи і здоров’я. Це вказує, що у багатьох Близнюків може бути: нова робота, нові обов’язки, нова посада. В плані здоров’я, яке також перебуває у 6 Домі – за цим Молодиком Ви можете змінити лікаря, або буде нова методика лікування або взагалі – Близнюки запровадять для себе новий режим життя.

Анжела Перл вважає, що після 28 жовтня Близнюки задумаються, як збалансувати своє життя: роботу і здоров’я. Ви можете позбутися шкідливих звичок і з’являться нові, здорові звички, бо для цього жовтень дуже сприятливий місяць.

Весь жовтень Юпітер – планета удачі, перебуває у 7 Домі партнерства. Анжела Перл вказує, що особливо повезе у жовтні 2019 року тим Близнюкам, які народжені з 10 по 15 червня. Це везіння полягатиме в тому, що Ви зустрінете кохану людину; в тому, що налагодяться партнерські стосунки в сім’ї у одружених Близнюків; в тому, щоб знайти партнера по бізнесу.

Гороскоп на жовтень 2019 року від Анжели Перл попереджає представників знаку Близнюки: 26, 27 і 28 жовтня, через несприятливий аспект Марсу до Сатурну, можливі перешкоди у справах. Тому, плануючі ці дні, майте на увазі. Якщо існує можливість, всі важливі справи, поїздки, зустрічі, перенесіть на інші дні. Емоційно не реагуйте, тому що все швидко мине і вернеться у сприятливе русло.

Загалом, на думку Анжели Перл, жовтень досить хороший і позитивний для Близнюків.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст