ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Астрологічний прогноз від Анжели Перл дає поради представникам знаків Зодіаку щодо можливих подій. Астролог пояснює їх ймовірність, базуючись на розташуванні зірок і планет у відповідних Домах гороскопу знаків. Близнюки мають гороскоп на вересень 2019 року від відомого астролога, з яким можна ознайомитися.

Близнюки мають гороскоп на вересень 2019 року, з 1 по 14 вересня

Вересень очікується досить спокійним. Анжела Перл вказує, що немає ніяких негативних позицій у гороскопі. Перший місяць осені сприятливий для операцій та одруження. Тільки один день виключення – 18 вересня. Астролог вважає, що не варто роботи планових операцій, через розворот Сатурну з ретрограду. Також, за можливості, не одружуйтеся цього дня.

З 1 по 14 вересня буде відчуватися вплив Молодика (30 серпня). Всі питання, пов’язані з нерухомістю або місцем проживання, будуть позитивно вирішуватися для Близнюків. В перші два тижні вересня 4 планети будуть у четвертому Домі гороскопу Близнюків: Сонце, Меркурій, Венера і Марс. Четвертий Дом гороскопу як раз і відповідає за сферу нерухомості, сім’ї, місця проживання.

Знаходження планет в певному домі, фокусує увагу на його сферу. Можливо, Близнюки переїдуть на нову квартиру, чи відбудеться угода з купівлі або продажу нерухомості. Також, можливо Ви будете робити ремонт. Всі ці справи будуть дуже вдалими для Близнюків.

Гороскоп на вересень не виключає, що Близнюки будуть приймати гостей у першій половині місяця, бо на це вказує Меркурій у 4 Домі. Також, Меркурій – це ще збір інформації. Наприклад, Ви будете збирати інформацію щодо нерухомості, яку хочете придбати, чи давати об’яви щодо продажу або оренди.

Також, можливо у Близнюків з’явиться новий член родини. Молодик – щось нове. Так що Близнюки можуть мати нового члена сім’ї.

Близнюки мають гороскоп на вересень 2019 року, з 14 по 30 вересня

Повний Місяць 14 вересня 2019 року перебуватиме у 10 Домі гороскопу Близнюків. 10 Дом – це кар’єра, статус. Повний Місяць в астрології завжди щось висвітлює, що до цього було незрозумілим або утаємниченим. По прогнозу Анжели Перл, Близнюки можуть отримати підвищення на роботі. Також, ймовірна зміна статусу. Наприклад, вийти заміж або одружитися – в особистому житті, а в роботі, наприклад, Близнюки можуть очолити проект або вийти на пенсію – все це зміни статусу людини. За цим Повним Місяцем можлива зміна роботи, або Близнюки можуть звільнитися з роботи і розпочати свій бізнес.

Меркурій і Венера 15 вересня входять у Ваш 5 Дом Сонця – радості, настрою, творчості і також своєї справи. Можливо Близнюки поїдуть відпочивати або у вас буде романтичне побачення, зустрічі. Ймовірні знайомства, але Анжела Перл застерігає, що новий знайомий може бути одружений, на таку ймовірність вказує 5 Дом гороскопу. Одружені Близнюки також матимуть приємні моменти в сімейному житті.

З 15 вересня дуже сприятливий період для Близнюків реалізувати свою якусь креативну ідею, розпочати свій бізнес. Спробуйте реалізувати свої таланти і можливості, які надані Вам Всесвітом. Ваші захоплення можуть почати приносити Вам гроші.

Гороскоп на вересень від Анжели Перл радить Близнюкам 18 вересня затаїтися, тому що розворот Сатурна з ретрограду, спровокує енергетичні хвилі і певний хаос. На цей день краще нічого не планувати і не робити. Сатурн буде зрушувати у прямий напрямок у 8 Домі фінансів Близнюків. Тому, якщо у Вас були якісь затримки грошей, не вирішувалися питання кредит, страхування тощо, з 18 вересня всі фінансові питання почнуть вирішуватися.

Загалом, Анжела Перл прокоментувала, що загалом з 3 жовтня Близнюки отримають «зелене світло» щодо всіх фінансів, особливо – спадщини, тому що Плутон також розвернеться з ретрограду.

25 вересня Сонце входить 5 Дом гороскопу Близнюків – Дом радості, творчості. Така розстановка планет віщує приємні події: чи то відпустку, чи Вас запросять на весілля. Буде подія, яка Вас дуже обрадує.

І в цьому ж 5 Домі радості 28 вересня перебуватиме Молодик. Це може стати початком періоду любові до себе. Можливо, Ви закохаєтесь, або буде народження дитини. А можливо, Ви створите новий бізнес, який буде для Вас дітищем.

В будь-якому випадку, це буде дуже гарним періодом у Вашому житті. Анжела Перл радить звернути пильну увагу на останні дні вересня – Ви можете почути щось корисне або цікаве для Вас, що дозволить життю заграти новими фарбами.

Вересень 2019 року дуже вдалий період для співробітництва Близнюків як в діловій сфері, так і в особистому житті.

Ви не можете копіювати текст