ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року

Близнюки: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року

Анжела Перл підготувала гороскоп на липень 2019 року для Близнюків. Близнюкам варто прислухатися до порад астролога Анжели Перл, щоб максимально убезпечити себе від невірних кроків.

Близнюки: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року: що буде відбуватися в першій половині місяця

В липні 2019 року відбуватимуться два затемнення: сонячне 2 липня та місячне 16 липня. Прогноз можливостей по сонячному затемненню Анжела Перл вже підготувала для Близнюків. Неоднозначний місяць очікує на Близнюків, адже з одного боку затемнення дають можливості нового, а з другого – ретроградний Меркурій буде заставляти все переробляти.

Коридор затемнення з 2 по 16 липня створить непередбачуваний вихор енергетики і може відбуватися що завгодно: можуть змінюватися плани, настрої; можуть відкриватися нові можливості, адже затемнення існує для прогресу.

У своєму передбаченні в гороскопі на липень 2019 року, Анжела Перл радить Близнюкам плисти за течією, довірятися Всесвіту, довірятися затемненням. Але дуже бажано – не приймати важливих рішень. Всі ідеї нового бізнесу, проектів, краще розпочинати втілювати в життя після 2 серпня, бо з 7 липня по 2 серпня Меркурій – покровитель Близнюків – буде у ретрограді. Ретроградний Меркурій – це завжди зміна планів, незалежно від нас, Меркурій завжди повертає нас на крок назад. Пам’ятайте – Меркурій завжди з приставкою «пере»: ПЕРЕдумати, ПЕРЕробити. Щоб цього не сталося, перенесіть важливі справи з 2 серпня.

Липень – не дуже вдалий місяць для шлюбу, для планових операцій, бо в цей період буде 5 планет у ретрограді і у Вас може не вистачити енергії на нову справу.

Початок місяця у Близнюків буде у 2 Домі доходу і грошей. Ймовірно, що Близнюки зможуть покращити свій матеріальний стан. Якщо затемнення вказує на певний Дом Вашого гороскопу – там на Вас очікують зміни, як позитивні, так і зворотні. Наприклад, як існує ймовірність збільшення доходу, так і зменшення – Ваш чоловік втратить роботу, батьки більше не зможуть допомагати.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року може принести представникам Близнюків життєву ситуацію, коли Ви можете побачити – наскільки Ви себе оцінюєте і не тільки в плані грошей. Дуже важливе затемнення.

Марс, який прийде у знак Близнюків принесе активність і можливість конфлікту, у тому числі і з родичами. Тому будьте уважні при спілкуванні з близькими людьми.

З 1 по 3 липня 2019 року Венера дасть можливість Близнюкам випромінювати щастя, ходити на побачення, познайомитися з приємною людиною. А з 4 липня перейде у Ваш Дом фінансів – скоріше за все до Вас прийдуть гроші: Вам зроблять подарунок, чи повернуть борг, чи оплатять подорож або вечерю у ресторані.

З 7 липня Меркурій змусить представників Близнюків щось переробити, чи переоформити документи, чи перездавати іспит. В цей період ні в якому разі до 2 серпня не купуйте нічого з техніки: ні телефони, ні комп’ютери, ні побутову техніку, ні автомобілі. Бо будуть розчарування чи в якості, чи в ціні.

Перша половина липня вдала для Близнюків для збору інформації, досліджень, аналітики, вести дискусії. Тобто готувати підґрунтя для реалізації майбутніх планів.

Близнюки: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року, що очікувати у другій половині місяця

16 липня 2019 року відбуватиметься місячне затемнення у 8 Домі гороскопу Близнюків. Це також фінансовий Дім. Але тут маються на увазі гроші не зароблені, а отримані: кредитні картки, іпотека, кредити, податки, які ми сплачуємо, страховки, стипендії, гранти на навчання, спадок. Ви отримаєте якусь інформацію, пов’язану з цими питаннями.

В бізнесі, партнер Близнюків може вийти з проекту. Чи Ви вирішите розпрощатися з ним і працювати самостійно. Що вплине на Вашу фінансову складову.

Тема грошей дуже важлива в липні 2019 року для Близнюків і обидва затемнення – і сонячне і місячне – підтвердження цього передбачення від Анжели Перл. Близнюкам потрібно продумати свою фінансову стратегію, можливо змінити її цілком чи певні частини. Якщо щось йде не так, потрібно переглянути всі питання матеріального статку.

23 липня Сонце входить у Ваш 3 Дом. Після 23 числа у 3 Дому Близнюків, збереться аж 4 планети: Сонце, Венера, Марс і Меркурій. 3 Дом – це Дом спілкування, контактів, перемовин, інформації.

Всі контракти, угоди й інші важливі документи, краще підписувати після 2 серпня.

Головні теми липня 2019 року для Близнюка виділила Анжела Перл у гороскопі: тема фінансів і тема контактів і інформації.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст