ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на жовтень 2020 року і таро прогноз для Близнюків на...

Близнюки мають гороскоп на жовтень 2020 року з яким вже можна ознайомитися. В ньому астрологи вказують на головні події другого місяця осені. Також, таро прогноз для Близнюків на цей же період зробив розклад з трьох карт Таро старшого аркану. Передбачення Таро дає трактування ймовірних подій, які очікують на Близнюків у жовтні.

Близнюки: гороскоп на жовтень 2020 року

Головна порада гороскопу на жовтень для Близнюків – ні в чому не поступатися ворогам. Близнюки повинні йти вперед і робити те, на що вони налаштувалися раніше. Астрологи вважають, що другий місяць осені чудовий час для роботи, творчості, пошуку нових захоплень, і як наслідок – нової мотивації. Це вдалий час для просування нових ідей у бізнесі.

Третя декада жовтня ідеально підходить для дорогих покупок, шопінгу, подорожей, зміни обстановки, ремонту.

В особистому житті Близнюкам буде щастить не менше, ніж у діловій сфері. Буде багато цікавих знайомств і спілкування з новими людьми, що позначиться на теперішньому і майбутньому житті Близнюків.

Близнюки, які поки були у статусі одинака, можуть знайти своє кохання і щастя. Тому всі романтичні побачення і спілкування, дуже актуальні у жовтні.

Таро прогноз на жовтень 2020 року для Близнюків

За картою «Дурень» («Блазень»), яка випала першою у даному розкладі Таро, на Близнюків може очікувати несподіваний поворот долі. Близнюки отримають шанс переграти, заново побудувати своє життя, спираючись на сьогодення, а не на давно віджите минуле.

Друга карта розкладу «Смерть» підсилює пораду першої карти. Карта Таро «Смерть» віщує Близнюкам період, коли треба відпустити все, що вже віджило. Потрібно відрити себе всьому новому і без застережень відкривати для себе нові горизонти. За цією картою тарологи не бачать перешкод, якщо Близнюки перестануть жаліти себе і налаштуються на те, що випробування роблять їх лише сильнішими.

За картою «Суд, яка стала останньою у таро прогнозі на жовтень, Близнюки можуть завершити важливу справу і звільнитися від турбот, які їм заважали втілювати у життя свої ідеї і плани. Також, дана карта вказує, що скінчився період застою і спокою, натомість починається активність, яка може принести багато змін на краще.

Ви не можете копіювати текст