ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл застерігає представників знаку Близнюки від важливих справ у період ретроградного Меркурія. Планета Меркурій з 1 по 20 листопада стане у ретроград, що буде впливати на життя всіх представників зодіакального кола. Особливо це стосується Близнюків, адже Меркурій – Ваша планета управитель.

Гороскоп на листопад 2019 року вказує, що в останній осінній місяць планети і зірки гороскопу будуть зосереджені на сфері контактів і роботи Близнюків.

Близнюки: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Ретроградний Меркурій буде фокусуватися на сектор роботи і здоров’я Близнюків. Анжела Перл рекомендує відновлювати якісь справи, наприклад, розпочати знову ходити у спортзал.

На початку останнього осіннього місяця, Близнюки будуть причаровувати оточуючих людей своєю харизмою і красою.

Самотні представники цього знаку мають великий шанс на романтичне знайомство. І знову популярний астролог Анжела Перл звертає Вашу увагу, що краще знайомитися після 20 листопада, коли Меркурій вийде з ретрограду. Тому що знайомства в період ретро Меркурія, то це не надовго. Якщо хочете мати тривалі стосунки, знайомтеся з 21 листопада.

Початок листопада сприятливий, щоб відновити стосунки, примиритися, якщо Близнюки з кимось сварилися. У сімейних Близнюків будуть гармонійні стосунки у сім’ї.

В діловій сфері листопад буде також досить сприятливим, адже Венера – планета краси, любові і грошей, перебуває у секторі стосунків і партнерства Близнюків з 2 по 27 листопада. Тому всі перемовини, обговорення будуть вдалими для Вас. Якщо Вам потрібно з кимось домовитися, то Вам все вдасться, не змарнуйте такий шанс, адже планети гороскопу будуть сприяти цьому.

Близнюки, які народилися у проміжок з 15 по 22 червня, найбільше відчують сприятливий вплив і підтримку від Венери у сфері стосунків і грошей.

Близнюки: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, Повний Місяць

Вплив супутника Землі на все живе, безумовно відображається на житті. Повний Місяць буде 12 листопада в останньому, 12 Домі гороскопу Близнюків. Цей Дом символізує завершення, кульмінацію, очищення від чогось зайвого. Також, цей Дом вказує на те, що Вам потрібно позбутися всього, що заважає, щоб мати змогу йти далі. Повний Місяць символізує теж саме.

На Повний Місяць велика ймовірність дізнатися якийсь секрет, адже Повний Місяць висвітлює все потаємне і скрите. Близнюки можуть прийняти рішення припинити якісь стосунки.

Близнюки на Повний Місяць можуть звільнитись від чогось, що Вас обмежувало. Наприклад, Ви вирішуєте завершити працювати на фірмі і будете планувати розпочати свій бізнес. Чи Ви покинете погані звички, вирішите завершити зі своїми залежностями.

На цей Повний Місяць Близнюки будуть наводити порядок у себе в голові, чи у себе в домівці або у своєму житті. Ніби Ви викидаєте все зайве, щоб звільнити місце для нового. Повний Місяць у 12 Домі – це завершення процесу прийняття рішення, яке у Вас давно назрівало.

Близнюки: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, Молодик

26 листопада 2019 Молодик відбувається у секторі знайомств, стосунків. Це чудовий час для нових стосунків, знайомств; Близнюки можуть отримати пропозицію руки і серця.

Це період підписання контракту, узгодження домовленостей, створення партнерського бізнесу.

Молодик, Новий Місяць – це завжди починання. Тобто у Вас почнеться новий етап. Цей молодик у Вас підсилений тим, що 12 листопада на Повний Місяць у 12 домів дав завершення попередньому етапу.

Близнюки: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Друга половина листопада 2019 року спонукатиме Близнюків до активності, адже Марс перебуває у Вашому 6 Домі роботи, зобов’язань, звичок. Марс – це планета активності, дій, спорту. Марс спонукає Близнюків займатися спортом, робити вранішні пробіжки – у Вас буде бажання стати активним. Ще ця планета символізує подорожі, поїздки. Тому не виключені відрядження та поїздки за кордон.

Якщо Марс не проявиться у Вашому житті у спорті чи поїздках, то велика ймовірність, що він проявить себе у конфліктах. Адже Марс – це бог війни, конфліктів. Анжела Перл застерігає представників знаку Близнюки – краще ходити у спортзал, ніж опинитися у конфліктній ситуації на роботі. Близнюки можуть відстоювати свої права, свій світогляд.

Після 20 листопада Близнюки повинні бути уважними і обережними, щоб не поранитися гострими предметами чи не отримати опік.

Наприкінці листопада відбувається поєднання Венери і Юпітера у секторі стосунків і партнерства Близнюків. Це дуже добре, адже Юпітер підсилить позитивний вплив Венери на Ваше особисте життя і на ділову сферу – на заробляння грошей і на розвиток бізнесу. Завдяки такому поєднанню, люди будуть бажати не воювати з Вами, а домовлятися і шукати компроміси.

Гороскоп на листопад 2019 року вказує, що Близнюки матимуть хороший кінець місяця у сенсі фінансів, бо 28 листопада Венера перебуває у 8 фінансовому Домі Близнюків. Це дуже добре. Близнюки можуть отримати державні кошти, наприклад, стипендію або пенсію. Ймовірно, Ви отримаєте матеріальну допомогу від когось або новину про спадок. Тому що, зазвичай, 8 Дом – це не наші гроші, а гроші зі сторони, від когось.

Близнюки повинні звернути увагу, що гороскоп на листопад 2019 року вказує, що в останній осінній місяць планети і зірки гороскопу, будуть зосереджені на сфері контактів і роботи Близнюків. Це говорить про те, що у листопаді у Вас буде багато роботи, яку Ви будете з ентузіазмом виконувати. Кінець листопада у більшості Близнюків буде фінансово позитивним.

Близнюки можуть ознайомитися з передбаченнями карт Таро на листопад 2019 року, які зробила Анжела Перл.

Ви не можете копіювати текст