ГоловнаАрхів АстрологіяЩо принесе Білий Металевий Бик: східний гороскоп на 2021 рік

Східний гороскоп заснований на характеристиках тотемних тварин, які опікуються кожним роком у циклі з 12 років. За китайським календарем у прийдешньому 2021 році тотемна тварина – Білий Металевий Бик. Що принесе ця тотемна тварина 2021 року, які зміни чекають нас в особистому життя і коханні, які події спричинить Білий Металевий Бик у фінансовій сфері розповів китайський гороскоп на 2021 рік.

Білий Металевий Бик у 2021 закликає бути сильними, вольовими і сміливо йти до своєї мети

У 2021 році у багатьох виникне необхідність підвищити енергетику і життєвий тонус. Східний гороскоп прогнозує, що 2021 рік – буде дуже виснажливим з точки зору енергетики, період, коли відбуватиметься багато непередбачуваних речей.

За східним астрологічним вченням, характеристика року багато в чому залежить від талісману року – тварини-покровителя. Прийдешній 2021 рік – рік Білого Металевого Бика.

Метал – символізує твердість духу, недоторканність, стійкість. Це означає, що у 2021 році будуть ставатися різні ситуації, в яких доведеться демонструвати силу волі і бажання перемогти.

Успіх буде супроводжувати цілеспрямованих і наполегливих людей, які сміливо йдуть вперед до своєї мети. При цьому китайський гороскоп рекомендує якомога менше користуватися сторонньою допомогою. Тобто треба проявляти самостійність у вирішенні питань. Це стосується всіх сфер життя, не лише кар’єри і фінансів.

Тотемна тварина 2021 року Білий Металевий Бик змушує проявляти емоції, не зважаючи на наслідки

Тотемна тварина Білий Металевий Бик наполягає бути рішучими в коханні
Білий Металевий Бик радить брати “бика за роги” в особистому житті

Східний гороскоп вважає, що у 2021 році треба «брати бика за роги», тобто брати вирішення всіх питаннь у свої руки. Особливо актуально це для сфери кохання і особистого життя.

Для самотніх людей астрологи радять, що, якщо Вам хтось подобається, то треба діяти, а не сидіти, склавши руки. Варто підійти до людини і розповісти про свої почуття без вдавання і ігор. Тотемна тварина за китайським гороскопом року – Білий Металевий Бик, радить не відкладати на потім важливі для Вашого серця справи. Якщо Ви кохаєте, тоді треба освідчуватися, робити пропозицію руки і серця.

Одруженим людям у сімейому житті потрібно жити без обману і фальшу. Інакше можна стикнутися з негативом і образами. Це стосується і відносин з друзями, і близькими.

Важлива порада на 2021 рік: краще припиняти спілкування з людьми, якщо з’явиться таке бажання. Або розривати стосунки, які вже віджили своє. Тому що, якщо Ви будете терпляче зносити негатив у коханні або дружбі, тим гірше це позначиться на самооцінці.

Під впливом тотемної тварини року – Бика, люди можуть ставати дуже запальними. Ті ж, у кого така риса постійно проявляється, стануть взагалі небезпечними для оточуючих. Разом з тим, східний гороскоп передбачає, що у 2021 році люди будуть рідше прикидатися і приховувати правду і емоції від оточуючих.

Що важливого у бізнесі і у фінансах може спричинити тотемна тварина – Білий Металевий Бик

Події у фінансовій сфері і у бізнесі за східним гороскопом
Як тотемна тварина 2021 року впливає на бізнес і фінанси

Рік, тотемна тварина покровитель якого – Білий Металевий Бик – це ідеальний час для впровадження ідей, відкриття бізнесу, пошуку нової роботи. Проте, перед тим, як починати рух вперед, слід визначитися з його напрямком. Якщо цього не зробити, то є ризик марно витратити і сили, і час. Саме тому східний гороскоп на 2021 рік рекомендує всім людям спочатку сформулювати і поставити цілі і запланувати справи, але лише після цього – діяти.

Якщо ризикувати і братися за кілька справ одночасно, не знаючи кінцевої мети, як наслідок, можна піти неправильним шляхом і розчаруватися. У 2021 році потрібно діяти швидко, але обачно.

Астрологи кажуть, що 2021 рік стане часом, який ідеально підходить для вартісних покупок. Це дуже сподобається любителям шопінгу і поїздок. Адже можна купувати все, що стосується руху – автомобілі, велосипеди, можна витрачати кошти на подорожі. І це будуть не просто витрати, а корисним вкладенням коштів, тому що це стане надбанням нових емоцій і досвіду.

Прийдешній 2021 рік може стати дуже конкурентним. Багато людей захочуть випередити оточуючих і показати себе кращими за інших. Проте, у деяких людей це викличе нездорове бажання отримати перемогу за будь-яку цін. Такий підхід негативно позначиться на продуктивності і на здоров’ї.

Який прогноз на здоров’я і настрій на 2021 рік дає східний гороскоп

Щодо настрою, астрологи вважають, що треба слідувати за своїми бажаннями. Але разом з цим – не потурати всім своїм емоційним імпульсам. Необхідно розставляти пріоритети, щоб правильно витрачати сили і час.

Якщо дуже багато працювати і сильно втомлюватися, можна втратити удачу. У рік Бика сили приходять напливами, але так само і йдуть, якщо витрачати їх неправильно. Тому східний гороскоп радить пильно стежити за своїм здоров’ям і не забувати про відпочинок.

Ви не можете копіювати текст