ГоловнаАрхів АстрологіяАстрологічний календар подій на лютий і березень 2020 року від Анжели Перл

Астрологічний календар подій на лютий і березень 2020 року від Анжели Перл

Планети і зорі знаходяться у постійному русі. Їх перебування у певній точці простору впливає на життя всіх представників зодіакального кола. Календар астрологічних подій на лютий і березень 2020 року від Анжели Перл підкаже коли і які події відбуваються у космосі. Це знання важливе, щоб ми могли краще планувати своє життя

Астрологічний календар подій на лютий 2020 року від Анжели Перл

Лютий 2020

17 лютого по 9 березня – розворот Меркурія у ретроградний рух у знаку Риби. Риби повинні бути більш уважними, ніж інші знаки, адже Меркурій примушує нас щось переробляти, покращувати або змінювати плани.

У період ретроградного Меркурія краще закінчувати поточні справи і ті, які розпочали раніше. Всі нові проекти краще поставити на паузу, відкласти на той період, коли Меркурій вийде з ретрограду.

Зазвичай, на ретроградний Меркурій не можна укладати важливі угоди чи підписувати важливі документи, робити вартісні покупки (нерухомість чи автомобіль, цінні папери), розпочинати нові проекти, започатковувати справу. Бо ретроградність Меркурія змусить все переробляти, доробляти, переопрацьовувати.

Астрологічний календар подій на лютий і березень 2020 року від Анжели Перл

Березень 2020

10 березня – Меркурій стає на прямий рух після виходу з ретрограду.

23 березня – Сатурн заходить у знак Водолія. Це приносить додаткову відповідальність, зміни у відносинах і партнерство.

29 березня – об’єднання Юпітера і Плутона у сузір’ї Козерога. Поєднання таких планет дуже потужне, воно відбувається один раз на 13 років. Юпітер – планета удачі та успіху, тому можна сподіватися на гарні новини наприкінці березня чи у парші дні квітня. Скоріше за все, у фінансовій сфері, бо Плутон символізує фінанси, прибуток.

Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст