ГоловнаАрхів АстрологіяАстрологічні події серпень 2023: ретроградні планети, Повня (Супермісяць) та Молодик

Астрологічні події серпень 2023: ретроградні планети, Повня (Супермісяць) та Молодик

Серпень 2023 року багатий на астрологічні події. В останній літній місяць буде аж 6 ретроградних планет,  також в серпні ми спостерігатимемо Повню двічі за місяць – і це будуть супермісяць. Крім того, в серпні відбувається протистояння Сатурна, наприкінці місяця відбувається суперблакитний Повний Місяць і можна спостерігати пік метеорного потоку

Астрологічні та астрономічні події серпня 2023: дві Повні, Молодик, пік метеоритного потоку, протистояння Сатурна, суперблакитний Повний Місяць

Астрологічні та астрономічні події серпня 2023: дві Повні, Молодик, пік метеоритного потоку, протистояння Сатурна, суперблакитний Повний Місяць.

Дати цих важливих подій на небосхилі наведені нижче з короткими коментарями

1 серпня: супер Повня

В перший день серпня о 21-32 за Києвом настає Повний Місяць в знаку Водолія, пов’язаний із глобальними змінами. Саме найближчими днями після цієї Повні потрібно зосередитися на виправленні помилок минулого. Наприклад, слід помиритися з тими, з ким через дурню перестали спілкуватися, або слід спробувати відновити стосунки з колишніми діловими партнерами, з якими проєкт так і не було реалізовано.

Приставка «Супер» означає, що Повня точно збігається з максимальним зближенням нашого природного супутника – Місяця з Землею (перигеєм). Супермісяць виглядає більше і яскравіше, ніж звичайний Повний Місяць.

13 серпня: пік метеорного потоку Персеїди

Метеорний потік Персеїди проходить з 17 липня по 24 серпня, але його пік (максимум) очікується в районі 13 серпня. Найкраще цей метеоритний потік видно в північній півкулі. Освітлення Місяця буде в цей час близько 10 відсотків, відповідно, він не надто буде «засвічувати» цей зорепад. Дивитись його треба в сузір’ї Персе, в ідеальних умовах можна було побачити до 100 метеорів на годину.

16 серпня: Молодик в знаку Лева

Молодий Місяць народжується 16 серпня о 12:39 за Києвом у знаку зодіаку Лев. Цей Молодик сприяє виявленню творчих талантів, надає сил і впевненості у собі, дозволяє здобути владу над обставинами та іншими людьми, але насамперед – над собою. Енергія Лева спонукає людей до самопізнання, до інтелектуальної діяльності, до управлінської та громадської діяльності.

27 серпня: Сатурн в опозиції

Цього дня 27 серпня Сатурн досягне опозиції до Сонця і сяятиме максимально яскраво з величиною 0,4. Кільцева планета буде розташована в сузір’ї Водолія і неозброєним оком виглядає як жовта крапка. Досить рідкісна ситуація, коли можна побачити овальну форму Сатурна в бінокль, але, щоб побачити кільця, знадобиться хоча б невеликий телескоп.

27 серпня: транзит Марса в Терезах

На 27 число припадає ще одна важлива астрологічна подія: войовничий Марс розпочинає транзит в знаку зодіаку Терези, де почувається некомфортно — це знак вигнання з планети, тут його свобода та прагнення обмежені. У цей час знижується напруження бойових дій, відкривається можливість вирішення питань дипломатичним шляхом.

30 серпня: з’єднання Місяця та Сатурна.

Цього дня Сатурн (зоряна величина 0,4) зустрінеться з 14-денним Місяцем у сузір’ї Водолія.

31 серпня: суперсиня Повня в Рибах

Супер Блакитний Повний Місяць буде в останній день літа о 4:36 за київським часом в знаку зодіаку Риби. Назва «Блакитний місяць» використовується для другого Повного Місяця, який відбувається в календарному місяці. Повня в останньому знаку зодіаку символізує синтез і перехід на новий рівень розвитку. Наприкінці місяця очікуються доленосні рішення на державному рівні. Деякі астрологи не виключають закінчення агресивної стадії війни та перехід військового конфлікту між РФ та Україною в іншу фазу. Чи справдяться такі прогнози, дізнаємося вже найближчим часом.

Астрологічні події серпень 2023: ретроградні планети

Астрологічні події серпень 2023: ретроградні планети

В останній місяць літа ми маємо аж шість ретроградних планет. Більшість з них вже перебували в такому стані, а дві з них переходять з директного (прямого) напрямку руху в ретроградний.

Які планети продовжують свій ретроградний рух і в серпні 2023?

Чотири планети продовжують ретроградний рух, який був розпочатий раніше.

Ретроградний Плутон

  • 1 травня – 10 жовтня

Плутон свій ретроградний рух розпочав у знаку Водолія, а потім перейшов до Козерога й перебував там до 11 червня, повертаючи нас у березень. Стара боротьба за владу та колишні трикутні ситуації будуть знову відкриті та переглянуті, щоб побачити, як ми можемо винести з них уроки та вирости.

Ретроградний Сатурн

  • 17 червня – 4 листопада

Ретроградний Сатурн в Рибах є моментом роздумів, коли ми розмірковуємо про те, як ми можемо досягти наших цілей на майбутнє. Відносини будуть випробовуватися, оскільки ми вирішуємо, кому й у що нам слід вкладати свою енергію.

Ретроградний Нептун

  • 30 червня по 6 грудня

Наша інтуїція може бути не такою точною, як завжди, коли Нептун ретроградний у Рибах. Ви можете почати вірити оповіданням, які розповідаєте собі, навіть якщо вони не відповідають дійсності.

Ретроградна Венера

  • 22 липня по 3 вересня

Планета кохання, краси та грошей Венера, продовжує свій ретроградний рух. Ретроградна Венера у знаку Лева змусить нас прагнути гучних зізнань у коханні та прихильності. Що менше уваги ми отримуємо, то більше ми цього хочемо. Це також стосується грошей і фінансів.

Які планети розвернуться в ретроградний рух в серпні 2023?

Дві планети наприкінці серпня змінюють прямий напрямок руху на зворотній

Ретроградний Меркурій

  • 23 серпня – 15 вересня

Ретроградний Меркурій в знаку Діви поверне колишні та старі захоплення. Цей транзит поставить нас віч-на-віч із минулим, як добрим, так і поганим.

Ретроградний Уран

  • 28 серпня – 27 січня 2024 року

Планета змін робить невеликі кроки до еволюції, перебуваючи ретроградною в Тельці. Не варто очікувати на великі хвилі або зростання в цей час. Щоб уникнути розчарування, треба приймати кожен день життя таким, яким воно є.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст