ГоловнаАрхів АстрологіяАстрологічні події грудня 2023, дати важливих подій

Астрологічні події грудня 2023, дати важливих подій

На те, який перебіг подій очікує на всіх нас, вказують певні астрологічні події. Астрологічні події грудня 2023 – це і Молодик, і Повня, перехід в ретроград і вихід в прямий напрямок руху. Ці дати важливих подій матимуть чималий вплив на наше життя, тому варто зважати на них.

Астрологічні події грудня 2023, що потрібно знати про вплив планет і зірок?

Варто зазначити, що 4 грудня Венера увійде до несприятливого для неї Знаку Скорпіона. 13 числа Меркурій стане ретроградним. І лише Марс буде сильним увесь цей час. Це означає, що найбільша удача чекає на тих, для кого червона планета є головним покровителем.

Нижче наводяться основні дати, за якими варто стежити цього місяця, незалежно від вашого астрологічного знаку. Адже вони матимуть вплив на різні сфери нашого життя:

4 грудня – Венера входить в знак Скорпіона.

Пристрасть у відносинах може зрости з Венерою в Скорпіоні, і ви можете працювати над покращенням близькості з тими, хто вам найближчий. У вас може бути мало терпіння до чогось поверхового у відносинах з іншими, і ви хочете інтенсивних зв’язків.

6 грудня – Нептун зупиняється і починає виходити з ретрограду тобто переходить в прямий напрямок руху в Рибах.

Оскільки ретроградний Нептун закінчується в Рибах, деяка туманна енергія, яка переважала останнім часом, може затихати. Ви можете отримати чітке уявлення про те, чого вам не вистачає та діяти відповідним чином.

13 грудня – Меркурій стає ретроградним в знаку зодіаку Козеріг.

Меркурій рухається назад до кінця місяця, а початок припадає на знак Козерога, що може викликати у вас відчуття, ніби ви йдете назад, або зіткнутися з блокуванням на шляху до своїх цілей. Можливо, вам доведеться повернутися до старих цілей і виявити терпіння до нових.

13 грудня – Молодик в знаку зодіаку Стрілець.

Молодик в Стрільці може стати чудовим часом для великих ідей, великих проектів та нових починань, які по-новому розширять ваше життя. Оптимізм може бути високим, але, враховуючи поворот подій наступного дня, ви можете призупинити все нове, що хочете почати, або зосередитись на чомусь, що можна виконати швидко.

27 грудня – Повний місяць у Раку

Повня в Раку дозволяє зосередитися на домашніх і сімейних справах, і ви можете завершити проєкти стосовно домівки, вирішити проблеми з тими, кого ви вважаєте членами сім’ї, і, можливо, віддасте перевагу найбільш зручним для вас місцям.

29 грудня – Венера змінює знак на Стрільця

Пригоди з близькими можуть бути чудовими під час Венери в Стрільці, і ви можете бути товариським і з відкритим серцем. Однак ви, можливо, менш схильні йти на поводі і хочете зберегти певну свободу від інших.

31 грудня – Юпітер переходить у прямий рух в знаку зодіаку Телець

Юпітер закінчує свій ретроградний рух у Тельці, а це означає, що ви можете отримати більше можливостей для покращення своїх фінансів, збільшення ресурсів, підвищення стабільності та безпеки та більшої впевненості. Ви можете більше зосередитися на дії, а не займатися самоаналізом, хоча це може не початися, поки 1 січня не закінчиться ретроградний Меркурій.

Гороскоп на грудень 2023 для кожного знаку зодіаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст