ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл вересень 2021: порада кожному знаку зодіаку

Анжела Перл вересень 2021: порада кожному знаку зодіаку

Популярний астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2021 року і в кожного знаку зодіаку є важлива порада від фахівця. Завдяки позитивному світосприйняттю, астролог намагається всім вказувати на гарні тренди, при цьому не забуваючи давати застереження, якщо на це є причини. Отже, яка головна порада на вересень 2021 для кожного знаку зодіаку від Анжели Перл? Особливо, зважаючи на те, що у вересні аж 5 планет будуть у ретроградному напрямку руху

Гороскоп вересень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку стихії вогню – Овен, Лев і Стрілець

Овен

Активність людей знаку зодіаку Овен буде зменшена через ретроградність планет, яка вплине і на цей знак. За необхідності, нові справи Овну слід починати чи вирішувати в першій половині вересня – таку пораду дала астролог Анжела Перл. Ці нові проекти, якщо розпочати на початку вересня, «не зависнуть» завдяки енергетиці зростаючого Місяця, що додасть сили для розвитку і просування. Успішний місяць буде для тих представників Овна, хто буде контролювати свої емоції і проявлятиме пильність.

Лев

Представники Лева на початку осені можуть знайти нові джерела доходу. Покращення матеріального стану можливе завдяки новим ідеям або відкриттю і розвитку власних талантів. Анжела Перл дала пораду Леву: не втрачайте пильності і вірте в свої сили, щоб удача вас не оминула. Всі важливі справи і максимальну активність людям знаку зодіаку Лев краще підгадати на Молодика, який у вересні 2021 відбувається 7 вересня у знаку Діви.

Стрілець

Яскравому і доброму знаку зодіаку Стрілець Анжела Перл порадила починати нові справи або вирішувати щось значуще і важливе слід у проміжок з 7 по 17 вересня 2021 року. Це період від Молодика і зростаючий Місяць, енергетика якого підтримає Стрільця у його справах. В інший період вересня, вся енергетика буде під впливом п’яти ретроградних планет, що суттєво уповільнить життя.

Анжела Перл вересень 2021: гороскоп для стихії Землі – знаку зодіаку Телець, Діва і Козеріг

Телець

Хоча вересень не буде сприяти активності Тельця, зате це вдалий період для вирішення поточних справ і для планування. Порада, яку дала Анжела Перл на вересень 2021 Тельцю: не поспішайте. Для вас важливо добре підготуватися до вирішення майбутніх завдань – як інформаційно, емоційно, так і фізично. Ви повинні ґрунтовно продумати свої плани і надалі без страху йти до своєї мети.

Діва

Для представника стихії землі знаку зодіаку Діва, астролог рекомендує підготувати підгрунтя для майбутніх перемог. Перший місяць осені для Діви стане періодом нових досягнень. Але не варто поспішати, адже ретроградні планети будуть уповільнювати активність. Неспішна підготовка позитивно позначиться на якості життя Діви в майбутньому.

Козеріг

Козеріг повинен використати першу половину вересня для збору і аналізу інформації, яка стосується важливих питань.  Це підготує представників цього знаку зодіаку до рішучих дій у майбутньому. Підвалини і підготовка майбутніх кроків повинні бути ґрунтовними, щоб енергетика ретроградних планет не могла суттєво вплинути на результат. Для Козерога початок осені – це період, коли слід добре попрацювати.

Гороскоп вересень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку водної стихії – Рак, Скорпіон, Риби

Рак

Як вже зазначалося, п’ять ретроградних планет уповільнять життєвий ритм для знаків зодіаку, не виключення і Рак. Вам не варто поспішати і намагатися через силу прискорити події, інакше ви можете зробити помилку, що принесе проблеми. Астролог Анжела Перл рекомендує представникам Рака налаштуватися на роботу і розставити пріоритети у справах, щоб протягом вересня не витрачати час на корегування планів.

Скорпіон

Ретроградність планет вплине і на активність Скорпіона – його життя дещо уповільниться. Незважаючи на це, людям цього знаку зодіаку варто вести своє соціальне життя – вам потрібно більше спілкуватися, заводити нові знайомства. Анжела Перл рекомендує, якщо виникне потреба, скорпіон повинен не боятися звертатися за допомогою до близьких і друзів.

Риби

Неспішність вересня через ретроградні планети може дещо розслабити Риби. Астролог Анжела Перл дала пораду Рибам – запланувати всі важливі справи з 7 по 17 вересня. Тоді ви зможете зробити великий крок вперед, а потім спокійно насолоджуватися неспішним плином життя.

Анжела Перл вересень 2021: гороскоп для знаку зодіаку Близнюки, Терези і Водолій – представників повітряної стихії

Близнюки

На думку Анжели Перл, вересень 2021 принесе Близнюкам нові успіхи. Ліліт 5 вересня поєднується з північним кармічним вузлом Раху і саме ця подія найбільше вплине на життя Близнюків. Близнюки мають всі шанси змінити своє життя на краще, їх авторитет і популярність зросте. Але за умови, що люди цього знаку зодіаку готові до кропіткої роботи і нестандартним рішенням.

Терези

Порада, яку дала Анжела Перл на вересень знаку Терези: запрограмуйте себе на успіх, щоб дрібні негаразди не стали причиною великих проблем. В перший осінній місяць Терезам доведеться докласти зусиль, щоб завершити справи, які було розпочато раніше. І зробите це слід в першій половині вересня, коли енергетика Місяця буде підтримувати.

Водолій

У Водолія досить складна і водночас – відповідальна ситуація. Справ в тому, що з 5 ретроградних планет, дві – Уран і Сатурн – управителі Водолія також перебувають у ретроградному напрямку руху. Це означає, що люди цього знаку зодіаку  повинні зосередити свої сили і увагу на завершенні розпочатих раніше справ. Астролог Анжела Перл дала пораду Водоліям: не поспішайте, щоб не пропустити важливі деталі, які стануть запорукою вашого майбутнього успіху.

Дні сили у вересні 2021.

Небезпечні дні першого місяця осені цього року.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст