ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл розповіла про вплив ретроградного Марсу з 9 вересня 2020 року

Анжела Перл розповіла про вплив ретроградного Марсу з 9 вересня 2020 року

Марс рухається у ретроградному (зворотному) напрямку з 9 вересня по 14 листопада 2020 року. Анжела Перл розповіла, як ця астрологічна подія вплине на представників знаку Зодіаку. Популярний астролог рекомендує цей період ретроградності Марсу використати для змін на краще. Анжела Перл дає поради на період ретроградного руху Марса, які дозволять знакам Зодіаку втілити у життя їх сміливі мрії і оминути стороною всі неприємні події.

Анжела Перл розповіла про вплив на життя Овна ретроградного Марсу з 9 вересня 2020 року

Ретроградний Марс у Першому Домі гороскопу Овна символізує особисте «Я». Представникам Овна з 9 вересня по 14 листопада 2020 року доведеться вирішувати дрібні проблеми і долати невеликі перешкоди, щоб отримати бажане. Астролог Анжела Перл рекомендує Овну не поспішати з прийняттям важливих рішень в цей період. Інакше це може призвести до помилок, які заведуть у глухий кут.

Як ретроградний Марс впливає на Тільця в період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року розповіла Анжела Перл

У представників Тільця ретроградний Марс буде в останньому Домі гороскопу – дванадцятому. У період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року Тільцям буде складно завершити справу, яку було розпочато раніше. Але це не повинно лякати або засмучувати. Анжела Перл рекомендує представникам Тільця зосередитися в цей період на справах, які реально втілити у життя вже зараз. Це принесе задоволення від виконаної справи і не буде псувати настрій через те, що поки для Тільця неможливе.

Близнюки мають поради Анжели Перл на період ретроградного Марса з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Марс у ретрограді перебуває в 11 Домі гороскопу Близнюків. Це Дом планів і надій. Така позиція означає, що Близнюки поки не можуть втілити у життя свої мрії в час ретроградного Марса. З 9 вересня по 14 листопада 2020 року навряд чи вийде організувати зустріч з друзями або діловий захід. Також, Близнюки можуть відмінити раніше заплановані поїздки або раптово відмовитися від подорожі і повернути путівку і квитки.

Поради Анжели Перл для Рака на період ретроградного Марса з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Перебування ретроградного Марсу у 10 Домі кар’єри Рака – це час для змін. Астролог Анжела Перл рекомендує представника цього знаку звернути увагу не незавершені проекти і незакінчені справи. Раку слід в цей час провести роботу над помилками і, зробивши висновки, відкоригувати свої плани, щоб після розвороту Марсу у прямий напрямок, одразу братися до роботи. Тобто ті питання, які поставлені на паузу з 9 вересня по 14 листопада 2020 року, слід активно вирішувати вже з 15 листопада.

Анжела Перл дала рекомендації для Лева на час ретроградного Марсу з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Марс у ретроградному напрямку знаходиться у 9 Домі гороскопу Лева, який відповідає за все іноземне, закордонне. Тому Лев повинен бути готовим, що у період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року може зірватися подорож за кордон або призупиниться рух по юридичним справам. В період ретроградного Марса не варто розпочинати навчання, якщо це можливо. Також не слід поспішати з новими проектами. Анжела Перл дала рекомендації для Лева: слід перечекати, поки Марс у ретрограді, а в цей час ще раз ретельно перевірити всі пункти проекту. Щоб вже з 15 листопада бути готовим активно розпочати відкладену роботу.

Діва отримала поради від Анжели Перл щодо справ у період ретроградного Марса з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Активність Діви у фінансовій сфері буде призупинена у період з 9 вересня по 14 листопада через перебування ретроградного Марсу у 8 Домі чужих фінансів. В цей час Діва може надто не сподіватися на отримання коштів. Ретроградний Марс затримає будь-які виплати. Проте є й інша сторона медалі – Діва на цей же період може взяти паузу на оплату рахунків, домовившись з банком про кредитні канікули. Чи заручившись згодою кредиторів на відтермінування виплат, перенести платежі після 14 листопада. Порада Анжели Перл для Діви на цей період: слід зменшити свої поточні витрати, щоб уникнути проблем.

Анжела Перл розповіла про вплив ретроградного Марсу на життя Терезів в період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Ретроградний Марс перебуває у 7 Домі гороскопу Терезів, який відповідає за відносини і партнерство. Войовничий Марс може принести конфлікти і сварки. Якщо цього не станеться, все ж таки через вплив ретроградної планети, Терезам буде складно домовлятися з оточуючими і  виконати всі домовленості, зроблені раніше. У зв’язку з цим ймовірна пауза у роботі з клієнтами і партнерами. Терезам слід набратися терпіння, щоб не скоїти помилок і не погіршити ситуацію ще більше.

Поради Анжели Перл для Скорпіона на період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року, коли Марс перебуває у ретрограді

Період ретроградного Марсу з 9 вересня по 14 листопада стане для Скорпіона часом, коли слід потурбуватися про своє самопочуття. Така ситуація складається тому, що ретроградний Марс знаходиться у 6 Домі здоров’я Скорпіона. Виходячи з такого розташування планет, Анжела Перл радить Скорпіону бути обачним і за можливості перенести операції на після 14 листопада. Інакше результат хірургічного втручання може пройти не так сприятливо, як це очікувалося. Звичайно, це не стосується екстрених випадків. В цілому, весь період ретроградного Марсу, Скорпіон повинен бути більш уважним до свого здоров’я.

Анжела Перл розповіла, як ретроградний Марс впливає на життя Стрільця в період з 9 вересня 2020 року

Вплив ретроградного Марсу на Стрільця – в першу чергу стосується дітей. Адже його перебування у 5 Домі гороскопу принесе зміни в їх життя. Стрілець повинен підтримати своїх нащадків і разом з ними вирішувати тимчасові труднощі, що значно підвищить його авторитет в очах дітей. Представники Стрільця можуть відчути охолодження почуттів і деяке відчуження у стосунках, тому що ретроградний Марс буде впливати на всі відносини в цілому.

Як, на думку Анжели Перл, ретроградний Марс впливає на життя Козерога у період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Астрологічна подія – ретроградний рух Марсу проходить у 4 Домі гороскопу Козерога. Це Дом нерухомості. Отже, Козероги можуть завершувати розпочатий ремонт. Астролог Анжела Перл застерігає представників Козерога: угоди з нерухомості в цей період будуть невдалими, не варто займатися купівлею-продажем нерухомості. Не виключено, що запланований у цей період переїзд, доведеться перенести. Проте Козеріг не повинен опускати руки і впадати у відчай. Цей час можна використати з користю і ще раз проаналізувати всі деталі, ретельно підготуватися. Тоді всі угоди з нерухомості після 14 листопада будуть підписані швидко і без ускладнень.

Гороскоп для Водолія від Анжели Перл на період, коли Марс перебуває у ретрограді з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Досить непоганий вплив ретроградного Марсу буде на життя Водолія, тому що завдяки зменшенню контактів, буде більше часу спілкуватися з родиною. Ретроградний Марс перебуває у 3 Домі спілкування Водолія. Представники цього знаку з різних причин відмовлятимуться від поїздок, зустрічей, звузять коло спілкування. Але позитивним моментом стане зміцнення родинних стосунків, тому що Водолій більше часу побуде з близькими і краще пізнає їх, і більше відкриється сам.

Анжела Перл розповіла Рибам про вплив ретроградного Марсу на їх життя з 9 вересня по 14 листопада 2020 року

Пересування Марсу у зворотному – ретроградному напрямку руху, відбувається у 2 Домі доходів Риб. Це дасть можливість представникам знаку направляти сили на отримання прибутку. Астролог Анжела Перл радить Рибам не піддаватися імпульсивним витратам і не робити спонтанні покупки. Рибам слід обережно поводитися з накопиченнями, щоб не втратити їх з 9 вересня по 14 листопада.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст