ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл про затемнення Місяця для Діви 16 липня 2019 року

Астролог Анжела Перл розповість про аспекти, які висвітлить для Діви затемнення Місяця 16 липня 2019 року. Затемнення – важливе астрологічне явище, яке допомагає зрозуміти важливі речі, які вливають на наше життя в даний період часу.

Анжела Перл про затемнення Місяця для Діви 16 липня 2019 року, творчість і фінанси

Місячне затемнення, яке закінчує коридор затемнення з 2 по 16 липня 2019 року, пройде у 5 Домі гороскопу Діви – це Дом дітей, творчості, талантів, радості життя, хобі, задоволень, любові до себе, бізнесу.

Місячне затемнення зазвичай символізує фінал, кульмінацію, завершення етапу в житті і підготовку до наступного. По цьому місячному затемненню у Діви може бути завершення творчого проекту, чи представники Діви приймуть участь в якомусь творчому конкурсі.

Дане затемнення чудове для Діви, адже Ви можете шукати і зрозуміти у чому Ви талановиті, що Ви можете робити краще за інших, яке Ваше хобі. І Місяць допоможе висвітлити це.

Хобі, яке Ви віднайдете, може мати і матеріальний зиск, бо може у майбутньому приносити Вам дохід. Наприклад, у Вас з’явиться хобі подорожей і Ви станете розповідати про це, чи Ви почнете організовувати свята. Анжела Перл звертає увагу Діви – якщо це хобі насправді буде подобатися Вам, то буде подобатися й іншим. І тоді матиме шанси на фінансовий успіх.

Анжела Перл про затемнення Місяця для Діви 16 липня 2019 року, діти і особистість

Тема дітей відноситься до 5 Дому гороскопу. За цим місячним затемненням представники Діви можуть дізнатися, що очікують на дитину. І ця новина може стати несподіваною для Вас. Можливо, щось станеться важливе у житті Ваших дітей.

У деяких представників Діви може з’явитися бажання займатися з дитячим творчим колективом – так поєднаються сфери 5 Дому: діти, творчість і хобі, яке може приносити дохід.

П’ятий Дом також це любов, любов до себе, своєї особистості. Діва може вчинити, що вкаже на Вашу любов до себе.

Анжела Перл не виключає, що на місячне затемнення станеться романтичне знайомство, яке просто змінить все Ваше життя, переверне Ваше уявлення про життя. Буде тема трансформації.

Всі трикутники – і любовні також – проходять по 5 Дому. Місячне затемнення може проявити шокуючу інформацію для Діви. Може відбутися дуже важлива розмова щодо стосунків: що робити далі, як довго це триватиме. Тобто постане питання вибору у цьому трикутнику.

Анжела Перл про затемнення Місяця для Діви 16 липня 2019 року, бізнес

Місячне затемнення може принести ясність для Діви чим саме Ви хочете займатися. Прийде розуміння що Ви вже готові розпочати вести свій бізнес. Можлива фінансова допомога, щоб Ви могли розпочати свою справу. Існує ймовірність, що Діва припинить один бізнес і розпочне інший.

Анжела Перл вважає, що найголовніше, що по затемненню Місяця 16 липня може статися у представників Діви – це тест на кохання. Якщо у Вас романтичні стосунки з кимось, то це затемнення може показати чи пройдете Ви та Ваші почуття цей іспит. Можливо, Ваші стосунки перейдуть на інший рівень. Якщо кохання не витримає перевірки – воно закінчиться.

Ви не можете копіювати текст