ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл поділилася думками щодо коронавірусу, причин його виникнення і ймовірного розвитку...

Прийдешній 2020 рік багатий на астрологічні події. Це відображено в астрологічному календарі від Анжели Перл. Така велика кількість астрологічних явищ протягом року передбачає, що цей період буде складним і з великими викликами. Зовсім неочікуваним для спільноти стала пандемії коронавірусу. Астрологія не залишилася осторонь: популярнийастролог Павло Глоба висловив свою думку щодо коронавірусу. Свої думки щодо появи коронавірусу і прогнози про строки пандемії висловила астролог Анжели Перл. Вона дала пояснення з урахуванням розташування планет, їх поєднання, перебування і певних домах гороскопу.

Анжела Перл про кризовий 2020 рік

Про те, що прийдешній 2020 рік буде кризовим, турбулентним, неспокійним, знали всі астрологи, тому що цього року відбувається аж 6 затемнень. Зазвичай, протягом року буває всього 4 затемнення.

Які глобальні труднощі прогнозували астрологи світу на 2020 рік:

  • фінансову кризу, яка вже торкнулась багатьох країн і буде продовжувати розвиватися;
  • цунамі або землетруси, які можуть забрати багато життів. Це передбачення ґрунтується на тому, що Плутон (який задіяний у коронавірусі) символізує велику кількість людей, великі скупчення людей.

Тлумачення Анжели Перл поєднання планет Плутона і Юпітера і їх вплив на причини виникнення коронавірусу

Анжела Перл уточнила, що згідно передбачень, ні вона, ні інші астрологи, не змогли прогнозувати саме величезну епідемію – такий розвиток подій ніхто не міг уявити. Кризові ситуації часто відбуваються через розташування планет. На думку астролога Анжели Перл, на глобальне захворювання на коронавірус вплинуло кілька чинників.

Поєднання Плутону і Юпітеру.

Нагадаємо, Плутон символізує величезну кількість людей. Юпітер – вважається гарною планетою з астрологічної точки зору. Проте цього року Юпітер тричі поєднується з Плутоном, в результаті все розширюється і збільшується в масштабах.

Вплив на ситуацію аспекту мільйонерів

Плутон також символізує дуже великі гроші. І поєднання його з Юпітером збільшують цю властивість, звідси і назва – аспект мільйонерів. За цим аспектом дуже багато людей розбагатіє. І це виражатиметься не просто у збільшенні зарплатні, наприклад, на 10%, а величезне збагачення у рази, на порядки, завдяки коронавірусу, чи під час епідемії цієї хвороби. І це відбуватиметься, незважаючи на фінансову кризу, яка продовжується у цьому році.

Астролог підкреслює, що Плутон – це ще планета контрастів, вона чорно-біла: або все відбирає, або надає все. Тобто, якщо хтось дуже розбагатіє, то інший хтось – дуже збідніє. Тому на тлі збагачення в аспект мільйонерів, буде багато банкрутств, звільнень і зубожіння багатьох людей. Плутон символізує тих, хто має владу, силу, великі фінанси.

Анжела Перл висловилась про аспект мільйонерів і його стосунок до епідемії

Щодо коронавірусу і ймовірних подій під впливом аспекту мільйонерів, Анжела Перл висловила свою особисту думку. Глобальне захворювання коронавірусом – це спланована «акція» тих, які мають дуже і дуже великі статки і хочуть заробити ще більше під час світової кризи. Свою позицію астролог аргументує тим, що поєднання Плутона і Юпітера, робить аспект Нептуну. Нептун символізує віруси, епідемії, те, що швидко розповсюджується. А ще – це рекламні акції, паніка, медицина. Як це пов’язано? На думку Анжели Перл, епідемія коронавірусу – це рекламний хід, щоб просунути цілі медичні сфери і дотичні до них напрямки діяльності; для перерозподілу економічних сфер впливу між дуже багатими людьми. Так це чи ні, достеменно не відомо, це особиста думка астролога.

Дати поєднання Плутона і Юпітера та їх ретроградність

Поєднання Плутона і Юпітера відбувається у сузір’ї Козерога, цей знак Зодіаку символізує старість, тому страждати будуть більше люди похилого віку. Плутон – це ще планета смерті, тому старенькі можуть померти від коронавірусу або через загострення хвороб, спровокованих ним.

Плутон і Юпітер поєднуються тричі цього року і це дати, коли ситуація буде змінюватися. Тому важливо відстежувати їх, щоб розуміти, які події найбільш ймовірні у цей проміжок часу.

Перше поєднання Плутона і Юпітера

Точна дата цього поєднання 4 квітня 2020 року. Виходячи з цієї ситуації, Анжела Перл передбачає пік епідемії. Проте, необхідно враховувати, що обидві ці планети дуже повільні, тому період буде «розмазаний» у часі, Це означає, що вплив їх поєднання може бути за місяць до і місяць після самої дати. Тобто кінець березня і перші два квартали квітня висока ймовірність пікових значень захворювання корона вірусом.

Друге поєднання Плутона і Юпітера і розворот у ретроград

Дата другого з’єднання планет Плутона і Юпітера випадає на 30 червня 2020 року. Тобто на червень і липень астролог прогнозує високу ймовірність нової хвилі захворюваності. Але на цей час астролог передбачає трохи легший хід подій, тому що ці планети розвернуться у ретроградний рух. Багато людей сприймуть це полегшення, як закінчення епідемії. А пояснення дуже просте. Механіка така: планети при розвороті у ретроградний руху будуть потроху гальмувати, зупинятися і розвертатися у зворотній напрямок. Під час цих гальмувань і зупинення, вплив їх сили дещо зменшується. Саме тому і буде відчуття покращення ситуації.

Ретроградний Плутон з 25 квітня по 4 жовтня 2020 року.

Юпітер буде у ретрограді з 11 травня по 13 вересня 2020 року.

В ці періоди, криза піде на спад, життя покращиться, люди почнуть планувати на перспективу і всі будуть вірити, що все погано закінчується.

Третє поєднання Плутона і Юпітера

Останнє з’єднання цих двох планет відбувається 12 листопада 2020 року. Але розвертаються вони у прямий рух і набирають силу і швидкість ще у вересні і жовтні. Анжела Перл вважає, що в районі 13 вересня (розвороту Юпітеру з ретрограду), можливий черговий спалах епідемії. Це може супроводжуватися наступною хвилею фінансової та економічної кризи у багатьох країнах світу. Ця хвиля, яка розпочнеться восени, ймовірність піку – 12 листопада, може тривати до кінця року, тому що Юпітер виходить з-під впливу Плутона лише у грудні 2020 року.

Поради астролога Анжели Перл і її думки щодо ймовірного розвитку подій у світі

Популярний астролог рекомендує використовувати ті періоди, коли будуть послаблення епідемії і карантинних заходів, щоб набратися сил і позитивних емоцій. Адже психологічний стан в значній мірі допомагає долати всі хвороби.

В середині літа, в районі 2 липня, Анжела Перл не виключає можливість відкриття, хоча б часткового, кордонів між країнами, відновлення авіасполучення. В грудні, знову можливе перекриття або часткове обмеження для перетину кордонів.

Світ змінюється 2020 року і це підтверджують планети. Саме у 2020 році багато планет завершують свої багаторічні цикли і розпочинають нові. Наприклад, поєднання Юпітера з Плутоном завершує 13-річний цикл. Чи поєднання Сатурна з Плутоном, яке буває раз на 30 років. Всі ці планети повільні, вони рідко поєднуються, тому 2020 рік видається таким складним і турбулентним. Адже закладаються нові цикли життя на багато років вперед. І глобальна епідемія коронавірусу, на думку Анжели Перл, вплине на майбутнє життя великої кількості людей. «Це початок перерозподілу світу, ось так це виглядає глобально», – сказала Анжела Перл.

У складні періоди життя необхідно залишатися людяними і допомагати тим, хто потребує допомоги. Також, не можна нехтувати правилами, які рекомендують фахівці, щоб зменшити ризики розповсюдження вірусу.

***

Викладена інформація, це особисте бачення ситуації з коронавірусом астролога Анжели Перл.

Щоб зменшити ризики зараження коронавірусом, варто слідувати порадам фахівців.

Коронавірус в Україні – куди звертатися за допомогою у разі погіршення самопочуття

Смптоми коронавірусу, грипу і застуди

Коронавірус, як убезпечитись

Поширені запитання і відповіді щодо коронавірусу

Коронавірус і грип, чим відрізняються

Як зробити антисептичний засіб в домашніх умовах

Чим зайняти дітей під час карантину через коронавірус

Ви не можете копіювати текст