ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року

Анжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року

Гороскоп для Лева на липень 2019 року підготувала Анжела Перл. В ньому астролог акцентувала увагу Лева на впливі сонячного та місячного затемнення, а також попередила про особливості дій в період ретроградного Меркурія.

Для Лева астролог Анжела Перл підготувала більш детальний прогноз впливу сонячного затемнення 2 липня 2019 року.

Анжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року: вплив сонячного затемнення

Місяць липень буде досить хаотичним, емоційним та з непередбачуваними вчинками через два затемнення: сонячне і місячне. Затемнення завжди приносять неочікувані події, які надають поштовх важливим подіям у нашому життя до розвитку. Затемнення – це прогрес.

Крім затемнення, на нестійкість енергетики липня, будуть впливати 5 ретроградних планет. Також, величезний вплив матиме коридор затемнення з 2 по 16 липня 2019 року. Анжела Перл каже, що зоряний пил Всесвіту у цей період, може надати неправдиву інформацію. Це спровокує імпульсивність в прийнятті рішень, які потім не можна буде змінити. Тому Леви не повинні приймати ніяких життєво важливих рішень.

Сонячне затемнення 2 липня відбувається у 12 Домі гороскопу Лева. Це Дом завершення циклу та підготовки до нового циклу у житті. Леви можуть звільнитися від чогось, звільнити свій життєвий простір для нового, для того, що повинно ввійти у Ваше життя. Сонячне затемнення може принести Левам новину про вагітність. Новина може бути щодо питань еміграції у всіх сенсах цього слова, адже 12 Дом це також Дом еміграції. Можливо це буде новина про переїзд, чи Вас приймуть на навчання в іншій країні, чи Ви отримаєте підтвердження про надання візи, чи про отримання роботи у закордонній компанії.

Гороскоп на липень для Лева вважає, що Сонячне затемнення надасть можливості робити  кроки у нове життя, скористайтеся цими дарунками долі. Леви зрозуміють, що вже готові до нового життя і зрозуміли у якому напрямку прямувати далі.

У Лева можуть початися таємні стосунки чи Ви дізнаєтесь про таємниці, у тому числі – з минулого життя.

Анжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року: вплив Марсу і Венери

Марс – планета активності і воїна, 2 липня 2019 року заходить у Ваш знак Лева. Це дуже сприятливий для Вас період. Він спонукатиме Лева до активних дій у різних сферах життя. Присутність Марса у Вашому 1 Домі – Домі починань дуже і дуже позитивно вплине на всі нові справи. Леви можуть змінити свій імідж чи зміните своє тіло, наприклад, сядете на дієту, чи почнете займатися спортом. Марс перебуватиме у Вашому знаку до 15 серпня. Це чудовий час для поїздок, подорожей, для відпочинку у відпустці. Всі змагання, перемовини з опонентами буде чудово.

Гороскоп на липень застерігає Лева: в цей період можливі деякі проблеми в особистому житті через войовничість Марсу. Тому постарайтеся не проявляти агресію і бути більш толерантними до слабкості оточуючих Вас людей. Якщо у Лева плануються важливі розмови, проведіть їх наприкінці липня.

Загалом, знаходження Марсу у Вашому знаку додасть Вам енергії і життєвих сил для реалізації задуманого.

Венера, планета гармонії, кохання і грошей, 4 липня ввійде 12 Дом – там, де було сонячне затемнення.  Це вказує на ймовірність закордонних поїздок, чи за місто на природу. Будуть вдалими спа процедури та масаж. Проте, астролог радить не робити ніяких пластичних операцій, уколів краси – можуть бути негативні наслідки від них.

Венера може означати таємне кохання – Ваше чи Вашого партнера. Будьте пильними і обережними.

Анжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року: вплив ретроградного Меркурія

Меркурій 7 липня 2019 року розвертається у ретроград у Вашому 1 Домі гороскопу у Вашому знаку Лева. Це говорить про те, що Ви можете передумувати щось, переробляти справу, доведеться переглянути умови договору. Ретроградний Меркурій несе все, що з приставкою Пере. Будьте готові до переробок. Також, часто ретроградний Меркурій провокує зміну планів. Часто це відбувається в останню мить, іноді зовсім неочікувано.

Ретро Меркурій може принести повернення у минуле – до ваших колишніх стосунків, вчинків та нагадувань.

Гороскоп на липень від Анжели Перл радить Левам не приймати ніякі важливі рішення, не започатковувати нові справи і проекти, не підписувати угоди. Потрібно перенести планові операції, не купувати дорогих речей, техніки чи нерухомості з 7 липня по 2 серпня 2019 року, поки Меркурій буде у ретрограді

Анжела Перл підготувала гороскоп для Лева на липень 2019 року, з 16 числа і до кінця місяця

Місячне затемнення, важлива астрологічна подія, відбувається 16 липня у Вашому 6 Домі роботи і здоров’я, образ життя. Місячне затемнення висвітлює все, робить зрозумілими справи, вчинки і мотиви.

Лев може отримати гарні новини щодо роботи, чи зрозуміє, що йому пора її змінити, щоб йти далі. Якщо у Вас свій бізнес, можливі зміни у колективі: хтось з підлеглих захоче звільнитися. Гороскоп на липень 2019 року передбачає, що у Лева будуть різні ситуації, які вплинуть на Вашу роботу. Це, в свою чергу, відобразиться на Вашому образі життя та на Вашому здоров’ї.

Від нашого стилю життя залежить наше здоров’я. Ймовірне звернення до лікарів. Якщо Ви відчуєте нездужання на затемнення, потрібно обов’язково зробити обстеження.

З 23 липня Леви відчують приплив енергії, сил, гарного настрою, життєлюбства.

Наприкінці липня представники Лева будуть випромінювати красу, впевненість в собі. Леви відчують любов до себе, любов до оточуючих людей. Кінець липня 2019 року за передбаченням Анжели Перл буде просто чудовим для Лева.

Порада від астролога Анжели Перл для Лева: перечекайте липень і не приймайте важливих привішень – перенесіть їх на серпень 2019 року.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст