ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на 2020 рік

Астрологічний прогноз для типових представників сузір’я Овна викладено для ознайомлення. Гороскоп на рік Білої Металевої Криси прогнозує успішний період для Овна. Цей знак Зодіаку буде енергетично надзвичайно сильним і продуктивним протягом всього 2020 року. Рік Білої Металевої Криси в дечому буде роком протилежних думок: з одного боку варто ризикувати, але деяким представникам Овна потрібно бути зваженими і обережними, не піддаватися на авантюри.

Гороскоп для Овна на 2020 рік: основні тренди року Білої Металевої Криси

Прийдешній 2020 рік – один з найуспішніших для Овна з останні 5-6 років. Ті тенденції, які Всесвіт заклав у 2018-2019 роках, вони будуть зміцнюватися і розвиватися. Кожен представник Овна виокремлює – що головне в його житті, бо цей гороскоп вказує на основні тенденції для типових представників знаку Зодіаку.

Представники знаку Овна відчують якісні зміни, в першу чергу у самореалізації. Ті знання і навички, які Овен набув у партнерстві протягом попередніх двох років, Ви будете готові реалізовувати самостійно в 2020 році.

Гороскоп для Овна передбачає, що 2020 рік буде фінансово успішним, особливо з середини літа і до кінця року. Певній частині людей, народжених під знаком Овна, потрібно ризикувати, щоб рухатися вперед у професійній сфері. Але деяким Овнам, потрібно зважувати на ситуацію і враховувати свої можливості.

В цілому, астролог передбачає рік повного розкриття можливостей Овна, його самореалізації. Буде вдалим рішенням залишити колективну роботу і зайнятися власним проектом. Ті знання, які Ви отримали у попередній рік, в 2020му у практичному сенсі починають працювати на Вас.

Овен має найкращу динаміку серед всіх зодіакальних знаків у позитивних змінах в 2020 році. Невблаганне зростання – ось на що може розраховувати Овен. У деяких представників все може статися навпаки, але астролог вказує, що падіння – це привід переосмислити і почати все спочатку.

Велика частина Овнів буде робити ремонт, підписувати угоди по нерухомості.

Головний девіз для Овна на 2020 рік – це реалізація всього того, що було закладено у 2019 році, особливо у другому півріччі.

Гороскоп для Овна на 2020 рік: особисте і соціальне життя

Гороскоп для Овна на 2020 рік
На Овна очікує багато подорожей, відпочинку і відряджень у 2020 році

В любовній сфері на Овна очікує успіх, особливо в першій половині 2020 року, починаючи з лютого і по червень.

Якщо Ви припинили свої стосунки, це означає, що доля готує для Вас щось нове і, ймовірно, значно краще, щоб пройшли певні уроки життя.

Важлива людина прийде у Ваше життя. Нові знайомі, з якими Ви будете контактувати по діловим питанням, дуже швидко можуть стати Вашим романтичними партнерами.

2020 рік принесе багато подорожей і відпочинку Овнам, частіше за все – дальні поїздки.

Гороскоп на 2020 рік вважає, що цей час буде дуже сприятливим для Овна. Вам буде легко даватися багато справ у самих різноманітних сферах. Навіть, якщо будуть якісь негаразди, астрологи вказують, що вони дані Всесвітом тільки для того, щоб Ви відкинули застаріле і відкрилися для нового.

Багато представників Овна змінять своє відношення до людей, до зовнішніх обставин. Загалом, рік Білої Металевої Криси, змушує Овна змінювати пріоритети. Неважливо, вам за 50 років, чи за 20 – цей 2020 рік починає радикально змінювати Ваш світогляд і характер. Наприклад, хтось захоче більше подорожувати, щоб пізнати інші культури і менталітет. А хтось – переїде і тим самим змінить навколишню обстановку, що вплине на світосприйняття.

Конфлікти, які можливо будуть в Овна у 2020 році, пов’язані з побутовими темами. Можливі сварки з родичами, особливо у березні, вересні, жовтні 2020 року, коли Овен повинен шукати компроміси і залагоджувати стосунки з близькими людьми. Особливо зверніть увагу на стосунки між родичами різних поколінь, саме там непорозуміння найбільш ймовірні.

Пошук компромісів, більш терпиме ставлення до оточуючих у 2020 році вказує на те, що Овен дорослішає ментально і психологічно.

Ви не можете копіювати текст