ГоловнаАрхівСкільки вихідних днів на травневі свята 2021 буде для відпочинку

Скільки вихідних днів на травневі свята 2021 буде для відпочинку

Початок травня завжди приносить нам довгі вихідні через кілька святкових днів, які відзначаються у першу декаду місяця. Скільки вихідних на травневі свята 2021 року згідно з офіційним календарем вихідних, святкових і робочих днів, за яким працюють всі офіційні установи і багато компаній, детальніше розповідаємо у цій статті

Скільки вихідних на травневі свята 2021 з 1 по 10 травня

Як зазначалося, початок травня має додаткові вихідні, тому що в першій декаді місяця є кілька святкових днів. Державні установи і більшість компаній працюють за календарем вихідних, святкових і робочих днів, який затверджено Кабміном.

Отже, на травневі свята 2021 року планові і додаткові вихідні через перенесення відпочинку випадають наступним чином:

  • Перші травневі вихідні – 1, 2, 3, 4 травня 2021

  • Другі травневі вихідні дні – 8, 9, 10 травня 2021

Якщо у вас є змога взяти відпустку на три дні з 5 по 7 травня, тоді у вас виходить повноцінний час для відпочинку, який триватиме 10 днів з 1 травня по 10 травня.

Травневі свята і вихідні 2021: які переноси відбуваються

  • 1 травня відзначається міжнародний День праці

Це суботній день і згідно законодавства, якщо офіційне свято припадає на вихідний день, т оді відбувається перенос на перший робочий день за ним. Тобто на 3 травня, тому і 3 травня, понеділок, додатковий вихідний день.

  • 2 травня – Великдень, світлий День Пасхи

Цьогоріч у християн східного обряду, Світлий день Воскресіння Христового – Великдень, випадає на 2 травня, неділя. Відповідно маємо перенос на перший робочий день після свята. І маємо додатковий вихідний 4 травня, вівторок.

  • 9 травня – День Перемоги

Це свято також випадає на вихідний день – неділю. Відповідно згідно законодавства, маємо ще один вихідний день у понеділок, 10 травня 2021 року.

Отже, можна зрозуміти, скільки вихідних на травневі свята 2021

Всього з 1 по 10 травня 2021 року у нас 7 вихідних днів і лише 3 робочі дні.

Плануючи відпочинок на травневі вихідні, не забуваємо про необхідність дотримуватися соціальної дистанції, носимо маску і регулярно миємо руки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст