ГоловнаАрхівСатанинський місячний день – що це таке? Дати в 2023 році, коли...

Що таке сатанинський місячний день? Коли він настає і чому його так називають? – про це розповідають езотерики, також фахівці пояснюють, що означає сатанинська доба.

Що таке сатанинський місячний день?

Езотерики вважають, що певні місячні дні, точніше, місячна доба – це сатанинський день. Такі сатанинські дні є кожного календарного місяця, але вони припадають саме на місячні дні

Місячні дні, які вважають сатанинськими

9 місячний день, символ – Кажан

15 місячний день, символ – Змій

23 місячний день, символ – Крокодил

29 місячний день, символ – Спрут

Це все дні місячного календаря. Тобто можна самостійно визначити, коли настає сатанинський день, якщо у вас є місячний календар фаз Місяця. Фази Місяця 2023: яка сьогодні фаза Місяця, дата, коли настає Молодик, а коли Повня

Сатанинські місячні дні збігаються або ж стаються напередодні (одразу після) зміни фази Місяця. Езотерики пояснюють, що в такі періоди люди енергетично дуже вразливі. Причому небезпека може бути як зовнішня, і внутрішня.

В сатанинський день зростає ймовірність пристріту та псування. Може бути зіпсований настрій грубим словом чи дією. Це зовнішні небезпеки.

Разом з тим не можна забувати, що на жаль, в кожній людині є не тільки гарне, але й погане. І саме в таку сатанинську добу всі наші негативні риси посилюються. Внутрішня небезпека для енергетики людини може проявлятися у вигляді неврівноваженості, нетерпимості, упередженості в дрібницях, підвищеної вразливості.

Що таке сатанинський місячний день? – пояснення езотериків

Вважається, що кожен із сатанинських днів має свою особливу карму. Ось, що може відбуватися в кожну сатанинську добу, що вона несе з собою

9 місячний день

  • під впливом вищих сил людина може опинитися в полоні ілюзій або стати жертвою обману. Або ж може статися навпаки – сама людина мимоволі або спеціально мое підмінити істину брехнею.

15 місячний день

  • екватор, середина місяця. Посилюються тілесні інстинкти, хіть, вирують пристрасті та емоції б’ють через край.

23 місячний день

  • цей сатанинський день несе зростання агресії, невмотивований гнів, жадібність, ненажерливість та інші людські вади.

29 місячний день

  • це останній сатанинський день місяця. Цього дня у людей можуть бути важкі сновидіння, ймовірні спокуси та падіння у духовному плані.

Езотерики зазначають, що значи небезпеки таких днів, можна убезпечити себе від їхнього негативу. Слід намагатися не піддаватися людським вадам, не пускати в душу заздрощі та гнів. Позитивне налаштування допоможе оминути всі негаразди стороною.

Афірмації Місячних днів по знаку Зодіаку мають великий вплив на долю людини: тексти афірмацій

Ви не можете копіювати текст