ГоловнаАрхівПрикмети як зустрічати Новий 2022 рік водяного Тигра

Прикмети як зустрічати Новий 2022 рік водяного Тигра

Новорічні свята – одні з найулюбленіших не тільки дітей, а й дорослих. Існує приказка: «Як зустрінеш Новий рік, так і проведеш», тому треба гарно відзначити це свято. Фахівці назвали деякі новорічні прикмети і порекомендували, як зустрічати Новий 2022 рік водяного Тигра, щоб мати підтримку тотемної тварини року.

Прикмети про Новий рік і кому благоволить тотемна тварина року – водяний Тигр

Астрологи, нумерологи і езотерики вважають, що кожна людина може покращити своє життя завдяки певним крокам. Щоб привернути увагу тотемної тварини року і заручитися її підтримкою, треба не тільки слідувати прикметам, а й підготуватися до свята: розробити меню, підібрані відповідне вбрання і зачіску, прикрасити домівку і головне – бути в доброму настрої в новорічну ніч.

Що потрібно зробити до кінця року:

позбутися боргів: як фінансових, так й емоційних. Тобто не лише повернути позичені гроші, але й вибачити якісь образи, відпустити непорозуміння. Якщо повністю розрахуватися з боргами не виходить, важливо зробити перший крок на цьому шляху до настання 2022 року.

Не можна нести в Новий рік борги і старі образи.

З ким зустрічати Новий 2022 рік і кому благоволить тотемна тварина року – водяний Тигр

Фахівці рекомендують за можливості, святкувати зустріч Нового 2022 року у колі сім’ї, з близькими і рідними. Покровитель прийдешнього року – водяний Тигр цінує турботу і увагу, і береже сімейні зв’язки, посилаючи благополуччя тим, хто дбає про свою сім’ю і щиро любить тих, хто поруч.

Східний гороскоп вважає, що Тигр опікується закоханими. І, якщо зустрічати Новий 2022 рік щирими зізнаннями, то Тигр обов’язково допоможе знайти взаємне щастя, захистить від бід і заздрісників, якщо ті спробують зруйнувати любовний союз.

Прикмети і поради, як зустрічати Новий 2022 рік

У новорічну ніч варто покласти в гаманець кожного члена сім’ї купюру великого номіналу, щоб весь рік людина жила в достатку і не потребувала фінансів. Витрачати гроші можна буде вже через день, але треба, щоб купюри переночували в гаманці.

У рік Тигра залучити удачу допоможуть листочки свіжої м’яти. Їх можна розкласти під ялинкою, додати як прикрасу до страв, а також зробити смачний лимонад. М’ята приваблює всіх котячих, і Тигр — у тому числі.

Після зустрічі свята потрібно обов’язково вийти на вулицю та подивитися на феєрверк – то будуть підказки долі:

  • червоні вогні обіцяють удачу в коханні,
  • зелений феєрверк говорить про міцне здоров’я,
  • золоті вогні пророкують фінансовий достаток.

Побачивши перший залп, обов’язково загадують бажання в залежності від кольору вогників. Існує прикмета, що воно здійсниться найближчим часом. кольору, щоб воно виповнилося найближчим часом.

Короткі поради на святкування Нового 2022 року водяного Тигра

За східним гороскопом Кожним роком опікується одна з дванадцяти тварин. У 2022 році – це водяний Тигр. Тому буде доречно прикрасити ялинку і свою домівку його зображенням. Це можуть бути плюшеві іграшки, картинки, фото тигра або його стилізована фігурка. Сучасні прикмети на Новий рік рекомендують рівно опівночі, коли настає Новий рік, тримати в руках тотемну тварину року, щоб успіх не полишив вас. Проте слід пам’ятати, що західний календар і східний відрізняються. Коли настає рік водяного Тигра можна дізнатися за посиланням: 2022 рік Тигра.

Який колір новорічного вбрання вибрати на новорічне святкування 2022, щоб порадувати тотемну тварину року водяного Тигра

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст