ГоловнаАрхівПіст серпень 2021: дати, як харчуватися, що можна робити, а чого ні

Піст серпень 2021: дати, як харчуватися, що можна робити, а чого ні

Серпень 2021 року має один двотижневий піст – Успенський піст, священнослужителі вказали дати посту, розповіли, як харчуватися, що можна робити, а чого ні. Важливо пам’ятати, що Успенський піст присвячується Богородиці. Під час цього посту всі молитви повинні бути присвячені їй.

Піст серпень 2021: дати, як харчуватися

Четвертий багатоденний піст цього року – Успенський, триває два тижні з 14 по 27 серпня 2021 року. Для тих, хто тримає піст, є певні правила, які накладають певні обмеження, у тому числі, в харчуванні. Щоб постування пройшло без погіршення самопочуття, слід готуватися до посту за 1-2 тижні. Тобто зменшуємо кількість вживаних продуктів, віддаючи перевагу овочам і фруктам.

Протягом посту не можна вживати

  • м’ясо;
  • яйця;
  • молоко і молочні продукти.

Під час Успенського посту не можна вживати алкоголь, лаятися.

Більш детально, як харчуватися в кожен день Успенського посту і які страви можна готувати, можна дізнатися за посиланням – ТУТ

Піст серпень 2021: що можна робити, а чого ні, чи можна одружуватися в Успенський піст

Часто виникає уточнююче питання, дати Успенського посту в 2021 році, чи можна одружуватися і що можна чи не можна робити. Церква дає відповіді на ці хвилюючи питання

Успенський піст має велике значення для віруючих, так як і Великий піст, Петрів і Різдвяний пости. День Успіня Богородиці нагадує віруючим про день, коли Божа матір відійшла в інший, кращий світ до вічного життя.

Що можна чи не можна робити на Успенський піст

Церква нагадує, що піст – це в першу чергу духовне очищення, а потім вже обмеження себе у їжі. Не можна сприймати піст, як дієту. Успенський піст досить строгий стосовно їжі. Священнослужителі вважають, що тримання Успенського, як і Великоднього посту, допомагають людині очиститися від гріхів.

Піст серпень 2021, чи можна одружуватися і мати близькість

Молоді люди, які хочуть побратися, часто запитують, чи можна одружуватися під час посту? Зазвичай, церковні правила не мають такої заборони. Але молодята можуть взяти світський шлюб. А от вінчання у церкві не відбудеться, тому що під час посту, вінчання у церквах не проводять.

Під час посту церква несхвально ставиться до фізичної близькості між людьми.

Щоб по-справжньому очистити душу і тіло, слід проводити час за покаянням і молитвами.

Успенський піст починається на Маковея – Перший Спас, Яблучний Спас. Ви можете привітати з цим святом дорогих серцю людей за допомогою листівки чи приємних слів побажання щастя і добра.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст