ГоловнаАрхівНовий рік 2022: колір новорічного вбрання, щоб порадувати тотемну тварину року водяного...

Святковий настрій створює не лише гарне сервірування столу або внутрішнє оздоблення будинку, але й гарна сукня, макіяж, зачіска та манікюр. Тому важливо заздалегідь продумати, у чому зустрічати Новий 2022 рік, не лише для відповідного настрою, а й для того, щоб заручитися підтримкою Водяного Тигра, який незабаром набуде своїх прав. Новий рік 2022 рекомендує колір новорічного вбрання, щоб порадувати тотемну тварину року – Водяного Тигра і залучити в своє життя успіх по фен шуй

Новий рік 2022: як порадувати Водяного Тигра?

Східний гороскоп має 12 тотемних тварин, як західний гороскоп 12 знаків зодіаку. З дванадцяти тварин східного гороскопу, багато хто вважає, що Тигр – найкрасивіша і найсильніша тварина, яка уособлює в собі доблесть і відвагу. Щоб порадувати смугастого хижака та заручитися його підтримкою в Новому році, у новорічну ніч потрібно продемонструвати властиві цій тварині якості, у тому числі за допомогою вбрання.

Тому до новорічного святкового образу потрібно підходити відповідально, вибираючи актуальні відтінки та модні фасони, здатні не тільки порадувати тварину-покровителя, а й підкреслити всі переваги фігури, тактовно приховуючи недоліки.

Існує бірманська легенда, згідно з якою буйвол одного разу переміг тигра. З того часу хижак не любить биків та корів.

Колір 2022 року, в якому рекомендовано зустрічати Новий рік?

Модна палітра наступного року може здатися любителькам яскравого вбрання нудним і невиразним, але це не так. Всі кольори 2022 досить виразні і говорять про Водяного Тигра набагато голосніше, ніж будь-який кислотний відтінок:

Медово-жовтий

Цей колір нагадує про зв’язок з природою та любов тварини-покровителя Водяного Тигра до всього природного

Нефрит зелений

Колір на новий рік 2022, який асоціюється з мудрістю, відвагою та рівністю.

Синій та блакитний

Ці кольори вказують на водну стихію Нового року та зміни, які її супроводжуватимуть.

Темно-коричневий

Цей відтінок дарує відчуття захищеності, саме смуги цього кольору допомагають Тигру полювати, зливаючись із місцевістю.

Рожевий

Насичений відтинок рожевого заряджає енергією та створює альтернативу агресивному червоному.

Вершковий і жовто-жовтогарячий

Ці кольори і відтінки, які присутні на смугастій шкірі цього хижака, допоможуть заслужити прихильність Тигра.

Оливковий

Це природний колір, що вселяє спокій, який потрібен не тільки дикій кішці перед стрибком під час полювання, але й усім людям, які вирішили змінити своє життя

Ця палітра допоможе створити чарівний образ напередодні Нового року та заручиться підтримкою Блакитного Водного Тигра протягом 2022 року.

Що стосується матеріалів, з яких має бути новорічне вбрання 2022, то зустрічати Новий рік потрібно в одязі з натуральних матеріалів, а не синтетики. Шовк, шкіра, замша та інші натуральні тканини допоможуть створити розкішне та елегантне вбрання.

Якого вибору кольору слід уникати на святкування Нового року 2022?

Зустрічаючи рік Водяного Тигра, зовсім не рекомендується носити агресивні червоні відтінки, чорний та отруйні кислотні кольори. Також слід уникати хижих тваринних малюнків, що імітують шкіру леопарда або змії.

Винятком із цього правила є тигровий принт, але використовувати його слід дозовано, щоб не виглядати надто вульгарно.

Коли настає китайський Новий рік 2022 і який характер має тотемна тварина року – водяний Тигр?

Ви не можете копіювати текст