ГоловнаАрхівМодний манікюр 2021: топ-10 актуальних трендів

Модний манікюр 2021: топ-10 актуальних трендів

Ми живемо в часи, коли виглядати модною непросто. З усіх трендів ідеї манікюру змінюються зі швидкістю світла. Слід зазначити, що є класичні ідеї, які можна взяти з собою в будь-який час і в будь-яке місце. Однак не всі готові піти цим шляхом, вірно? Ось чому ми витратили час на те, щоб переглянути актуальні тренди, які пропонують відомі нейл-арт дизайнери і пропонуємо вам дійсно модний манікюр – ТОП-10 ідей в дизайні нігтів, які будуть на піку популярності протягом 2021 року.

Модний манікюр 2021: 10 актуальних ідей для манікюру в будь-яких стилях

Тренд 1: Найбільш модний моно колір нігтів: шоколадний і всі його відтінки

У 2021 році в тренді всі відтінки коричневого кольору. Можете сміливо обирати кольори від теплого молочного до насиченого кольору темного гіркого шоколаду – і ви завжди будете в тренді. Комбінації шоколадних відтінків в одному дизайні  – на ваш розсуд.

Тренд 2: Колір металік з матовим покриттям

Модна ідея манікюру 2021 – металік з матовим покриттям, який надає нігтям виразну чіткість металу, але пом’якшує металевий блиск, не роблячи його повністю матовим. Ця ідея дизайну ідеально підходить для тих, кому подобається металевий блиск в повсякденному манікюрі, а не тільки в його святковому варіанті.

Тренд 3: Приглушені яскраві відтінки до пастельного кольору

Для того, щоб отримати такий модний манікюр не обов’язково купувати готове покриття. Ви можете дуже просто зробити приглушений пастельний колір з яскравого – достатньо змішати основний колір з простим білим. Такий варіант дає вам універсальний яскравий манікюр, але не занадто святковий чи сезонний літний.

Тренд 4: Акцент чорного кольору

Ця ідея манікюру прийшла з дизайну нігтів в мінімалістичному стилі і дуже швидко набрала популярності. Простір для фантазії широкий – від крапки до смужок, мальований малюнок чи готовий принт. Це може бути комбінація неповного покриття з акцентом чорного кольору чи повне покриття з малюнком. Можна використовувати геометричні фігури, абстрактні фігури, тощо.

Тренд 5: Рок н ролл нейл-арт

Цей стиль прийшов з японського нейл-арту і став дуже популярним у світі. Прикрашаємо фантазійно нігті, щоб манікюр в стилі рок-н-рол підкреслив вашу різку, бунтарську сторону. В такому дизайні нігтів можна використовувати нігтьові підвіски, стрази, принти і шрифти – все для того, щоб манікюр виглядав зухвало і оригінально.

Тренд 6: Цукерки, ягоди і морозиво

Безсумнівна перевага цього тренду в тому, що можливо обрати візерунок по сезону. Модний манікюр на літо і осінь з морозивом, ягодами, на зиму – цукерки і солодощі. Перевага віддається реалістичному ефекту – щоб нігтики виглядали так, мов їх хочеться з’їсти.

Тренд 7: Частковий манікюр 

Ще одна модна ідея манікюру 2021 – манікюр, який покриває нігтьову пластину частково, лишаючи прозорою її частину. Причому ця частина може бути тільки в області лунки, чи по всієї довжині нігтя. Модними візерунками є смужки, різноманітні геометричні фігури та криві лінії. Кольори залежать тільки від вашого смаку.

 

Тред 8: Луний манікюр з виразним креативним акцентом

Лунку в цьому році актуально підкреслити малюнком очей чи веселки, маленькими чи великими стразами – головне, щоб це було яскраво і виглядало незвичайно. Допускаються всі кольори базового покриття, але найбільш ефектним цей варіант дизайну нігтів виглядає на прозорому базовому покритті. Ця ідея манікюру є універсальною – в залежності від того, як ви підкреслити лунку, цей дизайн нігтів може виглядати стримано повсякденно чи святково.

Два тренди в манікюрі, які виникли внаслідок COVID-19 і будуть актуальними як мінімум ще півроку

Тренд 9: Манікюр без покриття чи оголений манікюр

Ведучі стилісти оголосили 2021 роком здоров’я нігтів! При тому нанесення прозорого лаку необов’язково, можливо лише полірування.  «У 2021 году ми повернемося до натуральних нігтів і зосередимося на здоров’ї нігтів, а не на часті відвідування салонів для нарощування, особливо з врахуванням того, що доступ в манікюрні салони обмежений через COVID» – говорить Ель, знаменитий манікюрний стиліст з Нью-Йорка і Лос-Анджелеса.

Тренд 10: Накладні нігті, які імітують натуральні нігті

Накладні нігті знову в тренді, тому що це, по-перше, практично, а, по-друге, розкриває неймовірні можливості в дизайні. Поки ми обмежені у відвідуванні манікюрного салону в будь-який час, накладні нігті – це чудовий варіант. Накладні нігті імітують професійний манікюр, мають бездоганний  вигляд і тримаються до трьох тижнів.

Наприкінці, додаємо ще один тренд манікюру для самих сміливих:

Обдертий манікюр

Ця ідея манікюру вже була в тренді в 2017 році і теж повертається в 2021 внаслідок того, шо пандемія лишила жінок можливості вчасно відвідувати манікюрні салони. Але з цим трендом будьте обережні – такий стиль дизайну нігтів може бути не зовсім зрозумілим для тих, хто не тямить нічого в сучасному нейл-арті)

Вам можуть бути цікавими такі ідеї манікюру, як:

Ідеї зимового в’язаного манікюру

Ідеї мармурового манікюру

Ідеї чорно-білого манікюру з фото

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст