ГоловнаАрхівМісячний календар стрижок травень 2023: сприятливі дні, несприятливі та нейтральні

Місячний календар стрижок травень 2023: сприятливі дні, несприятливі та нейтральні

Пропонуємо ознайомитись з фото прикладів модних трендів стрижок. Також Місячний календар стрижок на травень 2023 року вказує сприятливі дні, несприятливі та нейтральні дня для стрижки.

Модні тренди стрижок 2023 фото прикладів

Деякі тренди, як можна підстригти волосся, щоб створити сучасний образ. Багато фахівців фешн-індустрії говорять про те, що цього року в моді багато зачісок з кінця 20 століття.

Модні стрижки 2023

Внутрішні шари

Модні стрижки 2023

Фахівці прокоментували: традиційні шари є зовнішніми, видимими та допомагають створювати форму. Внутрішні шари зачіски знаходяться всередині встановленої форми, створюючи повітряні кишені, що розширюють волосся та створюють об’єм.

Великі об’єми шарів, що обрамляють обличчя

Великі об'єми шарів, що обрамляють обличчя. Метелик

Ці змішані шари, що обрамляють обличчя, створюють об’єм і з’єднуються з чубчиком (подовженим) та контуром стрижки, створюючи цілісний образ. (Ці шари називають «крилами», маючи на увазі багатошарові стрижки Сінді Кроуфорд та Кетрін Зета-Джонс у дев’яності роки минулого століття.)

Довгі шари

Місячний календар стрижок травень 2023: сприятливі дні, несприятливі та нейтральні дні для стрижки, модні тренди 2023 фото прикладів

Є одна стрижка, яка ніколи не виходить із моди та завжди залишається актуальною з певними оновленнями, які відповідають сучасним трендам – це довгі шари

Об’ємне волосся чубчика

Кудлате волосся на лобі напевно стане основною стрижкою цього року. З багатошаровими елементами об’ємного волосся і довжиною до ключиць – цей невимушений стиль найкраще виглядає у поєднанні з довгим чубчиком-шторкою.

Загальні тенденції стрижок 2023 від фахівців індустрії моди

«Цього року йтиметься про дуже довгі і дуже короткі стрижки: повністю поголені голови, короткі стрижки, піксі, бікси, загальні андрогінні зачіски — трохи довші для чоловіків і трохи коротші для жінок»

Місячний календар стрижок травень 2023: сприятливі дні, несприятливі та нейтральні дні

За місячними фазами фахівці дають свої рекомендації стосовно стрижки, адже Місяць, знак зодіаку та місячна фаза по-різному впливають на здатність волосся швидко рости, бути слухняним тощо.

Найкраще робити стрижку в сприятливі дні. Якщо такої змоги не має, тоді можна підстригти волосся в нейтральні дні, але дуже часто на такий день є застереження. Наприклад, що в нейтральний день можна використовувати лише натуральні фарбники. Чи, що можна стригтися лише в перевірного майстра. Більш детально цю інформацію надає місячний календар краси. Під забороною лише несприятливі дні для стрижки. Тому що, крім того, крім неслухняного волосся чи воно буде випадати, є ризик залучити неприємності у своє життя.

Сприятливі дні для стрижок в травні 2023

  • 1, 9, 10, 18, 19, 25, 26, 27, 28, 29 травня

Нейтральні дні для стрижки

  • 2, 3, 7, 8, 11, 20, 24, 30, 31 травня 2023 року.

Несприятливі дні для стрижок в травні

  • 4, 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23 травня 2023 року.

Модна стрижка андеркат 2023 для сміливих дівчат і жінок, фото ідей

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст