ГоловнаАрхівМісячний календар весілля 2022 вказує сприятливі дні для одруження за фазами Місяця

Місячний календар весілля 2022 вказує сприятливі дні для одруження за фазами Місяця

Планувати дату укладання шлюбу можна за різними параметрами в залежності від світогляду і уподобання молодять. Запропонований Місячний календар весілля на 2022 рік вказує сприятливі дні для одруження за фазами Місяця, місячним днем тощо. Тобто ці дати для одруження враховують вплив нашого супутника на певні сфери і на життя в цілому. Також, фахівці пояснили, чому Молодик і Повня нерекомендовані дні для укладання шлюбу

Місячний календар весілля 2022: який вплив місячних фаз в день укладання шлюбуМісячний календар весілля 2022: який вплив місячних фаз

Перебування Місяця в певній точці небосхилу, його місячна фаза, місячний день – кожен по-своєму впливають на ситуацію і події. Тому фахівці вираховують найкращі дні, щоб ми могли отримати підтримку від Місяця, зробивши такий важливий крок – прийнявши рішення про одруження.

Календар місячних фаз, коли Молодик і Повня, можна завантажити на свій гаджет

Молодик і Повня 2022 у високій якості завантажити
Місячний календар на 2022 рік
Місячний календар на 2022 рік

Фахівці розповіли як зростаюча фаза Місяця і спадаючий Місяць можуть вплинути на життя молодят

Якщо в день одруження зростаюча фаза Місяця

Коли Місяць перебуває в зростаючій фазі, то сприятливо позначається як на особистих стосунках, так і на бізнес відносинах. Тому, якщо майбутнє подружжя вибрало собі дату весілля на зростаючий Місяць, то в сімейному житті вони стануть не тільки підтримкою один для одного, а ще й можуть стати чудовими партнерами по бізнесу.

Якщо весілля проходить на спадаючий Місяць

Спадаючий Місяць ма    є сприятливий вплив на очищення і допомагає сімейній згуртованості. Тому фахівці вважають, що це період прекрасний для романтичного святкування. Причому весілля краще проводити з великою кількістю гостей, щоб ваші близькі – родичі з обох боків, рідні і друзі засвідчили початок вашого щасливого сімейного життя.

Такий вплив ці фази Місяця спричиняють на подальші події, якщо шлюб укладався в цей час. Зазначимо, що це загальна характеристика місячний фаз, яка дає тільки базову інформацію до розрахунку сприятливих днів.

Чому на Молодика і на Повню не рекомендується одружуватися?Чому на Молодика і на Повню не рекомендується одружуватися?

Заборони на одруження на Молодика чи Повню немає. Але фахівці роблять застереження і вважають, що, якщо ви слідуєте порадам, які дає місячний календар весілля, краще уникати ці дати і ось чому

Молодик

В період Молодика народжується новий Місяць, який поступово починає набирати сил. Тобто поки Місяць слабкий в багатьох своїх проявах і тому фахівці вважають, що укладений на Молодика шлюб буде нетривалим. Через слабкий Місяць молоде подружжя не отримає його підтримку і, відповідно, молодятам може не вистачити енергії і ресурсів, щоб йти пліч-о-пліч через всі життєві перипетії.

Проте є виключення: якщо люди вже багато років разом і лише зараз вирішили офіційно укласти шлюб, то Молодик їм не стане на заваді. Адже вони вже встигли пройти перші випробування і в них достатньо сил продовжувати йти спільним життєвим шляхом. Тому для таких перевірених патнерів укладання шлюбу не Молодик не стоїть під забороною

Повня

На відміну від Молодика, Повний Місяць має потужну енергетику, якою щедро ділиться. Проте абсолютно позитивним цей час назвати не можна, тому що одруження на Повню неоднозначне і непередбачуване. Якщо дата укладання шлюбу припадає на Повню, тоді молодята, які візьмуть шлюб в цей день, можуть як жити щасливо, так і їх сімейне життя може перетворитися в пекло зі сварок і постійних скандалів. Ризики дуже великі, тому Повня не рекомендований день для одруження. Але вирішувати лише нареченим.

Місячний календар весілля 2022 вказує сприятливі дні для одруження - укладання шлюбуМісячний календар весілля 2022 вказує сприятливі дні для одруження (календар для завантаження)

Для зручності, щоб вибрати дату весілля за місячними фазами, календар можна завантажити на свій гаджет

Календар весілля 2022 завантажити
Місячний календар весілля 2022 сприятливі дні для шлюбу 2022
Місячний календар весілля 2022 сприятливі дні для шлюбу 2022

Отже, на поточний рік за місячним календарем найкращі дні, щоб укласти шлюб в кожен місяць року наступні

 • Січень – 4, 7, 9, 14, 16, 17.
 • Лютий – 2, 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14.
 • Березень – 4, 6, 7, 8, 11, 13, 14.
 • Квітень – 3, 8, 10, 11, 15.
 • Травень – 1, 2, 6, 9, 12, 13, 14, 15.
 • Червень – 1, 3, 5, 9, 10, 12, 13.
 • Липень – 1, 3, 10, 11, 12.
 • Серпень – 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 14, 19.
 • Вересень – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 18, 27, 30.
 • Жовтень – 1, 2, 5, 7, 8, 9, 28.
 • Листопад – 1, 4, 6, 7, 8, 25, 28, 29, 30.
 • Грудень – 4, 5, 6, 25, 29, 30.

Які параметри для того, щоб вибрати дату укладання шлюбу і святкування весілля

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст