ГоловнаАрхівМісячний календар кімнатних рослин серпень 2021: сприятливі дні для пересадки, поливу і...

В останній місяць літа є сприятливі дні для пересадки, поливу та догляду за рослинами, які вказує місячний календар кімнатних рослина на серпень 2021 року. Також даний місячний календар вказує на заборонені дні, коли не можна турбувати квіти. Користаючись цією інформацією, ви маєте змогу вибрати оптимальні дні, щоб догляд за рослинами приносив радість, задоволення і здоров’я квітам.

Місячний календар кімнатних рослин серпень 2021: місячні фази

Догляд за рослинами і всі маніпуляції варто проводити у сприятливі дні для цього. Місячний календар вказує ці дати, зважаючи на місячну фазу і зодіакальний знак, в якому перебуває Місяць, також враховується вплив місячної доби.

Календар з фазами Місяця для зручності можна скачати і завантажити на свій гаджет.

Завантажити фази Місяця серпень 2021 у високій якості

Яка фаза Місяця і знак Зодіаку серпень 2021

Отже

  • сприятливі дні – найкращий час для маніпуляцій з рослинами;
  • нейтральні дні – ні позитивного, ні негативного впливу на рослини від маніпуляцій з ними не буде;
  • заборонені дні – щомісяця є 4 дні, коли не рекомендується турбувати рослини, щоб не нашкодити їм. Це дні Молодика і на Повню. Відповідно, кожного місяця ці дати відрізняються.

Заборонені дні у серпні: 7, 8, 9, 22

Фаза Місяця в кожен день серпня 2021 року

Місячний календар кімнатних рослин серпень 2021: сприятливі дні з 1 по 11 червня для пересадки, поливу і догляду

Кімнатні рослини в серпні: пересадка, підживлення і полив за місячним календарем
Обприскування кімнатних рослин важлива процедура, особливо для широколистих видів

У спекотний період важливо слідкувати, щоб грунт в горщику не пересихав. Але слід бути уважними, щоб і не залити кімнатні рослини. Якщо повітря надто сухе, можна його зволожувати, обприскуючи або поставивши ємності з водою біля горщиків з квітами.

1 серпня Місяць спадає у знаку Тельця

Сприятливий день для догляду за рослинами, які мають широке листя. Добре цього дня протирати листя від пилу і бруду, можна обприскувати водою кімнатної температури. Для пересадки це несприятливий день, тому що можна пошкодити коріння.

2, 3 і 4 серпня Місяць спадає в знаку Близнюків

В ці дні можна пересаджувати рослини, якщо слідкувати, щоб не пошкодити кореневу систему. Можна скористатися методом перевалки. Фахівці рекомендують пересаджувати тільки ті кімнатні рослини, які вже «виросли» зі свого горщика і які не викинули бутони для цвітіння, в такому випадку краще перенести пересадку на інший день.

5 і 6 серпня Місяць спадає у знаку Рака

Місячний календар кімнатних рослин на серпень вважає ці два дні ідеальними не тільки, щоб пересаджувати квіти, а й для вибору нових. Придбані в ці дні вазони принесуть позитивну енергетику в домівку.

7, 8 і 9 серпня – дні Молодика, 8 серпня Новий Місяць народжується у знаку Лева

Місячний календар не рекомендує в ці три дні турбувати рослини. Проте можна вибирати нові горщики, планувати нові місця для кімнатних рослин, щоб враховувати затіненість і освітленість місця.

10 і 11 серпня Місяць зростає в знаку Діви

в ці два дні серпня можна пересаджувати квіти. Але краще це робити зранку, поки повітря ще прохолодне і попереду ще цілий світловий день. Такий підхід допоможе рослинам краще адаптуватися після пересадки. Полив повинен бути помірним, щоб не залити коріння і не спричинити різні захворювання кореневої системи.

Сприятливі дні для пересадки і догляду за кімнатними рослинами з 12 по 20 серпня вказує місячний календар кімнатних рослин на серпень 2021

Сприятливі дні для пересадки і догляду за кімнатними рослинами з 12 по 20 серпня вказує місячний календар кімнатних рослин на серпень 2021
Пересаджувати кімнатні рослини слід у сприятливі для цього дні

Якщо кімнатні рослини знаходяться на балконі чи на терасі, слід перевірити, чи підходить їм освітлення.

12 і 13 серпня зростаючий Місяць у Терезах

Якщо планувалася пересадка кімнатних рослин, слід її провести 12 серпня. А 13 серпня не можна пересаджувати, інакше можна пошкодити тендітні паростки.

14 і 15 серпня зростаючий Місяць в Скорпіоні

Місячний календар кімнатних рослин на серпень вважає ці два дні чудовими для догляду за рослинами. В ці дні можна

  • пересаджувати кімнатні рослини;
  • вкорінювати відростки;
  • живцювати.

16 і 17 серпня зростаючий Місяць у Стрільці

Сприятливі дні для підживлення кімнатних рослин. Особливо це актуально для тих квітів, які повинні зацвітати. Внесення добрива в ці дні дозволить рослинами накопичити поживні речовини на холодний період.

18 і 19 серпня зростаючий Місяць в знаку Козерога

Можна пересаджувати рослини методом перевалки. Також, можна підживлювати рослини методом обприскування листя (спеціальні добрива для кімнатних рослин, які вносяться через зелену масу рослини).

20 і 21 серпня зростаючий Місяць у Водолії

Сприятливо провести профілактичні заходи по догляду за рослинами. За потреби, провести знезараження ґрунту для майбутніх посадок. Можна витирати листя від пилу та бруду. Якщо погода спекотна, можна обприскати повітря в кімнаті, щоб вона стало більш вологим.

Місячний календар кімнатних рослин серпень 2021: сприятливі дні для пересадки, поливу і догляду з 21 по 31 серпня

Місячний календар кімнатних рослин серпень 2021: сприятливі дні для пересадки, поливу і догляду з 21 по 31 серпня
Як доглядати за кімнатними рослинами у серпні 2021 року

В останню декаду серпня в нас є один заборонений день на Повню, коли ми не турбуємо квіти, навіть не поливаємо.

22 серпня Повня в знаку Водолія

Місячний календар кімнатних рослина на серпень не рекомендує турбувати рослини на Повний Місяць, щоб не нашкодити їм.

23 і 24 серпня Місяць перейшов у спадаючу фазу в  Рибах

Можна запланувати наступні роботи:

23 серпня – пересадку кімнатних рослин, а 24 серпня слід перевірити стан пересаджених рослин, щоб забезпечити їм оптимальний температурний режим, щоб коріння рослин швидко прижилися на новому місці. Нагадуємо, після пересадки не можна ставити рослини на відкрите сонячне проміння.

25 і 26 серпня Місяць спадає в Овні

В ці дні правдимо

  • помірний полив;
  • профілактичні заходи від хвороб і шкідників.

27, 28 і 29 серпня Місяць спадає в Тельці

В ці три дні не рекомендується проводити пересадку кімнатних рослин. За потреби, можна провести помірний полив. Але не можна розпушувати землю або іншим чином турбувати кореневу систему.

30 і 31 серпня – спадаючий Місяць в Близнюках

Місячний календар кімнатних рослин на серпень рекомендує в ці два останні дні літа проводити посадку або в’юнких квітів. Можна прищипувати пагони, щоб сформувати красиві крони у деревовидних рослин.

Ви не можете копіювати текст