ГоловнаАрхівМісячний календар кімнатних рослин на січень 2021: дати пересадки і сприятливі дні...

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2021: дати пересадки і сприятливі дні для догляду

Доглядати за нашими зеленими улюбленцями допоможе місячний календар кімнатних рослин на січень 2021 року. Він вказує дати пересадки і сприятливі дні для догляду, враховуючи фазу Місяця і знак Зодіаку. Завдяки порадам, догляд за нашим зимовим садом буде значно ефективнішим. Адже ми знаємо коли сприятливо пересаджувати, підживлювати або половати наші квіти.

Календар кімнатних рослин на січень 2021 вказує сприятливі дні для пересадки

Календар кімнатних послин: точні дати пересадки у січні 2021
Кімнатні рослини добре приживуться, якщо їх пересаджувати у сприйтливі для цього дні

Багато кімнатних рослин перебувають у «зимовій сплячці», але далеко на всі. І хоча денного світла значно менше, проте наші зелені улюбленці потребують певних маніпуляцій, щоб рости і добре розвиватися.

5 і 6 січня спадаючий Місяць у Терезах

Сприятливо для пересадки, тому що ніщо не загрожує корінню квітів. Можна пересаджувати рослини, яким вже тісно у горщику. Або ж можна висаджувати вкорінені пагони. Всі вони добре приживуться.

7, 8, 9 січня Місяць спадає у знаку Скорпіона

Під впливом Скорпіона можна сміливо займатися пересадкою рослин, для яких місця в горщиках і кашпо вже критично мало. Доречним буде і посів насіння: вони дадуть дружні і міцні сходи.

16 січня Місяць спадає у знаку Риб

Пересадка рослин не принесе великих клопотів. Тому слід заздалегідь потурбуватися і підготувати і грунт для пересадки, і нові горщики, де будуть рости квіти. Місячний календар кімнатних рослин вказує, що всі пересаджені кімнатні рослини, добре приживуться і матимуть міцну кореневу систему.

21 січня зростаючий Місяць знаходиться у знаку Тельця

Сприятливий день для пересадки кімнатних рослин. Проте є застереження: не варто пересаджувати ті, які вже готуються розкрити бутони або зав’язують їх. Всі інші рослини чудово і без стресу можуть переміститися у нове місце «проживання».

26 і 27 січня зростаючий Місяць у сузір’ї Рака

Знак Рака дуже плодючий і тому це чудові дні, щоб потурбуватися про ваші кімнатні рослини. Можна пересадити їх в більш просторі ємності, а також висадити нові рослини, які ви раніше придбали в магазині. Сприятливий день для висівання насіння квітів на розсаду.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2021 підказує сприятливі дні для догляду, підживлення і поливу

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2021: догляд
Поради місячного календаря підкажуть найкращі дні для поливу і підживлення квітів у січні 2021

Взимку серйозною небезпекою для рослин може стати пересушене повітря і грунт. Тому що через опалення житла, повітря в приміщенні стає досить сухим. Фахівці рекомендують контролювати ці параметри, щоб не дати квітам захворіти чи загинути.

1 і 2 січня Місяць спадає у сузір’ї Лева

Якщо немає нагальної потреби, рослини не турбуємо. Можна обробити рослини і грунт від шкідників.

3 і 4 січня спадаючий Місяць у знаку Діви

В цей час рослини не потребуватимуть активного догляду, і їх можна помірно полити, щоб уникнути пересихання грунту. Також, календар кімнатних рослин радить обприскувати листя теплою водою.

10 і 11 січня Місяць спадає у знаку Стрільця

Не треба пересаджувати рослини, тому що є великий ризик нашкодити кореневій системі. В цей час стежать за температурою і рівнем вологості, щоб уберегти тендітні пагони від впливу сухого повітря. Можна протерти вологою серветкою широколисті квіти.

14 і 15 Місяць зростає у знаку Водолія

Сприятливі дні для догляду за в’юнкими видами квітів. Їх можна обрізати, встановлювати міцні опори, прибрати висохле листя і пагони. Важливо також забезпечити рослинам доступ до світла, щоб вони рівномірно росли і не деформувалися через нестачу освітлення.

17 січня спадаючий Місяць у сузір’ї Риб

Вазони з квітами можна переставити на сонячну сторону, щоб вони отримали більше світла. Календар кімнатних рослин зазначає, що корисно провести підживлення для тих квітів, які готуються до цвітіння.

18 і 19 січня спадаючий Місяць у знаку Овна

Підходящі дні, щоб провести профілактику від захворювань. При цьому місячний календар кімнатних рослин не рекомендує садити і пересаджувати, тому що це може створити небезпеку квітам.

22 січня зростаючий Місяць у Тельці

Час, коли кімнатні рослини потребують більше світла і зволоження. Ємності з водою на підвіконні допоможуть зробити повітря більш вологим. Своєчасне обприскування не дасть листю пересихати через нестачу вологи

23, 24, 25 січня зростаючий Місяць у Близнюках

Близнюки – не продуктивний знаку Зодіаку. В ці три дні рослини  не потребують активного догляду. Буде достатнім провести помірний полив. Також, можна готувати місця, куди переставити квіти, щоб вони отримували більше світла.

29 січня Місяць у знаку Лева

Це наступний день після Повні (28 січня), тому краще не турбувати рослини. За потреби, можна обприскати листя теплою водою.

30 і 31 січня Місяць спадає у сузір’ї Діви

В цей час рослинам може знадобитися додатковий полив, особливо якщо квіти набирають бутони. Особливого догляду в ці дні не потрібно.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2021 вказує не лише сприятливі дати для роботи, але й називає дати, коли не можна турбувати рослини. Заборонені дні – на Молодика (за день до і день після нього) і на Повню.

Заборонені дати, коли не можна турбувати кімнатні рослини: 12,13, 14, 28 січня 2021 року.

Якщо ви плануєте висівати насіння на розсаду, також стануть в пригоді поради місячного календаря. Сприятливі дні для висівання насіння овочів у січні 2021 допоможуть отримати дружні і сильні сходи.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст