ГоловнаАрхівМісячний календар кімнатних рослин лютий 2021: щоденні поради по догляду за квітами

Місячний календар кімнатних рослин лютий 2021: щоденні поради по догляду за квітами

Місячний календар кімнатних рослин лютий 2021 допомагає правильно доглядати за квітами в домашньому квітнику. Щоденні поради по догляду, поливу і підживленню квітів у найсприятливіші для цього дні, допоможуть нашим рослинам добре розвиватися і поступово виходи з зимової сплячки. Ці поради мають рекомендований характер, але вважається, що завдяки ним кімнатні рослини краще розвиваються.

Календар кімнатних рослин лютий 2021: щоденні поради по догляду з 1 по 13 лютого

Календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки і догляду за квітами
Правильний полив забезпечує гарний розвиток кімнатних рослин

Останній місяць зими дає суттєвий приріст світлового дня, що позитивно впливає на розвиток рослин.

1 і 2 лютого – Місяць у знаку Терезів

В ці два дні треба намагатися не турбувати коріння. Можна переставити світлолюбні квіти ближче до сонячного світла, а також підгодувати рослини, які готуються до цвітіння.

3 і 4 лютого – Місяць у знаку Скорпіона

Хороші дні для посадки однорічних, багаторічних і бульбоцибулинних квітів. Можна сміливо пересаджувати кімнатні рослини, які сильно розрослися і їм затісно в горщику.

5 і 6 лютого – Місяць у знаку Стрільця

Можна готувати грунт для пересадки квітів, підбирати добриво. Також, можна висаджувати. Слід перевірити, якщо повітря у приміщенні з квітами надто сухе через опалення, можна штучно зволожити його. Наприклад, поставити миску чи іншу ємність з водою поряд з радіатором опалення.

7, 8 і 9 лютого – Місяць у знаку Козерога

За необхідності, можна пересаджувати рослини, але тільки методом перевалки. Намагайтеся не турбувати коріння рослин. Можна обприскувати листя рослин у помірній кількості.

10, 11 і 12 лютого – дні Молодика

Новий Місяць – Молодик, народжується у Водолії 11 лютого і Місячний календар кімнатних рослин радить не турбувати їх

Календар фаз Місяця на лютий 2021 – всі фази Місяця

У період молодика всі рослини стають вкрай вразливими, тому Місячний календар кімнатних рослин на лютий 2021 роки не рекомендує працювати з рослинами в ці дні Молодика.

13 лютого Місяць у Рибах

Сприятливий день для посіву посадки і пересадки кімнатних рослин. Також, можна висівати насіння квітів на розсаду – однорічних і багаторічних квітів, які потім пересадити на присадибну ділянку.

Місячний календар кімнатних рослин лютий 2021: щоденні поради по догляду з 14 по 28 лютого

Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: дати для пересадки і сприятливі дні для догляду
Пересаджувати кімнатні рослини слід у сприятливі для цього дні

Згідно порад місячного календаря, в другу половину поточного місяця існує цілий перелік робіт, які допоможуть зимову саду квітувати і цим приносити радість.

14, 15 і 16 лютого – Місяць в знаку Овна

В період неплодючого знаку Овна можна проводити профілактику захворювань кімнатних рослин. В ці три дні можна обприскати рослини від паразитів і обробити грунт. Пересадка і обрізка небажані, тому що є ризик занести інфекцію через ушкоджені ділянки квітки.

17, 18 і 19 лютого – Місяць в знаку Тельця

У ці три дні місячний календар кімнатних рослин рекомендує висаджувати насіння багаторічних квітів. Астрологи ж вважають, що в даний період можна купувати рослини, які залучають фінансове благополуччя. Наприклад, грошове дерево.

20 і 21 лютого – Місяць в знаку Близнюків

Дні Близнюків – час для догляду за кучерявими і трав’янистими рослинами. Їм створюють міцні підпірки, а також забезпечують достатнє освітлення для правильного розвитку пагонів. Посадки і пересадки в ці дні будуть недоречними, як і рясний полив, тому що це може спровокувати загнивання коренів.

22, 23 і 24 лютого – Місяць в знаку Рака

Кімнатні рослини з вдячністю приймуть дбайливий догляд в ці дні. Доречно пересаджувати невибагливі квіти, але діючи дуже обережно з корінням і стовбурами цих рослин.

25 і 26 лютого – Місяць в знаку Лева

В ці дні не варто пересаджувати кімнатні рослини. Краще взагалі не турбувати їх. Можна перевірити вологість повітря і, за необхідності, поприскати у повітря з розпилювача, щоб зволожити його.

27 лютого – Повня в знаку Діви

День, коли настає Повний місяць, місячний календар кімнатних рослин не рекомендує турбувати кімнатні рослини.

28 лютого – Місяць в Діві

Напередодні весни можна готувати рослини до теплого сезону. Повернути горщики, щоб квіти розвивалися більш рівномірно, тягнучись за освітленням.

Заборонені дати, коли не можна турбувати кімнатні рослини: 10, 11, 12 і 27 лютого

Протягом кожного місяця, крім сприятливих і нейтральних днів, існують заборонені дні – коли не можна турбувати рослини. Це дні Молодика (за день до народження нового Місяця, в день Молодика і наступного дня) та на Повню.

Заборонені дні у лютому 2021 для посадки рослин: 10, 11, 12 (дні Молодика) і 27 лютого (Повня).

В ці дні не треба турбувати рослини, тому що через фазу Місяця вони стають дуже вразливими. Тому в ці дні відпочивають і рослини, і люди.

Корисні поради, які дає календар кімнатних рослин

Коли краще поливати кімнатні рослини в холодну пору року

Які квіти цвітуть восени і взимку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст