ГоловнаАрхівМагнітні бурі в січні 2022: дати геомагнітних коливань

Магнітні бурі в січні 2022: дати геомагнітних коливань

Магнітні бурі в січні 2022 року буде легше пережити, якщо заздалегідь знати дати геомагнітних коливань і завдяки цьому підготуватися до можливого погіршення самопочуття. Всього на початку року на нас очікує всього 3 серйозних спалахи на Сонці. Тому січень будк досить спокійним в геомагнітній сфері Землі.

Коли будуть магнітні бурі в січні 2022: дати геомагнітних коливань

Згідно прогнозу фахівців, січень видається досить спокійним. Тому метеозалежні люди можуть бути спокійнішими щодо свого самопочуття через коливання тиску. Але все ж таки хай і невеликі, але все ж таки магнітні бурі будуть, тому краще заздалегідь підготуватися до можливого поганого самопочуття.

Дати магнітних бур в січні 2022

Знання дат і сили магнітних бур дозволять підготуватися. Наприклад, відмінити тренування, скорегувати робочий графік.

5-7 січня

  • В ці два дні передбачається невелика буря, пік якої не перевищує трьох балів. Це буде перше коливання геомагнітного поля Землі в цьому році. В ці дні слід бути більш обачними, тому що крім магнітних бурь, на самопочутті можуть позначитися тривалі новорічні і різдвяні вихідні.

18 січня

  • Напередодні Водохрещі також очікується геомагнітне коливання, проте магнітна буря буде незначною і досить швидко вона піде на спад. Але надто чутливі люди можуть її відчути

20-21 січня

  • Наприкінці січня фахівці прогнозують найпотужнішу магнітну бурю першого місяця року. На піку її потужність може сягати 7 балів. Таке значення досить високе і метеозалежні люди можуть досить сильно відчути це на собі. Крім цього, магнітна буря припадає на кінець робочого тижня, коли втома може додати до погіршення самопочуття. Тому слід заздалегідь підготуватися до магнітних бурь.

Магнітні бурі в січні 2022: основні симптоми і як полегшити перебіг магнітних бурь

Люди, чутливі до зміни погоди, атмосферного тиску, як правило, відчувають геомагнітні коливання в атмосфері Землі. Зазвичай це відчувають люди з порушеннями в функціонуванні серцево-судинної систем. Хронічні захворювання можуть перейти в стадію загострення, відстежуються стрибки артеріального тиску. Часто в період магнітних бур спостерігається підвищення рівня адреналіну у крові.

В такі дні слід зменшувати фізичні навантаження. Намагатися виключити алкоголь і тютюнопаління.

За змоги, краще займатися рутинними справами, які не потребують підвищеної уваги і високої пильності.

Метеозалежні люди в такі дні повинні мати ліки для полегшення свого стану, які були назначені лікарем.

В період магнітних бур спостерігаються такі симптоми:

  • запаморочення та головний біль;
  • сонливість або безсоння;
  • зменшення уваги, поява дратівливості;
  • слабкість, нудота, поганий апетит;
  • біль у суглобах, може виявлятися біль старих забитих у місцях та в місцях переломів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст