ГоловнаАрхівКвітень 2021: небезпечні дні квітня, точні дати і в чому їх небезпека

Квітень 2021: небезпечні дні квітня, точні дати і в чому їх небезпека

Щомісяця, крім найкращих днів, коли всі справи ніби самі виконуються, існують ще й небезпечні дні і квітень 2021 не виключення. Астрологи назвали точні дати, коли очікуються небезпечні дні. Це не обов’язково означає, що буде біда чи все погано. Просто в ці дні треба бути більш пильними і уважними. Тому що розташування небесних світил сприятиме різним негараздам. Але пам’ятаємо, що часто ми самі себе програмуємо на успіх чи на невдачу.

Квітень 2021: небезпечні дні в період до 20 квітня

У квітні в перші дві декади очікується лише два небезпечні дні. Загалом, квітень вважається одним із найкращих місяців 2021 року для всіх представників зодіакального кола.

13 квітня, коли Місяць зростає у знаку Тельця

Астрологи вказують, що зростання Місяця у знаку Тельця рідко буває позитивним, але цього разу ця астрологічна подія особливо небезпечна. Причина в тому, що в цей день відбувається несприятливий аспект Сонця до Марсу, в результаті такого розташування планет, цей день буде досить непередбачуваним. Люди будуть проявляти злобливість, непоступливість і злопам’ятство. Тому астрологи рекомендують ні з ким не сваритися 13 квітня, намагатися уникати конфронтації. Загалом, краще мінімізувати контакти, щоб не потрапити в конфлікт.

13 квітня можуть з’явитися проблеми як в особистому житті, так і на роботі, в діловій сфері.

19 квітня – Сонце у з’єднанні з Меркурієм

Незважаючи на те, що Меркурій 19 квітня переходить у знак Тельця, де він почуває себе досить стабільно і добре, астрологи вважають цей день дуже небезпечним. А все тому, що з’єднання Сонця і Меркурія часто приносить негаразди в ділову сферу і й сферу фінансів. Тому в цей день краще не проводити ніякі фінансові операції. Наприклад, 19 квітня не варто міняти валюту, класти гроші на депозит чи знімати, не приймати участь у фінансових операціях на кшталт покупки чи продажу акцій.

В цей день, 19 квітня, краще не говорити з керівництвом стосовно підвищення чи про збільшення зарплатні. Аспект цих небесних тіл спровокує підвищену агресію у людей.

Небезпечні дні квітня 2021 наприкінці місяця

Кінець другого місяця, третя декада квітня, буде більш агресивною. Квітень 2021 наприкінці має аж три небезпечні дні. Тому слід зважати на такий фактор. Плануючи свої справи.

25 квітня – з’єднання Меркурія і Венери

Астрологи зазначають, що з’єднання двох конфліктних проблем – це завжди погано. Такий аспект, який випадає на 25 квітня, зробить  цей день днем внутрішніх протиріч, дисгармонії. У людей буде мало сил, багато переживань і приводів для смутку. Але не варто занурюватися у всю цю негативну дисгармонію. Цьому можна зарадити, якщо обрати спілкування з близькими, з друзями, з людьми, яким ви довіряєте. Або ж, зменшити вплив негативного впливу аспекту можуть стати відвідування нового місця, перегляд веселого фільму.

Самий небезпечний день у квітні – 27 квітня

День 27 квітня знаменує закінчення самого сприятливого періоду всього 2021 року. З цього моменту Плутон – планета, яка відповідає за інстинкти, підсвідомість і самореалізацію, переходить у ретроградний напрямок руху. Ретроградність Плутона триватиме аж до 6 жовтня. В цей період дуже важливо підтримувати гарні стосунки з рідними, не можна сваритися, конфліктувати.

27 квітня астрологи застерігають: в цей день категорично не можна ні з ким сваритися, ні конфліктувати ні з якого приводу.

Крім цього

27 квітня – Повня, Суперповня

Суперповня – це момент, коли Повний Місяць знаходиться у найближчій точці небосхилу до Землі. В астрономіє це явище називається перигеєм. В цей день не можна починати нові справи, слід бути дуже пильними і уважними. Негативні думки будуть дуже небезпечними. Тому треба налаштувати себе на позитивний лад, незважаючи ні на що.

Небезпечні дні квітня завершує день 29 квітня, коли Місяць спадає у знаку Стрільця

Перебуваючи на початку цієї фази, Місяць може негативно впливати на людей. Особливо це стосується тих, хто народився у сузір’ї Стрільця. В цей день не рекомендується рушати в далеку роботу, не варто починати нові справи. Категорично не можна даремно ризикувати і пускатися авантюр.

Астрологи рекомендують утриматися від критики на адресу близьких людей. Важливо в цей день знайти в собі сили, щоб навчитися прощати образи, щоб старі душевні рани нарешті могли загоїтися. У цей день краще більше думати про хороше.

Сприятливі дні у квітні 2021 року

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст