ГоловнаАрхівКоли робити манікюр в жовтні 2021 у сприятливі дні за місячним календарем

Коли робити манікюр в жовтні 2021 у сприятливі дні за місячним календарем

Інколи манікюр і педикюр зроблено практично ідеально. Нейл покриття красиве, а якість процедури просто вражає. Такий результат можна отримати, якщо прислухатися до порад місячного календаря краси – це один з важливих чинників. Отже, коли робити манікюр в жовтні 2021 у сприятливі дні за місячним календарем радять фахівці і цей календар можна скачати і завантажити собі у гаджет.

Коли робити манікюр в жовтні 2021 у сприятливі дні за місячним календарем (календар для завантаження)

Як вже зазначалося, манікюр і педикюр можуть бути дуже вдалими, а нігті довго залишаються акуратними і красивими. Іноді при манікюрі вдається кілька разів порізатися, і лак буквально наступного дня починає тріскатися. Після нарощування нігтів іноді нігті хворіють і виглядають непривабливо. А іноді після педикюру через короткий час стопи покриваються мозолями … Звичайно, результат залежить від величезної кількості чинників: кваліфікації майстра, якості матеріалів і так далі. Але, крім того, на результат впливає Місяць.

Місячний календар догляду за нігтями – зручний інструмент, який допоможе правильно спланувати манікюр і педикюр, щоб отримати найкращий результат.

Сприятливі дні для манікюру і пидикюру в жовтні 2021 вказує Місячний календар

Календар манікюру жовтень 2021 завантажити
Календар манікюру жовтень 2021 сприятливі дні для манікюру в жовтні 2021
Календар манікюру жовтень 2021 сприятливі дні для манікюру в жовтні 2021

Місячна енергія може стати помічником у всіх сферах життя, і краса жінок не виняток. За допомогою рекомендацій місячного календаря можна вибрати сприятливі дні для манікюру і педикюру, а також залучити удачу і благополуччя.

  • Сприятливі дні 7, 11, 12, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30
  • Несприятливі дні 1, 3, 6, 8, 9, 14, 15, 16, 21, 22, 28, 31
  • Нейтральні дні 2, 4, 5, 10, 13, 17, 20

Краса – один з аспектів, який дозволяє нам не тільки виглядати доглянуто. Самоповага підвищується завдяки привабливій зовнішності, що є запорукою успіху в будь-яких починаннях. Жінки більш схильні до самокритики, тому для них дуже важливо виглядати красиво. Відвідування салону краси в сприятливі місячні дні дозволить отримати найкращий результат.

Ідеї манікюру з фото на різні життєві ситуації

Весільний манікюр

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст