ГоловнаАрхівКоли перехід на зимовий час 2022? – коли та в яку сторону...

Коли перехід на зимовий час 2022? – коли та в яку сторону переводяться стрілки годинника

Багато років в Україні двічі на рік ми переводимо стрілки годинника, виставляючи навесні – літній та, відповідно, восени – зимовий час. Наприкінці жовтня багатьох турбують питання – коли перехід на зимовий час 2022?  Коли та в яку сторону треба переводити стрілки годинника? – всі інформація надана нижче

Коли та в яку сторони переводити годинник – перехід на зимовий час 2022?

Традиційно, як і кожного з останніх років, Україна в останні вихідні жовтня переходить на зимовий час функціонування  (GMT + 2.0 год)

У 2022 році перехід на зимовий час відбувається в ніч з 29 на 30 жовтня о 4-00

Офіційно процедура переходу на зимовий час відбувається о 4-00 ранку. Тобто в цей час стрілки годинники потрібно перевести на одну годину назад.

Звичайно, ми не чекаємо 4 ранку для цієї процедури і робимо це звечора, або ж – на ранок.  Головне не забути це зробити, коли прокинитеся.

Щодо техніки, то всі сучасні гаджети та електронні пристрої автоматично переходять на новий сезонний відлік часу.

Для довідки: перехід на зимовий час проводять близько 80 країн світу.

Як запам’ятати в яку сторону переводити стрілки годинника?

Хоча українці, як і багато європейців, двічі на рік переводимо годинник, все одно інколи буває плутанина – в яку ж сторону рухати ті стрілки? Прості підказки допоможуть запам’ятати це

Використовуйте термометр як орієнтир при зміні часу:

Влітку: плюсова температура, отже годинник переводиться на одну годину вперед.

Взимку: мінусова температура і стрілка годинника переводиться на одну годину назад.

Ще один варіант, який дуже легко запам’ятати і не плутатися:

  • Якщо подумати про температуру, то все дуже просто: навесні плюс, взимку мінус.

Поради, як призвичаїтися до нового, зимового часу?

Для багатьох людей перехід на зимовий час відбувається більш легко, ніж на літній, тому що спати можна на годину довше. Не просто так перевод стрілок годинника відбувається саме у вихідні – це невеликий шанс організму прилаштуватися до нового ритму.

Адаптація організму може тривати декілька днів або навіть тижнів, тому що нашому тілу потрібен час, щоб звикнути до змін. Можна допомогти цьому процесу

Змінити режим режиму сну в п’ятницю

  • якщо є можливість, треба лягти спати пізніше в п’ятницю ввечері і починати суботу пізніше.

Пробудження при денному світлі

  • метод м’якого пробудження полягає в тому, щоб дозволити сонцю розбудити вас. Денне світло, що повільно світліє, розбудить вас м’яко і природно. В якості альтернативи ви можете використовувати світловий будильник.

Денний сон

Загалом цей метод вітають багато лікарів і вважають його дуже корисним для психічного та фізичного здоров’я людини. Але на даль, не всім доступно. Але, якщо є змога, варто вдень передрімати 15-20 хвилин. Навіть, якщо вам не хочеться спати, треба полежати з закритими очима – це дуже ефективний метод відновлення організму.

Вечеря під час зміни годинника

  • на ситий шлунок ми почуваємося зовсім виснаженими, але, проте, не можемо нормально спати. Наш організм настільки зайнятий травленням, що не може відключитися і підготуватися до сну. Тому, особливо в дні після переведення часу, важливо на вечерю їсти легку їжу і взагалі уникати жирних страв.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст