ГоловнаАрхівКоли фарбувати волосся в березні 2023 року за місячним календарем?

Весна надихає і своїм оновленням ніби закликає до змін, одним з яких може бути зміни кольору волосся. Тому інформація, коли краще фарбувати волосся в березні 2023 року за місячним календарем, стане в пригоді. А модні тренди у відтінках, можуть підказати, який колір волосся вибрати для цього сезону. Якщо ж ви залишите той колір, що є, тільки зафарбувавши корені, це також чудово. Головне, щоб ви добре відчували себе в цьому відтінку

Цікаві тренди у фарбуванні волосся навесні 2023 року

Фахівці модної індустрії різних країн вказують на тенденції у виборі кольорової гами для волосся, з урахуванням особливостей національної культури, регіону тощо. Але всі вони одностайні в тому, що навесні, принаймні, на її початку, жінки віддають перевагу «потеплінню» кольорів.

Якщо дівчина або жінка кардинально не змінює свій колір волосся, то все одно вона намагається внести дещо нове та свіже у свою зачіску:

  • блондинки додають відблиски та затемнення, щоб додати контрасту та об’єму.
  • все більше брюнеток приймають свій природний колір і додають тонкі відблиски для більшого ефекту.
  • і колір зігріває всіх, особливо тих, хто любить носити мідні та червоні кольори.

Коли фарбувати волосся в березні 2023 року за місячним календарем?

Щоб визначитися, який день вибрати для фарбування волосся, варто звернути увагу на те, як місячний календар краси формулює свої поради.

Отже, найкраще фарбувати волосся в сприятливі дні місячного календаря. В такий день ви не тільки отримаєте бажаний колір, але ще й можете залучити позитив у своє життя.

На відміну від сприятливих, у несприятливі дні – краще взагалі не брати фарбу до рук. Тому що можна отримати не той результат, на який сподівалися, волосся буде перепалене і крихке. А ще й якісь невдачі можуть почати переслідувати.

Нейтральні дні – це дні, коли вплив небесних світил мінімальний або ж є певні умови для фарбування. Наприклад, використовувати лише натуральні фарбники. Тому фахівці кажуть, що фарбуватися чи ні в нейтральні дні за місячним календарем, ви вирішуєте самі.

Фарбування волосся в березні 2023

  • Сприятливі дні       4, 6, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 31
  • Несприятливі дні  1, 3, 9, 10, 13, 14, 20, 21, 29, 30
  • Нейтральні дні       2, 5, 11, 15, 22, 23

Місячний календар стрижок березень 2023 називає сприятливі дні, коли можна стригти волосся

Модний колір волосся 2023: фарбування волосся за світовими трендами

Ви не можете копіювати текст